Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čikago je završio sezonu, logično je da su krenuli transferi.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Kakav Katai u oktobru

      Comment


      • Da li sada mogu da se registruju slobodni igrači?
        Nikolić iz Čikaga je slobodan, ugovor muje istekao, Katai je valjda još pod ugovorom ali ja verujem da je nešto drugo u pitanju, šta ne znam ali očekujem sledeći twit, postavku na instagramu posle koje će sve biti jasnije.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ja mislim da ovih dana nešto i Kataiju ističe ugovor.

          Ja koliko znam slobodnog igrača možeš da potpišeš kad god, igrača bez kluba.

          Ali ono kad uzleće avion u pozadini grad je verovatno Tokio, zbog onog tornja u pozadini, tako da se verovartno radi o

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Kakva fantazija od trofeja!
            Lepši i značajniji od Kupa šampiona, ako je uopšte potrebna takva komparacija.

            Simbolika koju nosi Interkontinentalni kup nadilazi onu od Kupa šampiona, naravno.
            Kup šampiona simbolizuje uspeh nad Bajernom i Marsejom, nad Milanom i Napolijem, Barselonom i Realom, Liverpulom i Mančesterom, Romom i Interom, Ajaksom i Benfikom, Seltikom, Rendžersom...

            Interkontinentalni kup sve to sadrži, ali sadrži i simbol dominacije nad južnoameričkim kontinentom, nad Kolo-Kolom i Independijenteom, nad Velez Sarsfildom i Flamengom, nad Riverom i Bokom, nad Santosom i Sao Paulom, Palmeirasom i Vasko da Gamom, nad Penjarolom i Nasionalom i onim iz Monetvidea i onim iz Kolumbije...

            Čudo je Crvena zvezda od kluba, vasionske su to visine, nepojmljive za mozgove zatrovane balegom i blatom.
            Last edited by Karamazov; 15-10-19, 09:41.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Slobodnog igraca mozes da potpises i registrujes za domace livade u svakom trenutku tekuce sezone...

              Nego, koji ce nam jos jedan ofanzivni igrac ( spic , krilo... Nebitno), kada nam po bokovima igraju znate vec ko [emoji42]

              Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

              Comment


              • Aca Katai da napravi od lopte sva naša krila, ako postoji mogućnost neka dođe.

                Comment


                • Comment


                  • Ovo je za temu lige.

                    Sad će komše opet da se nakače ovde da kukaju.

                    Comment


                    • Надам се да Мркела широм отворених очију прати бар 5-6 десних бекова. И да крајичком ока гледа централне везњаке и леве бекове.

                      Није сигурно ни тешко наћи, погледсм прво Кипар и Грчку лигу и играче који су играли у Грчкој у последњих 3-4 године. 99% је ту негде наш нови десни бек.
                      Last edited by Cassius Clay; 15-10-19, 14:36.

                      Comment


                      • Samo da se na zimu rešimo gledanja Gobelje na desnom beku i pesma.

                        Comment


                        • Мада Гајић почео на нешто да личи. Почиње. Нешто ми мирише да ће Дунђерски пут Београда кроз годину дана.



                          Или Грчка, или Напредак, Раднички и Суботица. Ово ми делује некако као наш потез у будућности.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-10-19, 11:40.

                          Comment


                          • Samo se manite tih iz Subotice.

                            Comment


                            • Danas protiv Rada u 20č.

                              Prenos je na AS1.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X