Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Hajduk ispadne od nekih pajsera i proda beka za 9 miliona Lilu, a mi našeg u Seriju A za 1.5 miliona a kurceljamo se po Evropi.

    http://mondo.rs/a1205156/Sport/Fudba...iona-evra.html

    Ne umemo, vala baš ne umemo da trgujemo.
    Ili to ili je skupa ugradnja.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sastav za Javor: Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Žander, Jovičić, Ivanić, Jevtović, Marin, Ben, Pavkov.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Sastav za Javor: Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Žander, Jovičić, Ivanić, Jevtović, Marin, Ben, Pavkov.
        Lep sastav samo da je Gajic umesto Stojkovica...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Lep sastav samo da je Gajic umesto Stojkovica...
          I Vulić u vezi

          Comment


          • Zander rupetina, svaki iole ozbiljniji tim sa nekim prosek krilom bi ga iskaznjavao golom asistencijom ili iznudjenim kartonom.
            Jevtović osveženje nadam se da će Šef imati više poverenja u njega ove sezone.

            Comment


            • Ok je odigrao Zander pokusavao u napadu, ne plasi se, ispracen aplauzima. Poseta sramna, subota vece lep dan otvaranje sezone. Je l bio penal ili ce opet grobari da kukaju?

              Comment


              • Cist kao suza. Oni ce uvek da kukaju.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Ok je odigrao Zander pokusavao u napadu, ne plasi se, ispracen aplauzima. Poseta sramna, subota vece lep dan otvaranje sezone. Je l bio penal ili ce opet grobari da kukaju?
                  Bolje izdanje u nastavku. Koristan napred al pozadi promaja, za domaćicu mož da prodje.
                  Penal ko kuća i crveni na mestu.

                  Comment


                  • http://mondo.rs/a1205316/Sport/Fudba...pe-Zvezda.html

                    Comment


                    • Mogući rivali belo-crnih su pobednici sledećih dvomečeva: Lehija Gdanjsk - Brondbi, Mlada Boleslav - Ordabasi, Aris - AEL Limasol, Lokomotiva Plovdiv - Spartak Trnava, kao i švajcarski Tun, koji se u trećem kolu priključuje kvalifikacijama.

                      Comment


                      • Ebisilio je blizu transfera u Aziju. Kapnuce i obestecenje, manje od onog za koje je kupljen.

                        Comment


                        • Samo da ne ode za nula dinara kao kapiten, seme im jebem hoštaplersko.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Samo da ne ode za nula dinara kao kapiten, seme im jebem hoštaplersko.
                            Znaš da se i meni smučilo više. Nemam ni snage ni volje da pratim. Došlo do zasićenja. Mislim naravno da gledam svaku, ali brate...

                            Šta se dešava više to niko ne zna.

                            Comment


                            • Srecan povratak Milosa Degeneka svima koji slave.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Bravo! Sjajna vest bas, zadnja linija nam je top!.

                                Comment

                                Working...
                                X