Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dečko operisan od fudbala. Genijalna ideja da nam on bude startni desni bek a i Rodić je go ....... od igrača.

    Bar da igra Aleksa Terzić, Joveljić u špicu i Randjelović krilo, imali bi 15 miliona od prodaje njih trojice najmanje. Ovako igraju idioti koje ne možeš ni da prodaš.
    Last edited by Constantin; 22-10-19, 23:34.

    Comment


    • Ozbiljno brukanje.
      Petardu popili 20 minuta pre kraja.
      Sramota.

      Comment


      • Leleee pet komada, a nije da nije izgledalo tako od prvog minuta.
        Kad ovim jakim klubovima sluzis iskljucivo za popravljanje gol razlike i izkazak iz krize. Posle zasto ne gledam srpski fudbal. Jbt se svi
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Gobeljić reprezentativni bek.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Gobeljić reprezentativni bek.
            Какав бек таква и репрезентација.
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Meni je najgore ovo navijanje komentatora da se postigne pocasni pogodak. Jebes pocasni gol, bolje izgubiti 7-0 nego da te protivnik pusti da postignes gol, nema goreg ponizenja od toga.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Marko Gobeljić je odličan bio, veoma kvalitetan igrač.
                Naravno, on nije desni bek, već krilni napadač.

                Kada konačno bude postavljen na svoju originalnu poziciju, Marko Gobeljić će zablistati punim sjajem.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Daj Bože da ga od zime ne gledamo u Zvezdi, pa nek blista u Saudijskoj Arabiji ili Kazahstanu na prirodnoj poziciji koliko mu je volja.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Dečko operisan od fudbala. Genijalna ideja da nam on bude startni desni bek a i Rodić je go ....... od igrača.

                    Bar da igra Aleksa Terzić, Joveljić u špicu i Randjelović krilo, imali bi 15 miliona od prodaje njih trojice najmanje. Ovako igraju idioti koje ne možeš ni da prodaš.
                    Izmenio sam ti nekoliko postova, odnosno izbrisao nepristojna izražavanja. Nauči već jednom da budeš pristojan, ili batali forum. Možda ne nekoj drugoj temi, ovde nećeš više.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Bataljujem. A što me ne banuješ bar jednom da mi pomogneš u odvikavanju? Nakupio sam brat bratu za dva meseca. Moram li svaki put da te molim?

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Bataljujem. A što me ne banuješ bar jednom da mi pomogneš u odvikavanju? Nakupio sam brat bratu za dva meseca. Moram li svaki put da te molim?
                        Ma jok...to je najlakše da te banujem. Međutim dve stvari....

                        Ja nikad ne banujem nekog ko uđe u raspravu s amnom...jedino da me izvređa lično, ali za to nema razloga. To je prvo.

                        Drugo...nisi ti dileja za fudbal, korisniji si u raspravi nego van nje. Kad nisi nervozan (večeras jbg imaš razloga) i uđeš u normalnu, ozbiljnu raspravu, tada ne pišeš gluposti, naprotiv.....ali brate, ne dam ti da se ponašaš kao u kafani na Ibarskoj negde....ne dok sam "požarni" Zar ti stvarno nedostaju reči da opišeš nekoga ili nešto, nego moraš da se razbacuješ sa muškim i ženskim polnim organima, psovkama i sl ? Jes naš jezik, srpski, izuzetno kompatibilan sa istim, ali brate, ovo ide u "etar" nije fer....
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • I dalje smo jagnjad za ove zveri.

                          Da budemo opaka zver ne možemo, to možemo u našoj sprd ligi.

                          Al sam očekivao da ćemo brže učiti, ne brukati se i ne služiti za zafrkanciju.

                          Igrači koji su dovedeni ove sezone su jao lele. Možda bi u nekom drugom sistemu igre bili bolji.

                          Mrkela da uvati tutanj jer je zabrljao.

                          Mučno je sve ovo gledati.

                          Comment




                          • http://www.novimagazin.rs/sport/uefa...8tbrro.twitter
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo tek sada vidim

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X