Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, neka bude da je ovde Zvezda oštećena. Takva je i liga.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ja sam lepo i jasno napisao da prvi penal nije bio, prekršaj se desio van kaznenog postora i to je greška sudije, onda sam se osvrnuo na prvi gol i na celu akciju gde se naša mišljenja razilaze, ok ti to vidiš tako ja ovako Smatram da je sudija nedorastao suđenju u super ligi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nismo mi pokrali Inđiju, njih je oštetio glavni sudija.

        Napravio je grešku svirajući penal iako je faul bio van šesnaest.

        Al Bože moj, greške se dešavaju. Nije imao čovek nameru da ošteti Inđiju.

        Comment


        • Ako vam je lakše da nazovete tako, meni je ok.

          Da li je imao nameru ti nemaš pojma, pričaš napamet. Ja sam mišljenja da je imao nameru, jer je vrlo očigledno bilo.

          Nije to ni bitno, ja sam se uključio da bih rekao da je gol Indjije regularan, pošto Ganac smatra da nije.
          Last edited by mark !t zer0; 16-09-19, 11:48.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Ako vam je lakše da nazovete tako, meni je ok.

            Da li je imao nameru ti nemaš pojma, pričaš napamet, ja sam mišljenja da je imao nameru, jer je vrlo očigledno bilo. Nije to ni bitno, ja sam se uključio da bih rekao da je gol Indjije regularan, pošto Ganac smatra da nije.
            Ne pišem ja da bi meni bilo lakše, samo iznosim svoje mišljenje u vezi situacije oko penala.

            Za drugi deo komentara isto bih ja mogao napisati za tebe da nemaš pojma i da pišeš ono što ti odgovara.

            Polako, nema potrebe da varničiš odmah. Možemo smireno i na jedan gospodski način razmeniti mišljenja.

            Comment


            • Ne varničim. Ne znam šta ti je tačno stvorilo tu ideju, ali vrlo sam smiren. Oprosti ako te je uvredilo ovo 'nemaš pojma'.

              Mogao bi ti to da napišeš, i bio bi u pravu, zato sam i naglasio da sam mišljenja da je bilo namerno. Svakako da je to sve priča napamet, i niko ne može sa sigurnošću da tvrdi bilo šta. Možemo i blesavi da se pravimo, pa da budemo ubedjeni da je sve ovo slučajnost.

              Šta ti misliš, jeste oštećeni u meču protiv Indjije? Pitam za ovu situaciju kod gola, zanima me da li je mišljenje Ganca pojedinačno ili više vas smatra isto.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma kakva uvreda, taman posla da me može uvrediti neki virtuelni lik. Ovde sam otporan na uvrede.

                Što se tiče penala već sam u jednom od svojih prethodnih komentara dao odgovor na tvoje pitanje.

                Al nije problem da ponovim, jasno je da je faul bio van šesnaest.

                Kod mene nema blesavljenja. Jbg, mi smo došli u takvoj situaciji da ćemo uvek govoriti da je sudija namerno pogrešio.

                To nije ni čudno uzimajući u obzir dešavanja u našem fudbalu.

                S druge strane ima i onih koji će tvrditi da je sudija namerno digao zastavicu kad je Ivanić izbio sam pred golmanom iako ofsjada nije bilo.

                Dakle, gotovo niko neće reći da je u pitanju greška nego da je u pitanju namera.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post

                  Šta ti misliš, jeste oštećeni u meču protiv Indjije? Pitam za ovu situaciju kod gola, zanima me da li je mišljenje Ganca pojedinačno ili više vas smatra isto.

                  Originally posted by Stojanče View Post

                  Što se tiče penala već sam u jednom od svojih prethodnih komentara dao odgovor na tvoje pitanje.

                  Al nije problem da ponovim, jasno je da je faul bio van šesnaest.
                  Dobro je što si pročitao šta sam te pitao, razmislio o tome, pa smo u mogućnosti da gospodski razmenino mišljenja. Ne bi bilo moguće ako ne čitamo jedni druge.

                  Hvala i što si ponovio, ali za penal je jasno svakom živom biću, pa me nije toliko ni zanimalo mišljenje oko toga, inače bih te to pitao.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ma dobro, u toku čitanja uvek može da se pogreši. Pogotovo kad u žurbi to radiš. Inače, moguće je i gospodski razmeniti mišljenja čak i kad ne čitamo pažljivo, nije ni to razlog da se vređamo.

                    Mislio sam kod situacije u vezi našeg gola, da budem iskren nisam taj poslednji deo ni pročitao do kraja.

                    Nije problem da odgovorim. Ja sam mišljenja da je njihov gol regularan i da je pomoćni sudija ispravno postupio što nije podigao zastavicu pre gola.

                    Comment


                    • Ti meni serdare, ja tebi vojvodo ...

                      Mislim da odavno nisam gledao bolju CZV utakmicu u LL ligi. Odnosi se prvenstveno na suđenje, jer su dosta njih iz tog sudijskog ugla negledljivo . Par puta smo padali u 16 metara, sudija apsolutno iskulirao, dok je Inđija oduševila kvalitetnom igrom, bez velikog bunkera i sa ubitačnim kontrama. Gruba sudijska greška kod prvog penala pokvarila je totalni utisak o utakmici te se sad samo o tome priča. Iz pozicije u kojoj je bio morao da vidi da je faul van 16, ali loše se odigralo po njega... Možda je pretpostavio da je faul malo bliži liniji, pa da će proći penal...

                      Elem šteta za utakmicu...

                      Srećno u Minhenu, daj Bože da bude bolje od Pariza...

                      Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

                      Comment


                      • prvi penal nije postojo, zvezda se gura... ali imam da se kladim na njih protiv Bajerna sutra 35 kvota
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Miriše mi večeras na ubedljiv poraz.

                          Će pukne bruka.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Miriše mi večeras na ubedljiv poraz.

                            Će pukne bruka.
                            Možda i Bayern večeras izvuče bod na Alijanc areni.....danas svi igraju fudbal
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Teško, trener im je baš prosek.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ne znam.
                                Mi smo se pokazali protiv Inđije.
                                Nijednu šansu nismo napravili na našem stadionu protiv novajlije.

                                Uzgred Norwich može da dobije Man City,
                                ali mi ne smemo da izgubimo...

                                Sramota me je.

                                Da nas onako besramno pogura sudija.

                                Comment

                                Working...
                                X