Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek je srce puno kad Pavkov da gol.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Bilo je i onih koji su ga otvoreno vređali, dok im nije natrljao nos protiv Liverpula [emoji298]
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Vređa ga otvoreno i Ljupko Petrović, kaže da je igrač za Srpsku ligu grupa Beograd.

        Moguće da se i on ne razume u ovaj sport.

        Nego naša je sreća što imamo jak sportski menadžment koji odoleva ponudama iz inostranstva, pogotovo ovih unosnih iz Premijer lige za njega pa ga gledamo u svetom dresu evo treću godinu. Hvala Mrkeli i Terzi.

        Comment


        • Prejak. Ajde što smo odoleli tome nego što smo odoleli ponudama Čelzija za Boaćea. Otimaju se svi. Čelzi iz Gvineje Bisao preko Man Utd iz Lesota. Mada kažu da će ga pokupiti Real Madrid iz Tanzanije. Ako uspe.

          Igračina. Uvek daje maksimum. Kad igra naravno. Kad nije povredjen, jednom u dva meseca.

          Ne zna se ko je gori Boaće ili Pavkov

          Comment


          • Ne pomaže tu ni čuvena formula " 0e + 20% od iduće prodaje".

            Comment


            • Ne pomaže izgleda ništa. Jedini tim koji igra 2 godine LŠ i ne može nikoga da proda. Gde dovode unapred i očekuju prodaju i ne prodaju nikoga.

              I onda imaju 3 napadača od kojih niko nije standardan i ne može da udje u formu.

              Doveli Spiridona računali na odlazak Gavrića, Spiridon će sad da greje klupu.

              Nekad nisu ni igrači krivi.

              Jednostavno očajno vodjenje kluba.

              Mora da se radi o niskointeligentnim osobama. Kako ne mogu da sračunaju. Ustvari mogu, ali moraju da igraju Njegoš, Ivanić, pa mali ovaj u špicu Krstović koji nije loš momak, Boaće mora da igra derbije, ali njega se na zimu ratosiljamo, i tako...

              Baš dno dna

              Comment


              • Pa i onaj Malme igrao LŠ jedne godine, nula bodova uzeo, bio u grupi sa Juventusom i odmah Forsberga prodali Lajpcigu u Cvajtu za neke grdne pare.

                Dinamo je primer koji želimo da sledimo, al nemoj da se sprdamo.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Dinamo je primer koji želimo da sledimo
                  Dinamo je uvek i u svemu sledio Zvezdu, ona je bila ta koja se sledila.
                  Robert Prosinečki, Bora Cvetković, Milivoj Bračun... svi su oni napuštali Maksimir da bi se uputili ka Marakani.

                  Kakvo crno uzimanje Dinama, mafijaškog brloga za primer.
                  Crvena zvezda i njena istorija su nedostižni za mnoge, pa i za taj toliko izvikani Dinamo.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Misli se na trgovinu igračima.

                    Comment


                    • Ne možemo stići Dinamo iz više razloga a jedan od njih je hrvatski reprezentativni fudbal i reputacija

                      Comment


                      • Dinamo je po radu menadžmenta kluba, skautingu i radu trenera ispred ostalih klubova iz regije (ex YU) bar 15 godina (slobodna procena).
                        Igrama, transferima i stbilnošću potvrđuju moju tezu, njihov jedan transfer igrača njima donese 15/20 miliona evra a nama 2/3/4 miliona evra i to "bijemo se petama u pedu" od sreće.
                        Mi treba da razjurimo lopove iz uprave, najtransparentniji i svi ih znamo Terzić i Mrkela. Meni liči da kradu nemilice.
                        Nakon toga mora da se demontira FSS, sudijska, trenerska orgaanizacija i pročešljati rad menadžera i udaljiti ih od klubova koliko je to objektivno moguće (po sistemu da treneri i uprava ne budu na platnim spiskovima menadžerskih agencija).
                        Tako da uporedo treba raditi na oporavku srpskog fudbala i klupskog i reprezentativnog a za to je potrebno vreme i želja.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pre će svirati penal protiv partizana, nego sto ce se to dogoditi, moj Ganac.

                          Comment


                          • Nekad su velikani Real, Barsa, Bajern, Mančester bili reper, a sada gledam i nadam se da će Zvezda izgledati i skautirati igrače kao Midjiland, Sparta, Slavia i drugi, ispod proseka evropski timovi.
                            Tipičan primer kako ljudi kupuju i dovode mlade, zdrave i prave fudbalere.
                            Last edited by L a z a r; 22-09-20, 20:36.

                            Comment


                            • To bre. Ovi ispali iz Evrope. Sad mi da udjemo u LE.

                              Comment


                              • Savo i Miloje su trenerska vasiona za ove diletante.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X