Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Aleksa. Zna li ko šta je sa Milićem u Bateu, kako igra naš vojnik?

    Comment


    • tumblr_pwlrtaGMhH1vqb7ufo1_1280.jpg Slavlje klupe Zvezde posle gola Garsije iz ugla novinara UEFA-e

      Comment


      • Originally posted by 7528. View Post
        Dobar je Aleksa. Zna li ko šta je sa Milićem u Bateu, kako igra naš vojnik?
        Malo igra malo više greje fosnu.

        Comment


        • Nenad ušao u 60 i nekom, AEK izgubio. Možda ako se udje u Lš, stranaca imamo previše, možda poslati neku ponudu AEK-u, Ivanić i Boaće za Krstičiča. Malo da se pojačaju a i mi.

          Comment


          • Zna li neko oce li opet pustati prodaju karata na iticketu za utorak ?
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Tesko, sve je bilo crveno vec u 20.50. Jedino ako su ostavili deo za blagajne poslednji dan ili net prodaju.
              Ne mogu da verujem da svaki put sajt toliko kuca da po pola sata ne mogu da obrade osnovne korake internet prodaje!

              +: Evo reda ispred Marakane, ocigledno da ima joos karata, a nisu najavili da ce opet biti na internetu.
              Last edited by engleski_dopisnik; 23-08-19, 08:51.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ima dosta karata, ali otici ce to danas ili najkasnije sutra sigurno, ali po redu bih rekao danas, jer je pocela slobodna prodaja. Clanovi i sezonci su imali pravo prece kupovine. Clanova ima ≈ 20 000, a medju njima jos 7k sezonaca koji mogu da kupe jos jednu kartu (jednu na clansku jednu na sezonsku) i sezonci imaju svoje karte rezervisane da pokupe do utorka u 17h. Sto ukupno daje
                nekih 27 000 karata pod uslovom da svaki clan uzme kartu, a sezonac 2, sto ne verujem da ce biti slucaj, ali ne verujem ni da ce mnogo faliti. To ostavlja nekih 20ak, 25k u slobodnoj prodaji. Koliko ide preko neta ne znam, koliko ce otici tapkarosima ili "na poklon" takodje. Poznajuci nase uci ce dosta ljudi i na guranje, kao protiv Kopenhagena, Krasnodara itd. Tako da ce puno biti sigurno, pa ko stigne do karte- stigao.

                Comment


                • Zvezda prodaje Žuleta Stojkovića za 300.000 evra

                  https://www.mozzartsport.com/fudbal/...00-evra/335650

                  Comment


                  • Tek sad vidim da sam na live temi ostavio post umesto ovde. Pa da ga prebacim ovde, a onaj obrisite i prastajte na pogresnom upisu.

                    Naravno karte ce vec danas biti rasprodate Vidim svajcarske novine pisu da Zvezda ima samo Borjana i Marina, pa Jang Bojs nema ni toliko! Smatram vrlo mogucim da Pavkov krene. Trebace nam skok vise u odbrani ali i na sredini za distribuciju po bokovima. Tacno je da ce verovatno igrati MIlunovic da je stameniji u skoku od Degenea i Pankova... Iak ovo se resava u polju, dakle Marin! Samo da igraci budu za pola koraka startniji i brzi od protvnika. Mozda bojsi stvore dve do tri sanse ali verujem da cemo mi pet plus prilika imati. Dakle snaga domaceg terena ce doci do izrazaja.
                    Sto se tice postave, svima je jasno da Ivanic nece igrati u paru sa Kanjasom... Da li ce biti na krilu, m, ne znam. To najbolje zna Milojevic, ali i ako bude to znaci da boljeg na toj poziciji nemamo. Ova Uroseva prica je bas glupa na vise nivoa napusticu stadion ako krene Boaci i Ivanic. Jel ces da se kladis da neces da napustis stadion samo ces u sebi da opsujes kada cujes tim dva sata pred mec
                    Sto se tice Filipa Stojkovica i cene za koju se prodaje, ovo je prvi i jedini primer u zemlji Srbiji da pratimo zapadno evropske doslovno trendove u sezoni snizenja. 80 posto snizenja bato na prvi artikal Stojkovica.

                    Comment


                    • Sutra i prekosutra ko da krv na Marakani dobija karte za mec

                      Skok nam je problem, moramo to popraviti do revansa ai ne po cenu toga da se namenski neko ubaci zbog toga. Mislim da nece biti toliko prekida kao u sredu i da bolje na terenu bude 11 najkompletnijih i uigranijih nego neko zbog skoka. Oni ce biti opasniji iz otvorene igre.

                      Srecno gardisti Zuletu. Steta zbog tretmana i nacina odlaska, nisu ni on ni Vujadin to zasluzili. Ode nam srce tima.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Uzeo kartu, jedva, ljudi ko nije nek pozuri nestvarna potraznja.

                        Comment


                        • Koja karta, neću ni u tv smjeti pogledati, flashscore zakon. Treba preživjeti taj utorak a onda uživati u grupama LŠ

                          Comment


                          • https://mozzartsport.com/fudbal/vest...-pireju/335669

                            Još jedna pobeda Olimpijakosa koji nas je izdominirao pošteno. Randjelović + Nikolić. Jedino smo im uleteli u Garsiju jer su ga oni merkali već 2 i po meseca.

                            Za Nikolića nije čuo pa bi ga ljudi koji ne znaju predstavili kao kombinaciju, da se razumemo naravno da ga nisam ni ja gledao, ali pitao sam druga i kaže da će mali biti paklen igrač.

                            Posle kada nikne u Oliju biće što ga nismo doveli... pa nismo zbog istorijata kombinacija, sad i kada rezonski uzmemo Njegoša i Krstovića ljudi misle da je kombinacija jer se uobičajilo to u Zvezdi.

                            Comment


                            • Ranđelović je ogroman problem.
                              Ne postavlja se uopšte pitanje da li je moglo ili nije, veliki su slepci ispali u slučaju Ranđelovića.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Poslednji loš transfer iz lige su bili Mladenović i Ilić iz Spartaka. (ako se tako prezivaju) Hajdin je ostao pola pola. Nije igrač za Zvezdu ali je igrao i otići će za više nego što je došao.

                                Zvezda promašila Randjelovića i pucala sebi u nogu. Treba gledati koga će izneti Lalat ove godine u Vojvodini.

                                Još jedan promašaj imamo. Rosić je otišao u Almeriju a mi smo doveli onog golmana iz Surdulice. E onaj mali je kombinacija južna pruga Tončev ekipa.

                                Plavšić pogodak, Vulić pogodak, Jovančić pogodak, Vukanović nije promašaj, za ligu super, pogodak(350k), Gobeljić u metu, Simić igrao dobro prvu polusezonu, on je promašaj ali ima ponuda za njega, Radonjić pogodak, Pankov pogodak, Pavkov pogodak, Hajdin 50/50...

                                Liga puna igrača i za klupu i za prvih 11.
                                Last edited by Cassius Clay; 23-08-19, 17:53.

                                Comment

                                Working...
                                X