Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da, mogao Milojević da ih pobedi nego nije hteo. Direktiva. To je održalo socijalni mir pošto su navijači Partizana bitan faktor u društvu, složni su i organizovani kao vojska.

    Inače da nije toga, ode Vučić sa vlasti. Ne bi mu oprostili složni grobari predvodjeni Veljom Nevoljom koji je nezavisan lik i stvorio se sam od sebe. Oslobodjen svih optužbi na više osnova igrom slučaja.

    Ne znam ko izmišlja te babske priče po Srbiji, to su baš Žika Šarenica priče.

    Oni svaki derbi ulaze sa većom željom, mi par derbija izvukli nerešeno i to je to. Nadigrali nas u Milojevićevoj eri. A Braća Grim spike, nemam ništa protiv.

    U krajnoj liniji to je nepoštovanje prema Milojeviću jer on na to ne bi nikada pristao. On nije bio maher za derbije ali je tip od integriteta.

    Mi derbije igramo kao pičke s izuzetkom perioda jednog Robija, i Grofa.

    Kolko smo samo penala promašili od Evandra preko one tekme gde mašimo dva na jednom. Koliko samo golova smo primili pri kraju utakmica.

    Ušli su nam u glavu i svaki derbi imaju psihološku prednost. Ubedjeni su da su bolji i da mi krademo i onda se mi izvlačimo na crne magije, golove iz auta i slično.
    Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 14:01.

    Comment


    • Mislio sam da na terenu ima da nas pregaze kao zadnjih par godina, mi na jna igramo kao sise.

      E sad bice politicki uticaj sigurno.

      Sudija ima da sudi svaki kontakt i slicno, s njima u derbiju samo tuca.

      Comment


      • Zato što dodju i prebiju nas i igraju na krv i nož. Igračima treba objasniti da je to pitanje života ili smrti.

        Igramo kao sisice ali video sam da Gavrića i Velju boli patka da se plaše.

        Moramo ih zgaziti po svaku cenu

        Comment


        • Da l ce da igraju Velja i Gavric ?

          Srpski Rikelme izbaci Gavrica mog omiljenog niotkuda...

          Comment


          • Ako smećari prodaju Gavrića, Nikolića ili Petrovića na leto - završio sam sa Zvezdom za ceo život. Odrekao sam se ja mnogih stvari u životu pa ću moći i fudbalskog kluba.

            Ne pada mi na pamet da pogledam posle prodaje bilo koga od ove trojice, pogotovo Velje i Gavre. Sledeće godine ok, sada, nikako.

            Joveljić mi nije smetao jer Joveljić nije odmah isporučivao, a ovo... Pa nek dovedu onda još 5 Boaćija, La Pari, Sanoga mater im jebem pokvarenu. Neću to gledati ni u ludilu

            Comment


            • Katai slobodan, Urke.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sastav:

                Borjan, Pankov, Babić, Konatar, Garsija, Jovičić, Nikolić, Gavrić. Boaći, Tomane.

                Comment


                • Čist penal za Radnik, na dva metra od sudije.

                  Debil.

                  Comment


                  • 1:0 za Radnik.

                    Ovo je ofsajd, uticao je na igru igrač sa brojem 11.

                    Edit - Ipak nije ofsajd. Bio je u liniji igrač Radnika.
                    Last edited by Karamazov; 06-06-20, 18:30.

                    Comment


                    • Na kraju 4:1 za nas.

                      U sredu sa Partizanom.

                      Comment


                      • Radulovic, Gavric, Nikolic, Njegos i da Deki nista ne uradi vec je mnogo uradio.

                        Simic > Garsija (nepopularno misljenje)

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ako smećari prodaju Gavrića, Nikolića ili Petrovića na leto - završio sam sa Zvezdom za ceo život. Odrekao sam se ja mnogih stvari u životu pa ću moći i fudbalskog kluba.

                          Ne pada mi na pamet da pogledam posle prodaje bilo koga od ove trojice, pogotovo Velje i Gavre. Sledeće godine ok, sada, nikako.

                          Joveljić mi nije smetao jer Joveljić nije odmah isporučivao, a ovo... Pa nek dovedu onda još 5 Boaćija, La Pari, Sanoga mater im jebem pokvarenu. Neću to gledati ni u ludilu
                          Ma sta kazes, a prica jbg Terza je tu da nije on bio bi neko drugi !?

                          Comment


                          • Nisam ja to napisao jer podržavam, to je činjenično stanje. Da li bio Terza, Kokeza ili neki treći sns pijun, ovaj prvi bar zna fudbala. Pod Kokezom ne bi ni ušli u LE.

                            To da će se krasti, to je neminovno. Pratiću ako ne prodaju Gavrića, ako prodaju zabole me **** neću pogledati više u životu
                            Last edited by Constantin; 07-06-20, 11:28.

                            Comment


                            • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...v-poziv/358935

                              Dati mu dres sa brojem 10, omaz Deji.

                              Comment


                              • Igraj Aco igraj i pobedi !!!

                                https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a13338...ridonovic.html

                                Comment

                                Working...
                                X