Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Psiholjub otišao iz Zvezde, ostavio omladince. Da mi je znati gde će nastaviti karijeru Dal' ga bije "nostalgija" ???
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • 2-0 poluvreme. Gde li je Stojanče

      Comment


      • Nisam mogao da gledam utakmicu.

        Vidim da je Ivanić nastavio sa dobrim igrama. Dao gol i asistirao.

        Lepo što je živnuo al nije lepo što će Gavrić izvisiti.

        Comment


        • Bude li Gavrić otišao ili Nikolić, ne gledam više Zvezdu u životu. Ne pada mi na pamet, minutu pogledati neću.

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            Ma nije to samo do uprave. Obrću se novci sa svih strana, uprava to da odbije došla bi nova. Ionako država daje pare a ne Terzić. On je tu samo aparatčik sa krimi iskustvom i kao čovek koji zna fudbala i može da napravi rezultat.

            Zato je Zvezdan Terzić najbolje rešenje kao i Nebojša Čović. Para biti neće, kradje će uvek biti, pa bolje da nas vode dobri plivači, mafijaši i lopine, makar rezultat da imamo, nego neke Ostoje i botine Kokeze.

            Kvalitetan kriminalac je dobar aset u srpskom fudbalu
            Jebo te Terza, kad tako moram da ti napišem.

            Da on dostavi finansijski izveštaj narodu, nije klub njegov, kakvi su prihodi, a kakvi rashodi za vreme njegovog jahanja, kao i gde su te silne pare od LŠ ?

            Comment


            • Pa nisi valjda mislio da će da ostane u klubu. Da će da ostane ne bi ni SNS gurao a ne bi ni Terza bio tu. Ne živimo na Islandu, ovde se kradu balanlne stvari a da se ne krade u fudbalu.

              Ja ne podržavam ali sam prihvatio kao realnost i uopšte više ne obraćam pažnju na to.

              Nameštaju se smešne stvari u društvu koje je od glave do pete lopovsko imamo dva izbora : ili da gledamo ovako kako jeste i pomirimo se, ili da ne gledamo.

              Gde su nestale pare Partizana iz Djurine ere od silnih transfera tu će i naše nestati. Tal mafije, vlasti i menadžera.
              Last edited by Cassius Clay; 03-06-20, 09:57.

              Comment


              • Gde su Partizanove pare me ne interesuje, iako je odgovor logičan, mene zanima gde su pare od LŠ, da kroz 4 godine opet ne gledamo bedu na Marakani, kao što to npr. sada rade grobari !?

                Comment


                • Meni Spiridonović nije ništa posebno.

                  Koliko vidim ovi što su pravili klipove imali su muku da sakupe njegove najbolje poteze.

                  Comment


                  • Kažu da će Psiholjub kod nas, da preuzme prvi tim i da povede Cvejića na kaljenje...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Gde su Partizanove pare me ne interesuje, iako je odgovor logičan, mene zanima gde su pare od LŠ, da kroz 4 godine opet ne gledamo bedu na Marakani, kao što to npr. sada rade grobari !?
                      Pa šta ja tu mogu tako država hoće. Ja mogu da pratim ili da ne pratim. Nije da Terzića i ekipu boli kurac šta ja mislim ili bilo ko drugi

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Meni Spiridonović nije ništa posebno.

                        Koliko vidim ovi što su pravili klipove imali su muku da sakupe njegove najbolje poteze.
                        Ma kakvi to, mršavo.

                        Katai dobija šut kartu u LA, come to Red Star bro, doooođi.

                        Comment


                        • Teško ćemo da izbacimo FKP, već vidim meč kako će da izgleda.

                          Comment


                          • Zbog ?

                            Priča nama liga njima kup ?

                            Comment


                            • Ta priča je čista laž zvezdaška jer godinama ne možemo partizane da pobedimo da valja. To je laž epskih razmera.

                              Baš bi im mi predali kup po nekoj direktivi, nije ovo crtani film. Kad se gazi, gazi se do daske. Što kao kup će održati socijalni mir, na jugu pobune protiv Vučića? Da briznem u smeh.

                              To je istina da mi Partizan ne možemo da pobedimo i ne treba se kriti iza tih lažnih priča.
                              Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 13:34.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Zbog ?

                                Priča nama liga njima kup ?
                                Meni sve više liči na to nego da se igra regularno. Ne sećam se (hvala Bogu) kad su poslednji put bili neredi na stadionima a bilo ih je pre nego što smo i mi i oni ušli u LE. Od te sezone mi je sve sumnjivo.

                                Na isti dan uđemo u LE u sezoni 17/18, za tri dana odigra se derbi bez šansi. Na isti dan uđemo u top 16, 6 dana kasnije laganih 1:1. Onaj treći meč ih dobijemo na Marakani 2:1. Mi te sezone ligu oni kup.

                                Prošle isto, ulazak u Evropu 0:0, završnica Evrope 1:1, treći meč na Marakani 2:1 dobijemo. U finalu kupa nismo šutnuli na gol na Marakani. To nam se nije desilo ni protiv PSŽa, Liverpula..mi ligu, oni kup.

                                Nadam se da ćemo ih konačno zgaziti i da nema nista ove priče.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X