Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Sto samo za domacu ligu? Uz Marina sigurno najbolji igrac Zvezde.
    Na spisku registrovanih za LS nije bilo Bena, jer se racunalo da ide.
    Originally posted by poacher View Post
    Језиво шта раде људи, како и да смањиш дуг кад имаш 30 играча на платном списку + струка.
    Не продајеш никог, само гомилаш, још се шириш и делиш шаком и капом КК и РК... ништа ово не слути на добро, без икаквог реда и неке визије.
    Razlozi kupovine nepotrebnih igraca su vise nego jasni. Jedna sezona bez Evrope ce svima ohladiti glave.

    Comment


    • Ovako nesto jos nisam cuo,ne registruju igraca zato sto su umislili da ce dobiti neke velike pare za njega a ne mogu da ga prodaju.

      Comment


      • Bruka.

        Bez Marina više ne možemo videti valjanu igru ni u našoj ligi.

        Protiv Inđije ne možemo stvoriti priliku za 90 minuta.

        Znam da Vladanu retko šta možeš prigovoriti, dela ga najbolje brane.

        Al verujem da niko nema ništa protiv noviteta zbog kojih ćemo biti bolji.

        Pa mi moramo bar u našoj ligi da budemo Siti, da pas igrom razbucamo protivnika, budemo ko osice.

        Igraju LŠ pa valjda misle da su seli na carski presto i da im je ispod nivoa da igraju našu ligu.

        Luftiguzuju, pokrenu se kad prime gol.

        Sram vas bre bilo.

        Ogadiće mi igrom ovu našu ligu da ih više neću ni gledati.

        Comment


        • Imamo problem sa timovima koji parkiraju autobus a imaju brze, pokretljive igrače za kontru. Bili smo bezidejni i loši, prednjače Jovanča i bekovi. Pavkov iako je dao dva gola iz penala nije pokazao ništa i koliko odmah bi morao da se reši šlaufa koji ima od brze hrane.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Utakmica je cist transfer blama, ne zbog prekoputasa, ovo je samo deo onoga sto su zasluszili 90-ih i kasnije pod volinom.
            Van La Para se trudio, brz je, ali nema tu neke igre jedan na jedan. Mnogo je duvalo pozadi kod njihovih kontri.

            Comment


            • - Морам да честитам Инђији на феноменалној игри. Видели сте једну нову екипу која стварно хоће да игра, а ми нисмо имали решења. Оно што сте видели од нас, то је на моју душу. У припреми сам веровао да ћу од појединих играча добити нешто друго... Имамо доста новајлија које морамо да разигравамо кроз утакмице - рекао је Милојевић.
              Dosta više opravdanja.

              Nego da se dobro oznoji dupe i da se radi.

              Uvek se bre jurca za nekim opravdanjem, te umor, te emotivno ispražnjeni, novi igrači, povrede...

              Ivanića što pre poslati u Grafičar. Pa ne može se igrati s rukama na dupe i da se šetkaš ko na modnoj pisti.

              Eno ti Grafičar pa tamo jebivetruj.

              Comment


              • Mene je ovoga pomalo sramota.

                Comment


                • Prvi penal nije postojao ali jeste prekršaj bio na ivici kaznenog prostora a niko ne pominje situaciju koja je prethodila golu koji smo primili, evo vam malo za razmišljanje:

                  Dakle, po meni da je sudija sudio ofsajd ni gola ne bi bilo i o zna kako bi se dalje utakmic razvijala. Grešio je sudija ali se nadam da su greške nenamerne i verovatno su plod kvaliteta/nekvaliteta a ne nečeg drugog.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Досуђен је и офсајд Иванићу који није био а избио је сам пред гол.

                    Comment


                    • A što je sad Benov transfer puko ?

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Prvi penal nije postojao ali jeste prekršaj bio na ivici kaznenog prostora a niko ne pominje situaciju koja je prethodila golu koji smo primili, evo vam malo za razmišljanje:

                        Dakle, po meni da je sudija sudio ofsajd ni gola ne bi bilo i o zna kako bi se dalje utakmic razvijala. Grešio je sudija ali se nadam da su greške nenamerne i verovatno su plod kvaliteta/nekvaliteta a ne nečeg drugog.
                        A zašto bi sudija sudio ofsajd kada ova dva igrača nisu imala apsolutno nikakvog uticaja na igru niti je lopta u bilo kom trenutku bila blizu da dodje do njih?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          A što je sad Benov transfer puko ?
                          Zato sto nije bilo ni interesovanja drugih klubova, racunao je Terza da ce ga gurnuti preko menadzerskih veza u Emirate zato kao nije otkrivao ime kluba.

                          Da je bilo nekih interesovanja za bilo koga, prodao bi Terza za dan sve. A bilo je price za Boacija, Pavkova, Rodica, Bena, cak i Jovicica pre sezone. A Stojketa i Savica su se morali kako tako otarasiti pa makar za dzabe.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            A zašto bi sudija sudio ofsajd kada ova dva igrača nisu imala apsolutno nikakvog uticaja na igru niti je lopta u bilo kom trenutku bila blizu da dodje do njih?
                            Zato sto je pomocni sudija morao da podigne zastavicu jer u trenutku izvodjenja prekida (koji je upucen prema kaznenom prostotu a samim tom i prema njima) bili u nedozvoljenoj poziciji, samim tim su uticali na tok igre.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Uopšte nije morao. Rekao sam ti da igrači koji su u ofsajdu nemaju apsolutno nikakvog uticaja na igru. Zastavica se diže kada se igrač aktivira, ili ako svojim položajem utiče na igru (tipa zakloni golmana, ili utiče na reakciju odbrambenog igrača). To su osnove. Gol je čist kao suza, vi ste opljačkali Indjiju i tačka, idemo dalje.
                              Last edited by mark !t zer0; 16-09-19, 09:16.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Uopšte nije morao. Rekao sam ti da igrači koji su u ofsajdu nemaju apsolutno nikakvog uticaja na igru. Zastavica se diže kada se igrač aktivira, ili ako svojim položajem utiče na igru (tipa zakloni golmana, ili utiče na reakciju odbrambenog igrača). To su osnove. Gol je čist kao suza, vi ste opljačkali Indjiju i tačka, idemo dalje.
                                Pa naravno da su ti igrači isprovocirai reakciju igrača Zvezde, jer da njih nije bilo tamo gde su bili u zaleđu mogli su propustiti loptu, i naravno da je pomoćni sudija dužan da podigne zastavicu kada su igrači u ofsajd poziciji a na glavnom sudiji je da proceni da li utiču ili ne na igru.
                                Naravno da prvi penal nije postojo iako je prekršaj postojao i naravno da je drugi postojao isključivo zbog gluposti golmana Inđije.
                                Pitanje je kako bi se sve odvijalo da je ofsajd sviran.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X