Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva se probih od ovih trol komentara.

    Nisam očekivao ovako nervoznu reakciju komšija. Očigledno su mišljenja da je bio faul i da to baca golemu mrlju na pobedu.

    Što se nas tiče jasno smo napisali da je Partizanova pobeda zaslužena. Ko ne veruje neka još jednom pročita komentare posle derbija.

    Ne izvlačimo ništa iz naftalina da bi nam bilo lakše. Samo komentarišemo jednu situaciju za koju ima materijala da se tumači i ovako i onako.

    Ko nema živaca za razmenu mišljenja nemoj da piše.

    Derbi polako odlazi u zaborav. Slede nam utakmice u našoj ligi pa onda opet da se posvetimo takmičenju koje je namenjeno samo za najbolje.

    Biće još derbija. Verovatno još 3.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Evo ja sam za to da se prizna gol Zvezdi. 2:1 je bilo.
      Ne može tako da se gleda, jer je na 0:1 skroz drugi momentum.
      Medjutim, sto se mene tice, pobeda je cista kao suza i po meni je faul nad golmanom postojao. Zaslužena pobeda i 3 boda.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Ne može tako da se gleda, jer je na 0:1 skroz drugi momentum.
        Medjutim, sto se mene tice, pobeda je cista kao suza i po meni je faul nad golmanom postojao. Zaslužena pobeda i 3 boda.
        Ne može ni tako da se gleda jer pre te greške, sudija je imao još jednu grešku kad je prekinuo kontru Partizana jer je dosudio faul nad Zdjelarom na sredini terena i nije pustio prednost, lopta je instant došla do Natka.

        Ako nastavimo da se vraćamo unazad doći ćemo do onog gola koji ste postigli iz gol-auta.

        Mislim da je tad počela ova najnovija istorija.
        Last edited by Chiwwi; 24-09-19, 09:20.

        Comment


        • Kod gola je zabrinjavajuće što je tim relativno lako pukao pod presingom Partizana.
          Milojević očigledno ne može da reši enigmu zvanu Savo Milošević.
          U finalu Kupa je bila ista taktika, Partizanova ofanzivna četvorka juriša a ovi što drže loptu u panici prave greške.

          Sada je prvo Marin pritisnut od Zorana Tošića, Marinov pas seče Takuma Asano, Milunović za trenutak ima kontrolu nad loptom, ali mu je Seydouba Soumah oduzima i šalje pravi projektil u rašlje.

          Pomalo zabrinjava ta apatija u igri, ako se to ponovi dok su oko vas Christian Eriksen, Dele Alli, Lucas Moura, Harry Kane ili Heung-min Son, može da bude ekstremno gadno.
          Last edited by La Jugoslavia; 24-09-19, 09:22.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Za ovakav faul sad bi grmeli iz Partizana. Nekoliko saopštenja bi već bila napisana a možda i izlazak iz prve lige.

            Ne postoji klub na svetu koji više kuka na suđenje i traži opravdanja u zaverama od Partizana.

            Terza i kompanjoni mogu da laju koliko hoće. Nema tog opravdanja koje ih može spasiti.

            Izblamirali smo se i apsolutno zasluženo izgubili.
            Ma gde smeju da napuste ligu, tačno bi ih vrhovni podavio ko miševe. Vazuru prvog sina njegovog aka lobi iz južne nam pokrajne, pa onda Vučelića propalog komunjaricu, a sada naprednjaka u usponu.

            Comment


            • Mislim da bi najbolje bilo da napustimo ligu i iniciramo osnivanje Jadranske po ugledu na Zvezdu u košarci.

              Nas je ionako osnovao hrvatski Kralj Tomislav, nama je tamo mesto a vi lepo ovde derite Indjiju i Lalata.

              Nema smisla da se krvimo i da zbog naših svadja boli glava našeg velikog vodju Vukija. Čovek ima milion problema i vizija i nema smisla da ga dodatno opterećujemo sa Stojketom i Žanderom.

              Iznerviraćemo ga našim prepirkicama pa će greškom da prizna Kosovo..

              Treba da navučemo sebi bedu na vrat posle bespotrebno..
              Last edited by Chiwwi; 24-09-19, 10:57.

              Comment


              • Pokradena Zvezda....to nekako zvuci kao naucna fantastika posle svega sto smo videli u prvenstvu pre derbija.. U svakom slucaju Zvezda i kad uzgubi mora se pokrenuti propagandna masinerija koja ce zvezdaskoj javnosti da objasni da je ipak sve pod kontrolom i da onaj silan novac nije bacen uzalud i da terza madjija zna sta radi. U sustini ovim faulom se pravdaju najvise zbog novca ali i da bi se prikrili oni penali protiv Indjije, a u tim situacijama nema podeljenih misljenja za razliku od ovog faula jasno je bilo o cemu se radi. Da nije bilo te situacije oko faula verovatno bi se hvatali za crveni karton Vulica ili to sto Suma nije dobio odmah dva zuta zbog proslave gola....mozda bi okrivili sudiju da je seckao Zvezdu faulovima citav mec...terzi madjiji nista ne moze da promakne, a njegovo krdo ga prati gde god on krene...kao krdo leminga. Ja ne pamtim da se Partizan ovoliko zalio na sudjenje kada je porazen u prethodna dva derbija koje je Milojevic vodio.
                To je to sto se sudjenja tice i sto sam hteo da kazem ne bih vise trovao ni sebe ni ovaj forum sa tim stvarima okrecem se fudbalu (inace jedini forum gde do sad nije bilo toliko nesportskih prica i gde se vodi normalna konverzacija sa ciljem da se fokus udari na fudbal), a vi se slobodno podavite u sudijskim odlukama od mene vise necete cuti rec o tome ja cu da pratim Partizan i srpski fudbal na malo lepsi nacin.
                Last edited by tamonajugu; 24-09-19, 11:04.

                Comment


                • Ne znam koje krdo prati Terzića, moguće da je slično onom koje prati Željka Pantića.

                  Mene boli gos'n stojko šta priča Terzinjo. Njegove priče su za mene šuć muć pa prolij.

                  O Partizanu i njegovim lopovlucima bi mogao napisati post dužine nekoliko metara.

                  Al ne traći mi se vreme sada na to.

                  Priča koja je ovde pokrenuta o situaciji kod poništenog gola nije iz razloga da bi mi pronašli utehu zbog poraza ili omalovažili pobedu Partizana.

                  Na fin i kulturan način se komentarisalo, niko nije gađan uvredama. Tako da nema potrebe za ironijom, trolovanjem i ljutnjom.

                  Pa nemoj da smo ko deca, čim ne ide kako mi hoćemo odma dižemo surlu.

                  Comment


                  • Dobro nije baš tako bilo.
                    Počelo je sa-Mi ne pričamo o sudijama, za razliku od Grobara, a samo o sudijama pričamo.

                    Comment


                    • Baš su splasla očekivanja maksimalno, jeste Liga šampiona aktuelna, ali je očigledno da je tim u ozbiljnim problemima čak i u našoj ligi, a kamoli u Evropi.

                      Olimpijakos dolazi na Marakanu u utorak prvog oktobra i to može biti odluka što se tiče kompletne sezone, od ekstremne je važnosti da tim dočeka maksimalno spreman tu utakmicu.

                      Inače radi se o ogromnim prijateljima našeg kluba, uvek se setim 1994. i utakmice kojom su srušene zlikovačke sankcije, 4-1 je bilo za Zvezdu, ako se ne varam.

                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Chiwwi

                        Hajde malo i za pojas zadeni..
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ako su panticevi sledbenici napustili objekat, da i mi nesto kazemo. Miloje vidno uznemiren na konferenciji pred sutrasnju utakmicu. Rodic ne igra zbog povrede.
                          Poenta Terziceve konferencije je bila da brani starog drugara Kokija od prozivki grobara. Usput izmedju redova svalio krivicu na Miloja, spomenuvsi tim od 30 miliona. Kao da je Miloje pazario nepotrebne igrace po Zemunu, Surdulici i Zlatiboru. A da objasni stanje duga i nesposobnost da proda, ma sta proda, da pokloni Bena, Boacija je zaboravio.

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Lepa analiza Dijaza, kao i uvek [emoji106]

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            Hvala Yugo.
                            Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Baš su splasla očekivanja maksimalno, jeste Liga šampiona aktuelna, ali je očigledno da je tim u ozbiljnim problemima čak i u našoj ligi, a kamoli u Evropi.

                            Olimpijakos dolazi na Marakanu u utorak prvog oktobra i to može biti odluka što se tiče kompletne sezone, od ekstremne je važnosti da tim dočeka maksimalno spreman tu utakmicu.

                            Inače radi se o ogromnim prijateljima našeg kluba, uvek se setim 1994. i utakmice kojom su srušene zlikovačke sankcije, 4-1 je bilo za Zvezdu, ako se ne varam.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Mislim da bi najbolje bilo da napustimo ligu i iniciramo osnivanje Jadranske po ugledu na Zvezdu u košarci.

                              Nas je ionako osnovao hrvatski Kralj Tomislav, nama je tamo mesto a vi lepo ovde derite Indjiju i Lalata.

                              Nema smisla da se krvimo i da zbog naših svadja boli glava našeg velikog vodju Vukija. Čovek ima milion problema i vizija i nema smisla da ga dodatno opterećujemo sa Stojketom i Žanderom.

                              Iznerviraćemo ga našim prepirkicama pa će greškom da prizna Kosovo..

                              Treba da navučemo sebi bedu na vrat posle bespotrebno..
                              Evo ga Vođa se javio iz inostranstva, sad ste najebali kad prospe informacije koliko Vam je para dao samo da bi ste mogli da pobedite evropsku Zvezdu.

                              (Brajkula, ne spuštaj se na taj nivo)

                              I opet mi je drago što je pomenuta utakmica 1994. sa Olimpijakosom, jbg neko se borio da sankcije padnu, dok se sportski radnik drugog kluba nam borio na suprotnoj strani, jbg

                              Као млад и амбициозан војни кадар 23. мај 1954. постаје генерални секретар ЈСД Партизан. Док четири година касније 1958. године постаје и председник СД Партизан[6], где остаје до 1961. године. За време његовог председничког мандата изабрана је гарнитура дресова са црно-белим бојама, а пуно име друштва постаје Југословенско спортско друштво Партизан. Међутим, његов лични удео у томе је дискутабилан, о чему сведоче историјски подаци према којима је ФК Партизан црно-беле боје преузео по узору на торински Јувентус, након гостовања омладинске екипе на престижном турниру у Вијаређу 1959. године, где су се дечаци поменутог италијанског гиганта такође нашли.
                              Samo bez nervoze sutra na krovu, da vidimo 4 komada kako dolikuje.
                              Last edited by Constantin; 24-09-19, 20:57.

                              Comment


                              • Mislim da dobijamo Groblje kad se bude igralo na Marakani.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X