Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Dejan Stanković karikatura.
    Vladan Milojević je trenerska aristokratija, ogroman je problem za Crvenu zvezdu što više nije na čelu struke.

    Savo Milošević će odlučiti ovu neznalicu od fudbala.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    3:1 (2:0) dobija Zvezda derbi bez problema.
    Mislim da ćemo konačno gledati lepu utakmicu, nema više trenera koji guši igru defanzivnom postavkom, puno mladih igrača u oba sastava, dva mlada trenera dve legende našeg fudbala na klupi. Praznik fudbala u nedelju, Zvezda će biti konkretnija i iskoristiće svoje nšanse.

    Comment


    • Ma naravno. Rasteretio je Stanković škart, još nije doveo nijedno pojačanje (sem Sanogoa), igra sa čim ima.

      Zvezda dobija u nedelju. Igraćemo muški.

      Jbg danas nisu sudili penal na 18 m kao kada je Milojević vodio protiv Indjije na Marakani, neki kažu sladji ovaj remi nego ona pobeda.

      Nego gde je Miloje? Je l otišao u Barselonu umesto Valverdea, ili ipak jadni Milan? Nisam ispratio ko je uzeo tu svetsku klasu? Šta ni PAOK? Aha, ok. Jbg

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Nego gde je Miloje? Je l otišao u Barselonu umesto Valverdea, ili ipak jadni Milan? Nisam ispratio ko je uzeo tu svetsku klasu? Šta ni PAOK? Aha, ok. Jbg
        Sad će sa Stanojem pod ruku pa pravac Jemen, Oman, Singapur i uvek neugodna Indija i Kerala Blastersi.
        Eventualno selektor da bude, kao i Stanoje što je bio..

        Comment


        • Braaavo jbt! Ekstra poredjenje i dobro si se setio! Top poredjenje.

          Čudo i Marina nije uzeo neki tim bundeslige, mislim kada je toliko dominirao. Nije da je on toliko star. 30 godina, može još 4 godine da igra najmanje.

          Mislim kada je toliki majstor.

          Narod poludeo ovde definitivno. Nikako da povežu društveni kontekst sa uspesima, kao da živimo na Islandu, pa došao neki Miloje i sam sve uspeo.

          Tačno se vidi kontinuiran rast od 2014. Prvo se ispadalo od Kairata, pa se ispadalo za dlaku od Ludogoreca, pa se ušlo u LE, pa se prezimelo, pa dve LŠ....

          Što smo više uspeha pravili, veći smo vetar dobijali jer država može da pravda na razne načine da smo zaradili od Evrope.

          Ovo je jako pozitivna klima za "biti trener Zvezde".

          Ne kažem ja da Miloje nije zaslužan, daleko bilo, svaka njemu čast. Ali to što smo mi prošli vratioo nam se i onih 20 god nesreće i više.

          Od onog nepriznatog gola Ristića, do ostalih čuda.

          Na vreme smo presekli sa tim. Prestar nam je klub bio, neozbiljno za tim tako slabe platežne moći, prva sezona bez LŠ - raspali bi se.
          Last edited by Cassius Clay; 26-02-20, 17:56.

          Comment


          • Cekajte da dobijemo Partizan prvo. Ja sam nesto sumnjicav. Kad se desi onda cemo se kurciti.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Moramo da poradimo na Milojevićističkoj tradiciji "skidanje gaća" u derbiju. Da se malo promeni mentalitet.

              Comment


              • Dve godine LS i jedne LE i prolece su zasluga srece...dobro je videti da ovde ima poznavalaca sporta, posebno fudbala...
                Last edited by LosmiSK; 26-02-20, 18:40.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by poacher View Post
                  Sad će sa Stanojem pod ruku pa pravac Jemen, Oman, Singapur i uvek neugodna Indija i Kerala Blastersi.
                  Eventualno selektor da bude, kao i Stanoje što je bio..
                  Nisu ista klasa, Stanojevic nikada ne bi dobacio do Al Ahlija. Milojevic ima najvece klupske uspehe jos od devedesetih i velike su sanse da ce da ima jaci CV od 95% srpskih trenera koji su vodili vecite. To sto beleze dobre rezultate u srpskoj ligi i u Evropi, nije uopste garant da ce da zabeleze stabilan angazman u inostranstvu posto su treneri potrosna roba i zadrze se 2-3 godine na klupi.

                  Bolje zaradjivati milione u Aziji nego voditi Zvezdu/Partizan. Samo Dinamo u regionu ima neki prestiz.

                  Svaki trener kojeg pljuju navijaca Partizana i Zvezde, a iza sebe ima uspehe barem na evropskom nivou ima pristojnu trenersku karijeru i bolju od njihovih naslednika u vecini slucajeva.

                  Comment


                  • Losmi nije vise poenta ko koliko zna, na osnovu kakvog iskustva prica, procenjuje ili iznosi argumente vec da se ponavljaju jedne te iste price, pokazuje prstom u skart, prica o sreci i sledu okolnosti. Necemo pokazati prstom u kicmu koju je stvorio (Borjan Degenek Ben) ili na to da ces biti povlascen i u 3.kolu LS nego cemo ga na svakom mecu pomenuti u negativnom kontekstu. Kao i za svako misljenje na ovom forumu i za ovo sam izneo brdo razloga pa se sad necu ponavljati, Milojevic > Stankovic dok se ne dokaze suprotno. A da pise ko sta hoce bez jasne argumentacije ovde uvek moze, ima dana za promenu misljenja (kao i uvek)
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ma neka je on nama otišao sve mu najlepše želim. Da se natrenira tog Al Amina, Aliha, Ahila, kako god.

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Losmi nije vise poenta ko koliko zna, na osnovu kakvog iskustva prica, procenjuje ili iznosi argumente vec da se ponavljaju jedne te iste price, pokazuje prstom u skart, prica o sreci i sledu okolnosti. Necemo pokazati prstom u kicmu koju je stvorio (Borjan Degenek Ben) ili na to da ces biti povlascen i u 3.kolu LS nego cemo ga na svakom mecu pomenuti u negativnom kontekstu. Kao i za svako misljenje na ovom forumu i za ovo sam izneo brdo razloga pa se sad necu ponavljati, Milojevic > Stankovic dok se ne dokaze suprotno. A da pise ko sta hoce bez jasne argumentacije ovde uvek moze, ima dana za promenu misljenja (kao i uvek)
                        Sv si lpo napisao. Dki trener mesec dana i vec najbolji. Daj Boze da bude,ali ne vidim u njemu ono sto trebaza trenera, mislim po karakteru ali moguce da gresim.... ali eto mu Savaglava, pa nek ga dobije...nekima je to bitnije od LS...Nemoras ga voleti, ali ga moras postovati...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Uopste nije nikakvo merilo da je neko los trener ako ne uzme titulu sa Partizanom ili Zvezdom i to se do sada vise puta pokazalo. Da likovi koji ne osvoje titulu imaju bolje angazmane od onih koji osvoje. Ovde dolaze treneri u skladu sa reputacijom i finansijama vecitih. I nakon toga vrte se u klubovima koji su finansijski jaci od vecitih. I ne moze angazman u vecitim da ih lansira visoko. U najboljem slucaju vodice slabije klubove iz lige petice ili recimo belgijsku/rusku ligu. Jokanovic koliko je bio pljuvan kasnije obezbedio Fulamu plasman u PL. Jednostavno neki treneri nisu dovoljno dobri da pod pritiskom vode tim to titule i ovde se nijedan kiks ne prasta, ali su u mogucnosti da drugim timovima ostvare ciljeve koje je uprava zacrtala.

                          I Partizan i Zvezda su izbacili po 7-8 trenera u poslednjih 20 godina koji imaju ili su imali solidne angazmane, ostali su postali skroz irelevantni.
                          Last edited by Ricma; 26-02-20, 19:34.

                          Comment


                          • Da li je moguće da je neko toliko naivan da proguta na silu plasiranu priču o novopečenom Inđijancu Stankoviću?

                            Novopečeni Inđijanac Stanković je masivna prevara, loše će se završiti ta priča po Zvezdu, to se iz aviona vidi.

                            Ono što je na Marakani činio Veliki Vladan Milojević je čistokrvno čudotvorstvo, dosta će još vode proteći Dunavom i Savom pre nego što neko dosegne vrhove evropske fudbalske aristokratije i ostvari dupli plasman u Ligu šampiona, prezimljavanje u Evropi i još plus duplu titulu.

                            Veliki Vladan Milojević, čovek stručnjak i ekspert čiste plave krvi, nema nikakve sumnje.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            Last edited by La Jugoslavia; 26-02-20, 21:31.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Vladan Milojević biće novi trener Al Ahija.

                              2.500.000 evrića godišnje.

                              Sve najbolje Vladane!

                              Comment


                              • Ponovo zajedno Miloje i Marin

                                Comment

                                Working...
                                X