Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Uroše u spojleru ono o čemu sam pisao. Neka i drugi slobodno pogledaju. Štopera nije uvatila panika na njihov presing, lep pas za Jovančića i šteta je samo što Ben nije odmah dao loptu desno ka Stojkoviću. Al bila je lepa akcija i u nastavku. Da je Srnić bolje zahvatio loptu Pavkov bi pokazao štoperima Liverpula ko je tata mata u šesnaestercu.

    Spoiler


    Na 22:38 kreće detalj o kojem pišem.
    Last edited by Karamazov; 30-05-19, 19:27.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Da, iz Radničkog. Gledajući ga ove sezone protiv Partizana i Zvezde bio je uglavnom očajan.
      broj 77

      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Zavrsila se sezona koja ko zna kako bi se odvijala da se RBS nije sam ubio. Osvojena titula u prvenstvu koje je verovatno rekorder po broju namestenih meceva, izgubljen kup, iole bitni mecevi u domacem prvenstvu odigrani traljavo i bedno. Ali, nema veze, daj da opet uznosimo domaca krs igrace koji moraju da igraju ispred skupo placenih stranaca.
        Prelazni rok zimi je bio jedan horor, tako da se nadam da cemo letos pazariti i ubosti 3-4 dobra stranca, domacih krseva ionako imamo za opremanje citave lige.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Kao kod Tomića, kod njega nema trte mrte ni cili mili. Kešelj je krenuo nešto da mrmlja i odma je dobio - mrš u svlačionicu. Prut bre treba da radi i vaspitni šamari, posle njih su mnogi postali pametniji i bolji ljudi. Žule je nedisciplinu pokazao i u finalu Kupa. Vrhunac njegove nonšalancije je bio početkom drugom poluvremena. Marin izveo slobodan udarac i umesto da mu Žule vrati loptu on traži Bena al tako što šalje loptu u aut. Ja očekivao od Vladana da popizdi i da odmah podigne sa klupe Gajića. On ništa.

            Njihova sreća što im ja nisam trener, mnogima bi uši porasli ko na magare. Zajeban sam ja čovek, mene se i zlo plaši, ni vetar ne sme da me dirne.
            Stojanče prijatelju slažem se za Tomića znam i da je Kešelja u svlačionicu znam i da je Cirbesa oterao jer je kvario hemiju. Tomić je mudaš kakvih retko ima.

            Šta je čovek izneo ja mu se do poda klanjam. Taj nivo muda može da ima samo šmeker i košarkaški trener.

            Jovančić će npr biti odličan trener to se vidi. Mudaš najobičniji koji je dočekan kao kombinacija iz Vojvodine i bedni domaći igrač, a odigrao za 10, na trenutke i bolje od Krstičića u LŠ koji je imao lošiju polusezon posle kvalifikacija.

            Neka panika medju ciganima oko novca dovodjenja i slično, oko nagomilanog igračkog kadra kao da njima skida kućni budžet. Opustite se ljudi. Kažem svima.

            Svi igrači koji su dovedeni mogu biti prodani. Za Babića se nudi izmedju 2,3 i 2,7 miliona, čeka se u21 da odigra pa da se vidi.

            Jevtovića isto traže.

            Boaći se ima kome prodati.

            Nema mesta za paniku nikakvu. Pavkov se može prodati.

            Ben... Marin u krajnoj liniji, da ne nabrajam.

            Ebicilia su omeli neki privatni problemi i nije uopšte u formi ni fizički, jebavao je nešto van terena i Srbije pa je napravio sebi paprikaš u životu.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              broj 77

              Ovde i nije bio loš, al u Beogradu je odigrao dibiduzovski. Ni protiv nas nije blistao. Odigrao je dobro u mladoj reprezentaciji, sad sam izvadio taj podatak iz memorije. Da se razumemo, ne tvrdim da mu je loše fudbalsko znanje, daleko od toga, samo da nisam imresioniran a i ne slažem se oko pozajmice.

              Drago mi je da si se vratio.

              Comment


              • Vrhunski igrač 77, sve se lepo vidi na snimku, još na onoj bedi od terena, vrhunska kontrola lopte, a od braće Miletića je napravio volove.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Ovde i nije bio loš, al u Beogradu je odigrao dibiduzovski. Ni protiv nas nije blistao. Odigrao je dobro u mladoj reprezentaciji, sad sam izvadio taj podatak iz memorije. Da se razumemo, ne tvrdim da mu je loše fudbalsko znanje, daleko od toga, samo da nisam imresioniran a i ne slažem se oko pozajmice.

                  Drago mi je da si se vratio.
                  Hteo sam da to postavim ovaj klip jer si pomenuo Zvezdu i Partizan i njegove partije....ovde je za "čuvara" imao reprezentativnog beka (neki stručniji od mene su ga uvrstili u reprezentaciju, ja ne bi) i mnogo drugih utakmica, na Čairu a i na strani, bio je stalna opasnost za protivničku odbranu. Protiv Zvezde, u sva tri susreta, istina je, nije pokazao mnogo. Generalno, dobra je investicija. Poslušao je savet i otišao na jednu sezonu "kaljenja" u Vranju i odigrao zapaženu ulogu u PLS. Vratio se u SL i skrenuo pažnju na sebe. Imamo mi drugačiji slučaj, Marka Mrkića. Nije hteo nigde, mislio je da je već "zvezda" čak odbijao odlične transfere (NPR. kOPENHAGEN) ...sada trenira solo na Čairu, bez da je u vidnom polju Lalatovića. Sve reprezentativne selekcije prošao, čak su ga uguravali u onu U-23....ali ispao je tupcha.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Vrhunski igrač 77, sve se lepo vidi na snimku, još na onoj bedi od terena, vrhunska kontrola lopte, a od braće Miletića je napravio volove.
                    Obrati pažnju 1:50 => kod drugog gola...šta znači iskustvo. Igrač sa br. 7 kapiten Caki Stojanović i njegov trk i postavljanje-blokiranje igrača Partizana, ne dozvolivši mu da se umeša u odbranu gola. Inače bio je sprint najmlađeg i najstarijeg igrača na terenu....skoro da i nema razlike
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Izgleda da Pankov danas potpisuje.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Evo da napišem pre nego se pojavi negde vest, mali Roske iz Lučana golman reprezentaticni kalibar, najbolji golman uz Borjana.

                        Nama golman ne treba ali eto čisto da se obrati pažnja na dečka i gde će završiti. Kup utakmica u Lučanima golmanska predstavs Rosketa i Borjana
                        Njega su pokupili na pripremama na Zlatiboru pre par godina, branio valjda za repezentaciju tog dela Srbije ili za neki seoski klub, Neško insistirao i to se desilo sasvim slučajno. U početku nije imao prostora, jbg Kirovski branio, kapiten, a potom se on nešto posvađao sa Neškom, taj deo priče mi je mutan i evo ga mali, odličan golman.

                        Što se Čakija Stojanovića tiče, nekada ogroman talenat, msm da je Milijaš sam pričao da je to majstor na malom prostoru, ali ne neka karijera iza njega, jeo mi je džigericu driblinzima u mestu i onim trčanjem u ritmu pomeranja hlada jer jbg čovek u godinama i ne može bre dok je bio kod nas, danas je to igrač za mali fudbal i za tako cirkuzantske prestave kakvih je bilo ove godine u našoj ligi.

                        Comment


                        • Caki



                          EDIT: Na negde 2:20 drugi gol Napretku...kaže lik iz lože Kruševljana nakon gola. "Jbt nije mi jasno šta nam onaj ćelavi napravi" mada meni i prvi gol extra .. makazice preko glave i kroz noge i Ndaju i golmanu...
                          Last edited by Constantin; 31-05-19, 11:18.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Fudbalski megacar. Ono u Kruševcu, dvaput kroz noge je čista sreća naravno, ali je zato drugi gol simultanka neverovatna, protiv šestorice protivnika na dva kvadratna metra. Neverovatna veština. Pa onda golčina protiv Metalca, pa svi ovi slobodni udarci a la doktor Sokrates, fantazija od tehnike i šuta i pasa i fudbalskog mozga.

                            Au sada vidim Паси Пољана, to sve objašnjava Saša Stojanović u Zvezdi bio kod Grofa 2015/2016. Da je ostao bio bi ekstremno koristan i kod Milojevića kao podrška udarnom triju Donald-Krstičić-Kanga.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ma ne može čovek više da igra ozbiljan fudbal, jasno kao dan.

                              Da je majstor majstor, ali godine su godine.

                              Comment


                              • Caki je bas imao talenat, zavrsio je i u Psv u,sto nije postigao vise, pitanje je, svakako odlican igrac, libero.

                                Comment

                                Working...
                                X