Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7528. View Post
    Tomane je strašno pokretljiv i ume da igra tj koliko sam čuo dobar je sa sidrašem u paru. Ko zna šta će biti.



    Kakav kraj klipa

    A i nešto mislim da će opet da padne BBB Bern što su skinuli Ortodox Boysi pre 15 godina. Invazija će biti.
    Koliko ja vidim nekom ne odgovara da Srbija bude 15 na rang listi UEFA (verovatno najvise smetamo grcima i dancima, pogotovo usranim skandinavcima jer imaju dobre kontakte u uefa maltene kao nemci) tako da ne bi trebali navijaci tamo da pustaju sebi na volju ni promil jer preko noci mogu da zatvore ulaz na stadion u revansu kao sto za neke gluposti terorisu Partizan (o sudjenju i vama i nama da ne pricam koliko cudnih odluka ima....najmanje jedan iz sudijske trojke odskace od kolega i pravi cirkus). Zvuci kao teorija zavere ali mislim da se radi o realnoj cinjenici jer koja drzava ne bude u prvih 15 na listi njeni klubovi imace gadan evropski put narednih nekoliko godina, najgadniji od kad se lopta kotrlja Evropom..
    Last edited by tamonajugu; 14-08-19, 10:50.

    Comment


    • Last edited by colchonero; 14-08-19, 11:43.

      Comment


      • Originally posted by 7528. View Post
        Što se tiče odbrane protiv jačih timova, čovek je u top 15-20 u Evropi. Sigurno. Samo me nervira na domaćoj sceni kada može da dominira, ali jbg.

        Inače ovako, stvarno radi sa Zvezdom preozbiljan posao. Nije blam reći da bi naša reprezentacija bila sa njim i Kosanom jednom 7-8 puta bolja.

        Ono što moramo popraviti, i on, i Kosan, i Mrkela i Terza to je prelazni rok.

        Ne radi se uopšte o lošoj nameri sem ove prodaje klinaca, mogli bi malo proširiti vidike sa povratnika i igrača koji su igrali u Grčkoj.

        Randjelović odigrao dobro koliko sam video. Bio je to zicer.

        Sad naći neko krilo čestito, ako imamo pameti, a možda prodati i Rodića i Žuleta i pokupiti dva beka.
        Jbg znam ja jednog decka sto se nervirao za isto to kod Alegrija kada stanu na 1-0 ili 2-0 kod kuce protiv Kaljarija npr.

        Comment




        • [emoji173]

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vladan Milojević 11/11 u kvalifikacijama.

            Nije gotovo, još jedna!
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by tamonajugu View Post
                Koliko ja vidim nekom ne odgovara da Srbija bude 15 na rang listi UEFA (verovatno najvise smetamo grcima i dancima, pogotovo usranim skandinavcima jer imaju dobre kontakte u uefa maltene kao nemci) tako da ne bi trebali navijaci tamo da pustaju sebi na volju ni promil jer preko noci mogu da zatvore ulaz na stadion u revansu kao sto za neke gluposti terorisu Partizan (o sudjenju i vama i nama da ne pricam koliko cudnih odluka ima....najmanje jedan iz sudijske trojke odskace od kolega i pravi cirkus). Zvuci kao teorija zavere ali mislim da se radi o realnoj cinjenici jer koja drzava ne bude u prvih 15 na listi njeni klubovi imace gadan evropski put narednih nekoliko godina, najgadniji od kad se lopta kotrlja Evropom..
                Nije to nikakva teorija zavere. To je istina. U pravu je bio Pantić 100%. Očekujem da će i Partizan oštetiti. Zato ću navijati za vas.

                A ovo za BBB, tražiće osvetu za Atinu. Naravno, dobiće opet po tamburi od cigana.

                Madrid, sičan je Vladan Alegriju baš. Učiniovito je to sve, ali vremenom te smori. Imaš Partizan na kolenima, umesto da ih naguzimo 5-0 pa da bude sprdanje godinama, da se pravi neki mit, da vežu poraze na Marakani, mi gore odigramo derbi nego Liverpul, Kopenhagen i Red Bul.
                Last edited by Cassius Clay; 14-08-19, 12:27.

                Comment


                • Pantic lupeta, da bas su Partizan ostetili svirali im penal na 2-1, elem jos jedna velika pobeda Miloja i momaka, imamo ligu evrope ali dobra stvar je revans kuci sa Svajcarcima, imamo sansu da dve godine zaredom igramo u eliti , idemo!.

                  Comment


                  • Vidim i na temi tamo glavna debata ko sudi i da li 'e ih pokrasti.

                    Te navijače Partizana sudije kradu u domaćici, sudije kradu u Evropi, najbolje Pantić da sudi i svi sretni.

                    Comment


                    • Lako je vama, vas kradu samo u Evropi

                      Comment


                      • Originally posted by tamonajugu View Post
                        Lako je vama, vas kradu samo u Evropi
                        Dosta ste vi krali.

                        Interesantno mi je što se pozivate na neki revanšizam, ovo što sada doživljavate je revanšizam. Ne znam šta ste mislili, da uzmete 6-7 u fudbalu i 13 u košarci za redom, pri tom objašnjavajući da je Zvezda državni projekat, i da ne stigne osveta.

                        Samo što niste mogli da očekujete a ni mi, da će vam se svetiti fanatik kome je san bio u detinjstvu da bude vodja cigana.

                        Jbg, ničija nije do zore.

                        Navijaću za Partizan samo zbog koeficijenta da ne moramo da se jašemo po prvim kolima kao indijanci, to je stvarno dno dna, i u interesu je Zvezde, kao i Partizana.

                        Comment


                        • U ovoj temi treba zabraniti pojam "Liga Evrope"!
                          Kakva crna Liga Evrope, koji to još učesnik elitnog plej ofa Lige šampiona kalkuliše sa Ligom Evrope?

                          FK Crvena zvezda je već godinama pripadnik evropske fudbalske aristokratije, očigledno mora da se edukuju neki da ovo nije više "Lambordžini" klub.
                          Svim silama na Ligu šampiona!

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • To je ta patologija koja je izrazena medju domacim ljubiteljima fudbala nastala u doba komunizma i kasnije nastavila da bude sve izrazenija nakon pada istog - "vi ste krali pa je sad dosao red da mi krademo" (kao da takvo razmisljanje moze da opravda kradju u bilo kom obliku). Tako da ocekivati od domaceg ljubitelja fudbala da realno sagleda stvari nije moguce pa necu ni nastavljati tu temu jer svako misli da je samo njegov klub olicenje pravde, postenja i casne fudbalske borbe. Svakako me Zvezda u Evropi zanima koliko i bilo koji srpski klub zbog samog srpskog fudbala, a ne zbog Zvezde kao Zvezde normalno jer u mom srcu ima mesta samo za jedan klub i to je normalno, a ostalo me zanima cisto sa fudbalske tacke gledista jer za razliku od mnogih pristrasnih i opijenih navijaca ja smatram da ne moze neki klub biti veci od samog fudbala u toj zemlji. Fudbal je glavna stvar i ono oko cega se svi okupljamo, a sto se klubova tice ko sta voli nek izvoli..... "Kolo srece se okrece, nekad si gore nekad si dole i tako celi zivot svoj" Sve ove srecne momente sto dozivljava Zvezda dozivece opet i Partizan samo je pitanje vremena, a vreme prolazi...2003-a pa i 2010-a god. kao da su juce bile, a pogledaj sad gde smo i kako se sve okrenulo....ma sta ko pricao lopta nikad nece imati vecitog vlasnika to je ono sto je sigurno i ko to ne razume ozbiljno je zaglibio u gordosti, egu....i ozbiljno ne razume fudbal.
                            Last edited by tamonajugu; 14-08-19, 16:01.

                            Comment


                            • VAR na Marakani u revansu protiv Jang Bojsa. Ako prodjemo ostaju i za grupnu fazu, u suprotnom "skidaju".
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • "VAR will be used in the 2019/20 UEFA Champions League, as of the play-off stage of the competition"

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X