Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by #F00 View Post
    Zdravo..

    Zna li se vec hoce li biti prenosene pripremne utakmice ovog leta.. negde...?
    i termini..

    i ko ce prenositi LS kvalifikacije... i LS
    odnosno hoce li ona televizija koju skoro niko nema na kablu... deliti signal sa TV onih ninzdza i gtr idiota ili sa javnim servisom...

    EL i dalje ostaje na SK ?
    Добродошао!

    Вероватно ће СК преносити квалификације, чисто сумњам да ће о2 добити неки пренос, пре ће Нова ТВ да добије јер им СК уступа да преносе репрезентацију.
    ЕЛ такође на СК, за припреме не знам, све зависи ко буде ривал, некад буде на СК а некад преноса нема. На крају крајева ту су стримови увек.

    Comment


    • A pripreme standard na yt kanalu. Dobro došao
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Hvala na odgovoru... to je dobra vest za Sk kvalifikacije!

        vaterpolo veceras... bice prenos valjda na javnom servisu...

        mada je meni nestao analogni signal na sbb...
        moracu neki digitalni tv da kupim... ili ce doneti one uredjaje...
        nadam se da su ti radnici zvezdasi, a ne ova stoka.. pa da ih pustam u svoj dom...

        do tad preko telefon app cu da gledam tv prenose
        Last edited by #F00; 05-06-19, 19:24.

        Comment


        • Mislim da ce deo prenositi Arena , deo Sk, pripremne neke ce prenositi Arena.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Dobro Stojanče mi smo klub koji traži instant rezultat, neće se ovde mladi naigrati i rekao je Terzić to. Porede ljudi sa Dinamom koji ima šetnju u ligi i koji je blizak maksimalno sa HNS.

            Poštenije je da ih prodamo nego da ih lažemo, pa neka idu da se razvijaju negde.

            To je jedina istina.

            Zvezda mora da pobedjuje i u LŠ i u LE pogotovo, Dinamo može da prezimi jednom u 15 godina srećni ko kučići. Nema tamo ko da im uzme titulu, pustili su onda jednom samo da smire tenzije Rijeku.
            Originally posted by Uroš View Post
            Navijači su se već uveliko zaneli, računaju neke milione dugove, koliko je prihodovano koliko ne.

            To uopšte nije bitno.

            Kao da misle da klub kad bi bio na nuli pa prihodovao par sezona, da će nam budžet biti 40 miliona.

            Ne kontaju da će budžet uvek biti manje više u ovom rangu.

            Navijači tj simpatizeri bi morali malo da olade i da shvate kako to ide ovde.

            Titule i plasman u Evropu i da se udaramo u zadnjicu, sve preko je fantaziranje. Naravno infrastruktura se može srediti ali treba biti realan.
            Pa cekaj, jer mora da se pobedjuje i prezimljuje u Evropi ili je dovoljan samo plasman? I jedno i drugo je napisano samo u odbranu celnika kluba, prvo da ne mogu da igraju mladi igraci, drugo, da ne mozemo ocekivati da se pilicarenje nece nastaviti.

            Konkretno, dok god 90% navijaca prati ligu "samo da oni drugi ne uzmu" samo bitisanje klubova ce se svoditi na punjenju dzepova raznoraznih menadzera, politicara i "biznismena". Uopste nije bitno da li se u bilo kom klubu radi dobro, bitno je da si dobar sa onim ko ti treba, pa je onaj drugi klub ispod tebe, drugoplasirani klub ti nije nikakva pretnja jer je sve vec pre dogovoreno, igraju oni koji moraju da igraju, ulupavaju se pare da bi zaradili i "nasi prijatelji iz drugih klubova".

            Konkretno, nama bi regionalna liga najvise trebala upravo da nema vise tih sibicarskih odnosa i da konacno postoji zdrava konkurencija. Ako za Evropu nismo, a domaca liga je ovakva kakva je.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Pa nastaviće se pa ti maštaj do sutra, Evropa udaranje nogom u dupe, kad udjemo moramo da prezimimo u LE i u LŠ makar jedna pobeda ne zbog imperativa već mi nismo Partizan i Dinamo da nas jebe ko kako stigne. Ovo je Crvena Zvezda

              Comment


              • Originally posted by #F00 View Post
                Hvala na odgovoru... to je dobra vest za Sk kvalifikacije!

                vaterpolo veceras... bice prenos valjda na javnom servisu...

                mada je meni nestao analogni signal na sbb...
                moracu neki digitalni tv da kupim... ili ce doneti one uredjaje...
                nadam se da su ti radnici zvezdasi, a ne ova stoka.. pa da ih pustam u svoj dom...

                do tad preko telefon app cu da gledam tv prenose
                Dok si još taze. Ovo nije forum gde se toleriše vređanje navijača rivalskih klubova. Pogotovo nazivati ih stokom. Možda nisam dobro skapirao...ko je stoka ?
                Last edited by Constantin; 06-06-19, 09:57.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Vala mi se u JSL namučismo ove godine, prosto ne znam da l je od prvog kola dovođena titula pod znak upitnika.

                  Ne može niko opravdati prodaju Terzića nakon samo jedne polusezone. Momak ono što je igrao je pokazao da može, pravi bek, u oba smera, hitar, ume i razume fudbal, ne ko neki bezglavi reprezentativni kalibri.

                  Mi smo u stvari Rodića trebali da prodamo za te pare da napravimo prostor ovom, pa Terzića dogodine za bar 3 miliona....ako se govori o nekom planu.

                  Ovo kako se radi sve mi deluje od danas do sutra, bez nekog iscrtanog plana, vozi nas rezultat, e ako se desi ovo onda ćemo ono, a ako se desi pak ono onda ćemo treće nešto.

                  U svemu postoji strategija rada......od danas do sutra, uvek se završi danas.
                  Tako je trebalo s lijevim bekom, i da propadne Terzić ne gube se neke pare pa da je rizik. Vozimo na sreću, vidiš da su to sve ista imena koja se pominju. Ne znam kako procjenjuju moguća pojačanja, uglavnom neki naši bivši igrači ili od Miloja kao ovaj Hafiz. Vrate Boaćia a ima još na stotine napadača, jure 2 sezone tog Tomanea iz neke portugalske vukojebine, baš onako kukavički potezi.

                  Comment


                  • Ako ćemo (po meni realno) nas je u Salcburgu usralo kada je doteran do zida i nije imao gde on je uveo napadača inače je igra bila teška defanziva gde nas je Red Bul rašrafio. Kada je ušao Pavkov i kada smo krnuli all in došla je i kod njih malo panika i naša srena dva brza gola.
                    Ni to ga nije naučilo pameti pa je sa Simićem krenuo u Parizu, poznat je ishod (Simića sam usput pomenuo). Naravno da ni u Liverpulu nije ništa menjao a u BG nas je Lpool podcenio i platio. Igramo tešku defanzivu (neko bi rekao Bata Đorina škola) i kada je krš liga došla mi smo samo individualniim akcijama dobijali utakmice.
                    Nadam se da će ipak do kvalifikacija da se sabere i da nešto promeni (pun mi je kufer njegovih vojnika i Terzinih kombinacija).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Loš sistem definitivno, Jovičić i Jovančić ne mogu da kreiraju, Nenad Krstičić je tu povlačio sve konce, isto tako i Donald.

                      Milojević ne može da utiče na kadar i to je loše, naopako postavljene ingerencije u klubu.
                      Ali opet je isto tako loša njegova nesposobnost da reši rupe u igri koje su nastale nakon što je tim debelo oslabljen odlascima kreativnih igrača sredine terena, Donalda i Nenada Krstičića.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Došao je dan kada se Ganac i ja razilazimo u mišljenjima što može dovesti do ozbiljnog sukoba i žestoke ''tuče'' čiji proizvod može biti njegovo ili moje višegodišnje banovanje.

                        U većem delu njegovog komentara ima istine, i meni je drago što je on beskompromisni borac za poštenje i pravdu. Bravo Ganac đubre neopevano, ovaj, pardoniram, htedoh napisati poštenjačino.

                        Onde gde se ne slažem je da igramo tešku defanzivu. Mišljenja sam da Vladan postavlja igru koja će mu doneti razultat. Nekad je to ofanzivnije a nekad defanzivnije. Protiv Slacburga u otvorenoj borbi mi bismo bili zgromljeni. Defanziva iz prve utakmice je dala rezultat na kraju, u drugoj utakmici jesmo imali sreće ali nju smo vala i zaslužili.

                        Defanzivni blok ne mora da bude loš. Borusija Dortmund je u jednom periodu nešto slično igrala ali su oni posle osvojene lopte imali fantastičnu transformaciju i protok lopte. Mi bismo to želeli al evo nam ga na, ne ide to tek tako. Vladan treba da se vrati igri iz prvog mandata. Visoki presing, agresivnost na protivnika kad se izgubi lopta u nameri da se što pre vrati u posed, kao i da se uključe krila u igri ali ne ona lažna.
                        Last edited by Karamazov; 06-06-19, 18:00.

                        Comment


                        • Звезда ТВ | Звездини прволигаши

                          http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...ini-prvoligasi

                          Comment


                          • Ako budu prodali Joveljica onda nas stvarno treba jebati brate mili....koji su ovo retardi na celu kluba....jbt za te pare za koje ce da prodaju klinca od 18,19 god mozemo da uvalimo Pavkova i da nas bog vidi...jos kada bi zavukao neki gol u kv za ligu sampiona ili ligi evrope cena bi samo rasla....retardi glupi
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ja malopre čitam Žurnal, rekoše obrt, Jovelja nije na prodaju.

                              Comment


                              • Izašla je ova vest:

                                Хофенхајм иде до 4,5 милиона за Јовељића, уз позајмицу Звезди"

                                http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...zajmicu-zvezdi

                                Како би се та клаузула активирала, неопходно би било да млади нападач одигра одређени број утакмица са преко 60 минута на терену, највероватније је реч о 20 мечева.
                                Popišavam se na ovakve klauzule.

                                Хафез све ближе Звезди, а Родић одласку са Маракане

                                http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...ku-sa-marakane
                                Last edited by Constantin; 07-06-19, 10:45.

                                Comment

                                Working...
                                X