Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači kako klub nikada nećemo napredovati i ovo treba bataliti, baš jadna priča.

    Comment


    • Organizaciono ne verujem a ovako rezultatski mislim da ćemo biti ok.

      Jebena je stvar kad bi bio dug 0. Onda bi mi mogli pratiti od tog trenutka i ne mogu onda da muljaju. Ovo ti daje širinu savršenu, da ispadneš heroj a i da imaš alibi.

      Ne možeš da ispratiš novac nema šanse.

      Ako i dodje, ispod 15-20 neće ići sigurno.

      Ko zna koliko je keša ušlo i izašlo vaninstitucionalnim putem, tu je kvaka. Kako oni to pravdaju ja pojma nemam, nikad mi to neće biti jasno. Morali bi makar fiktivno nešto da ide preko računa. Nemam pojma života mi.

      Možda imaju dil sa nekim igračima, stvarno nemam blage veze.
      Last edited by Cassius Clay; 25-06-19, 19:57.

      Comment


      • Мелег позајмљен Радничком

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Мелег позајмљен Радничком
          Hajdin i Vulić ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Hajdin i Vulić ?
            Još uvek nema potvrde, za Vulica se nadam da nije istina jer sam ga video u Zvezdi ove sezone.

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              Još uvek nema potvrde, za Vulica se nadam da nije istina jer sam ga video u Zvezdi ove sezone.
              Koliko znam, za sada, Meleg se priključio pripremamam u Sloveniji, zajedno sa Stefanom Mihajlovićem.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Pavkov ostaje u Zvezdi!!!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Hteli da prodaju nižerazrendnu foru, dogovorimo jedno, a u ugovor stavimo treće.

                  Poveo Pavkov advokata sa s obom, zajebi.

                  Comment


                  • Konačno jedna lepa vest.
                    Bezbroj je pozitivnih posledica ostanka Milana Pavkova, Liverpul tu čak nije na vrhu liste.
                    Ono razgrtanje i rovovska tuča u Salcburgu prvo pada na pamet.

                    Odgovorno tvrdim-bez Milana Pavkova Marakana Lige šampiona videla ne bi!
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Stanje u klubu katastrofa. Ne finansijski, nego je došlo do sukoba različitih struja a biće da je inicijator mnogih trener nam. A i kad se setim, njegovi klubovi su se svi raspadali u trećoj sezoni, igrači Čukaričkog se žalili upravi.

                      Miloje fiksirao Čauša kao da mu je sin najrodjeniji, Melega i Vulića gura na pozajmice.

                      Comment


                      • Goran Čaušić po svemu zaslužuje centralnu ulogu u Crvenoj zvezdi.
                        Kapiten mlade reprezentacije u kada smo u gostima izbacili Španiju u plej-ofu. Španiju za koju igraju jedan Saul ili Isko ili Morata.
                        Veliki je potencijal Goran Čaušić.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ovo je već previše, kakav lik Pa ni rodjena rodbina ih ovako ne bi uzduzala kao što ti radiš hahaha

                          Comment


                          • Da ih ne vidim na terenu kako pola terena ne mogu da predju i nasi klubovi i reprezentacija pomislio bih da smo talentovaniji od Brazilaca na osnovu onoga sto FSS insajder pise.

                            Comment


                            • Jander (30) izgleda zavrsen, vrlo dobar bek, iskustvo i u igranju grupe lige Evrope, nije mu strano pored asistencija i da da gol. 

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X