Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Tajna uspeha je u tome što nikada ne odustajemo. Da smo samo malo spustili ruke, mislim da ne bismo trijumfovali. Takođe, tajna uspeha je u dobrim igračima, a dobrog trenera da napravi uspeh sa tim dobrim igračima, jer sa lošim niko ne može da napravi rezultat – rekao je Božović.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment




    • Uzim Grofe duplu titulu, duplu titulu.
      Last edited by Brajkula; 01-12-15, 21:02.

      Comment


      • Kara Kosan pijani.

        Comment


        • Što je ono jbt?

          Comment


          • Lakih 0:3 sa stativom za Borac sve na kontru.

            Dobar Čačak, sjajna ekipa.

            Comment


            • Ovo je samo upozorenje da vam ne lete upitnici nad glavom kad se opet u sezoni kupanja ukazu neki SSSRovci tipa Jermeni-Gruzini...


              Nista vama namesteno prvenstvo nece doneti kad u Evropi nema zatvorenih utakmica.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Uhvatili su nas na spavanju....Ne sumnjam da ce posle ovoga motivacija biti jos jaca..
                Mnogo ruzna noc,sramno..al idemo dalje! Bicemo itekako spremni za LS.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ko koga uhvatio na spavanju, ahaha

                  Comment


                  • https://www.periscope.tv/w/1ypKdVwjMDVJW

                    Comment


                    • Kakav tornado na Banovom brdu,kakva rapsodija! Raspjevano i surovo! Momci,svaka vam cast...nevjerovatnih 2:7 za potvrdu najsurovije ekipe u zemlji!



                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Neverovatno kako se raspala Cuka,na 19 utakmica primili 9 golova,veceras 7.

                        Comment


                        • Lepo je otvorila utakmicu Čuka, ali saseče ih otac igre Gruja, pa penal.....

                          Luković je u teškom kanalu, totalno van forme, a i fali ovom timu Katai sigurno, baš nedostaje ta doza kreativnosti u poslednjoj trećini.

                          Zaboravih da napišem, inače ovaj tim ima kvalitet, ako ništa borberniji je od mnogo prethodnih, plus ima ideju kako da igra (plod Grofa naravno) i ima dobre pojedince.
                          Last edited by Brajkula; 06-12-15, 17:26.

                          Comment


                          • Gruju ne racunajmo za LS slobodno....ali i bez njega bicemo vraski jaki...sve to pod uslovom da Grof ostane jbg..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Gruju ne racunajmo za LS slobodno....ali i bez njega bicemo vraski jaki...sve to pod uslovom da Grof ostane jbg..
                              Evo Duka ja ti sad kazem i svecano obecavam zaboravi grupnu fazu Lige sampiona. Nemoj da bude da ti nisam rekao, slikaj ovo.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • eheh citiracemo...al nadam se da neces biti u pravu..Vidis ko sve igra tamo..Mozemo i mi vjeruj,samo vjeruj..Uostalom,sredice to Terza,kupice se tu jos po nesto


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X