Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bila repriza sa Liverpulom na AS4.

    Opet sam se radovao golovima.

    Do 30 minuta veći posed lopte, više udaraca na gol.

    Krstičić i Jovančić dominirali na sredini terena.

    Ben:

    Comment


    • Intervju Tomanea za HS

      https://fudbal.hotsport.rs/2020/03/1...c-samo-zvezda/
      Last edited by FKCZ; 21-03-20, 01:44.

      Comment


      • Dejan Stankovic pokazuje kakav je covek, to smo i znali! Grande Deki.

        Evo jednog komentara s b92

        Ovim putem želim da podržim misli Dejana Stankovića. Moj Sin Pavle(17) i supruga Maja su u Torinu.Tamo su vise od godinu dana, sada u smeštaju, odakle kontrolišu nivo leka posle transplantacije jetre i bubrega sina Pavla, obavljene u avgustu 19-te i u strahu da usled virusa korona nešto ne ode naopako. Pored svih problema koje zdravstvo italije ima sa svojim sunarodnicima brine podjednako i o mom sinu. Prosto to je Ljudskost... Toga mora biti u svakom od nas... Ja sam to video tamo kad sam u posetama. Od običnih ljudi. Moramo se vratiti na te pozicije, poštenja, pameti i ljubavi i biće sve kako treba. Takođe, ko zna posao treba ga podržati... To se vidi i prepozna... Moj sin Pavle je Vatreni navijač C.Zvezde i to ga je u najtežim trenucima drzalo u životu. Prvo pitanje posle operacije je bilo šta je bilo sa "Kopenhagenom? 13.8.19-Pobeda. Italijani, tog dana, su tad stavili u njega italijansku jetru i bubreg da bi on živeo... Znaju Talijani šta i kako treba... Prosto molim se za njih da uspeju da ostanu svoji i da nastave saradnju sa Tiršovom na obostrano zadovoljstvo. Deki Svaka ČAST, uz Tebe sam , Srđan Bijanić(53)

        Comment


        • Comment


          • Stigla nova oprema za trening i utakmice...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ja mislim da postoji način da se trenira na Marakani u dve ili tri grupe ali dobro, globalna odluka.
              Biće velikog rizika od povreda kad se nastavi.

              Comment


              • Mijailović:

                Постоји дилема око тога да ли ће се првенство уопште наставити, а Мијаиловић истиче да би, према неким предвиђањима, то могло да се деси у мају.

                - Информације које је Терзић добио од УЕФА гласе да ће првенства највероватније да се наставе у мају, али ово је погодило читав свет, тако да нико не може са сигурношћу да зна шта ће да буде. Живот се у многим сегментима вратио уназад и клубови који сад немају приходе од утакмица, телевизијских преноса и маркетинга се налазе у тешком положају. Људи из Звезде проучавају све варијанте како бисмо наставили да функционишемо нормално и верујем да ћемо успети да превазиђемо ову ситуацију и да ћемо у периоду који нас очекује, на најбезболнији начин, успети да пребродимо ово - рекао је он.
                Last edited by Karamazov; 27-03-20, 16:14.

                Comment


                • Daj Bože...ako ništa drugo, valjda bi to značilo da je sve u redu...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Daj Bože...ako ništa drugo, valjda bi to značilo da je sve u redu...
                    Daj Bože da ovo brzo prođe i da se prvenstva nastave.

                    Al nisam optimista.

                    Comment


                    • Naš kanal je izbacio i utkamicu sa Bajernom.

                      HD slika.

                      Ko želi može još jednom pogledati ovu nazaboravnu utakmicu.

                      Comment


                      • Sanogo i Boaći su fit i spremni za nastavak.
                        Kad krene biće malo vremena za uigravanje za Evropu.
                        Pojačanja uglavnom domaća, biće poznatih imena, vrlo moguće i Bane Ivanović.

                        Comment


                        • Bane neće doći, to je još jedan spin dr Terze muljatora. Inače, Bane je "figurirao" i letos kao pojačanje u nečijim glavama.
                          Letos su proturane dezinformacije da "ako Zvezda prođe u LŠ dovodimo dva pojačanja od kojih jedno top" a videli smo te "top"-ovce kako izgledaju protiv igrača iz LŠ.
                          Da ponovim: terza muljator i ekipa oko njega gleda kako da izvuče što više para iz klupske kase u svoje džepove...i malo su se preigrali.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zvezdin predlog igračima, 50 posto manje plate tokom krize

                            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...m-krize/354518

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Zvezdin predlog igračima, 50 posto manje plate tokom krize

                              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...m-krize/354518
                              A upravi? Terzi & Mitru? Hoće li i njima biti umanjena plata?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                A upravi? Terzi & Mitru? Hoće li i njima biti umanjena plata?
                                Stvarno si Ganac bez srca. Pa od čega će Terza i Mitar da žive ako im se umanji plata?

                                Greota.

                                Comment

                                Working...
                                X