Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo valjda znali za pravila.
    I prošle sezone su mogla da budu 4 stranca u protokolu.
    Znači nije nas to iznenadilo.
    Očekivao sam da to zna bar sportski deo kluba.
    Sad što imaš posle kvalifikacija prekobrojnu četvoricu stranaca to je druga stvar.
    Nama su oni trebali samo za kvalifikacije,
    jer u grupnoj fazi ćemo ove sezone najverovatnije
    doživeti svih 6 poraza.
    I onda posle YB dovedeš ovog zgubidana van la Parru.
    Genijalno.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nismo bili u situaciji da sastavom najjači tim, jednostavno.
      Pa Miloje je sam sebe doveo u takvu situaciji jer je doveo vise stranaca nego sto moze da igra u ligi. On je veceras postavio anti-Milosevic taktiku jer je ocigledno bilo da mu se taktika bazirala na tome da razbije igru i organizaciju koju Partizan ima i pri tom je potpuno zanemario svoju standardnu postavku ali se ipak ni veceras nije odrekao defanzivnog pristupa. Mislio je da ce da iznenadi Milosevica sa tim i da ce ga primorati da menja nesto i odstupi od svoje pocetne ideje ali je izazvao kontra-efekat.

      Sto se utakmice sa Olimpijakosom tice oni jesu gadan rival ali u LS jednostavno ne mozes ocekivati nista slabije pogotovo ako se nalazis u cetvrtom sesiru tako da bi recimo i dva boda iz tog dvomeca mnooogo znacila za srpski fudbal na rang listi Uefa. Uostalom Zvezda kuci ima drugu dimenziju u igri i protivnik cesto nije na "svojim" nogama tako da mozda moze tu Zvezda i do pobede uz odredjenu dozu srecnih okolnosti.
      Last edited by tamonajugu; 22-09-19, 22:13.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Miloje usao u LS, ovde strucnjaci bi je osvojili. Besmrtni su tragovi Klarka Kenta i Deje Genija!!!
        Pa ušao je upravo ovako sa 4-2-3-1 i blokom.
        Da je filozofirao sa tri štopera nebi ni u LE upao.
        Baš me iznenadio sa ovim glupiranjem.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Miloje usao u LS, ovde strucnjaci bi je osvojili. Besmrtni su tragovi Klarka Kenta i Deje Genija!!!
          Pa i Salo je uzeo sva ona srebra pa ga ti pljuješ.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Pa ušao je upravo ovako sa 4-2-3-1 i blokom.
            Da je filozofirao sa tri štopera nebi ni u LE upao.
            Baš me iznenadio sa ovim glupiranjem.
            Ovo je istina. Drugačija je igra bila u tim kvalifikacijama, nego kasnije u prvenstvima koja su ipak na kraju osvajana. Kao da je bila kalkulacija u pitanju, svaki put.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma idi begaj bre, sve komentari moronskog nivoa.
              Vladan Milojević posloži i zategne, uprava rasproda i rasturi.

              Zlatno je pravilo, ako nije slomljeno, ne pokušavaj da popraviš.
              Imaš fantaziju od tečne i konstruktivne distribucije na sredini terena, i šta je tvoja odluka? Donald i Krstičić idu?!
              I onda ti je kriv Milojević?!
              Ma idi begaj!
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ali, da dodam opet bih potpisao da uzmemo prvenstvo i plasirano se ponovo u LŠ, sa bilo kojom igrom, i sva je prilika da će tako i biti koliko god to nekima izgledalo neverovatno. Rezultat je ipak ono što se računa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Ma idi begaj bre, sve komentari moronskog nivoa.
                  Vladan Milojević posloži i zategne, uprava rasproda i rasturi.

                  Zlatno je pravilo, ako nije slomljeno, ne pokušavaj da popraviš.
                  Imaš fantaziju od tečne i konstruktivne distribucije na sredini terena, i šta je tvoja odluka? Donald i Krstičić idu?!
                  I onda ti je kriv Milojević?!
                  Ma idi begaj!
                  Delimično se slažem i to u smislu da od Donalda danas imamo obljeg igrača i to Kanjasa koji eto nije igrao danas delimično zbog pravila, delimično zbog taktike trenera.

                  Krstičić je vezni kakav nije igrao u Zvezdi od Njegoša i Dejana Stankovića.

                  Comment


                  • Dobar ovaj sisoje, pardon miloje 0 suta u okvir gola u 2 derbija

                    Comment


                    • На страну овај пораз, да можемо да рачунамо на све играче, да ли би волели да гледате и даље овакве варијанте са 3 штопера?
                      Искрено мени је деловало као занимљив потез, нажалост Гобељић у оваквој поставци је неупотребљив, док Жандер једино у оваквим формацијама може да се истакне. Криво ми је што је Стојковић отишао из клуба, верујем да би он био јако користан данас по десном боку.
                      Даље, везни тројац са Кањасом Јовичићем и Јованчићем би много боље одрадио посао него ове егзибиције са Вулићем.
                      Како би требала да изгледа навала? Да ли са 2 нападача, да ли са Павковим и неким АМом, има ли ту места за Иванића, Бена...?

                      ----------------------------Борјан----------------
                      --------------Дегенек---Милун---Панков/Бабић
                      неко тркачко грло/Гајић------Родић/Жандер
                      ----------------------Јовичић---------------------
                      --------------Кањас-------Јованчић-------------
                      --------------------Марин-----------------------
                      -------------------Павков---------------------

                      дакле: ГК, 3 ЦД, 2 ВБ, и онда варијације са 3 везна/задња везна распоређених у троугао, или 2 везњака један чистач и један јак на лопти, а испред њих 2 креативца (Марин + Бен/Иванић) и шпиц, или чак уз поменута 2 везњака и Марин ближе двојици нападача (Павков и Гарсија као нека лажна деветка, или Бен)

                      Да ли ова екипа има капацитет да се прешалта на овако нешто, да ли би то побољшало учинак у европским утакмицама, шта би добили, а шта изгубили? Колико ту губе крилни фудбалери, видели смо Ла Пару да му је страно и непознато играње у оваквом систему. Генерално и наши домаћи играчи нису имали прилику да се сусрећу са оваквим системима игре, свакако бих подржао ове покушаје иновација у тактичком смислу (наравно не да се експериментише у овако великим мечевима) па можда и на дуже стазе добијемо неку нову димензију игре уз адекватна појачања (циљано Серија А) са искуством играња у формацијама са 3 центархалфа.

                      Comment


                      • Ovakav eksperiment mu u derbiju nije bio potreban.

                        Ostavio van protokola čoveka koji je u najboljoj formi od zadnjih veznih.

                        Van La Para pogubljen u ovakvom sistemu. Umesto njega morao je igrati Garsija.

                        Vratićemo mi za našu ligu u prvoj postavi izgleda Bena.

                        Novi igrači su do sada do mojega, jedino Garsija nešto pokazao.

                        Ja sam i dalje ubeđen da je za sistem koji forsira Vladan najbolje da u špicu bude Tomane.

                        Comment


                        • Vi ljudi ne kontate da semora napravati bar prividna izjednacenost za ovaj napaceni narod da moze da izdrkava i da misli da ima smisljen zivot. Idu izbori u Martu, napravljeni su KK I FK oba kluba veoma jaka i to im je poklon od maloumnika za vernost. To se tako radi, one tamo godine opet se vracaju na nesto slabiji nivo i to je to...Igre za budale,Miloje je dokazao u Evropi i ako uz mnogo srece da je vrhunski trener. Igras na rezultat a ne na to da ti pretis. Da je Marin dao golcinuBayernu pricalo bi se o Klarku Kentu ali jbga...ili bi mozdapopio otkaz jos na Kopenhagenu da je jedna lopta usla i sad poraz.... Budite zahvalni da je lik ostao da niste dobili Savu kravu, jos jednu sns splacinu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Stanite ljudi, jel Ben i dalje klubu?

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Stanite ljudi, jel Ben i dalje klubu?
                              I dalje je tu, nisu uspeli da ga prodaju.

                              Kreteni, oni ga već precrtali jer su mislili da će ga lako negde uvaliti.

                              Comment


                              • Prvi problem je sto imamo previse igraca u rotaciji.

                                Drugi problem je sto smo tim nakrcali strancima pa je jebeno sastaviti tim podjednakog kvaliteta za Ping Pong i LS.

                                Treci problem je sto mi sem Marina nemamo nijednog krstenog kreativca, sve krljaci, radilice, trkaci i igraci zadatka.

                                Gobeljic, Milunovic, Ivanic nisu igraci koji imaju potreban nivo za Zvezdu. Van La Para za sada corak, sa Garsijom sam zadovoljan.

                                Dok je Milojevic tu mi nikada necemo igrati atraktivno i ofanzivno. Necemo razvijati mlade igrace kao Partizan sto radi. Necemo moci da prodamo nijednog klinca za vise od dva miliona jer ne igra, dok ce Partizan uvaljati Pavlovica i Stevanovica za preko 6, 7 mil.

                                Miloje ima rezultate i bilo bi suludo terati ga iz kluba. Bice bolje.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X