Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FKCZ View Post
    Ricard Odada je igrac od vise miliona evra.
    Pre nas bio u akademiji Juventusa.
    Foraš klasičan.

    Comment


    • Večeras 31. Mislili su da će nas stići uz Tumbine i Toletove titule, lopovluke, ali im se obilo o glavu kao nikome. Nikoga kosmička pravda nije pogodila kao JSD Partizan i nogometni klub iz te sekcije.

      A tek im se crno piše - tako da pouka priče, ljudi činite dobro. Lopovluk se nikada ne isplati. Navijali su "katanac, katanac" a eto sada negde više negde manje, prvi na redu za katančenje je i najtrofejniji - Vaterpolo klub Partizan.

      Pošto znam kako su se nasladjivali i koliko su to neljudi, gazi, do nervnih slomova, gazi i gasi. Može Srbija i bez Partizana.

      I da vrate titule iz 86 i 87 Zvezdi i Vardaru što im je SFRJ poklonila
      Last edited by Cassius Clay; 29-05-20, 14:06.

      Comment


      • Srećan 29.05. ciganLijo!

        Još jedna pobeda i titula..

        Borjan
        Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić
        Ben, Petrović, Nikolić, Gavrić
        Boakye, Tomane.

        19:30
        AS i b92 (ubiT će me Šaranović )

        Comment


        • Koji je car Dejo Savicevic,sad prvi put cujem da ga je posle autogola Augentalera kamera uhvatila kako mu psuje mamu hitlerovsku.

          Comment


          • Sastav:

            Borjan, Gobeljić, Degenek, Babić, Rodić, Petrović, Nikolić, Ben, Ivanić, Tomane i Vukanović.

            Comment




            • Comment


              • Ivanić 1-0

                Comment


                • 1:0

                  Čudo se dogodilo, dali smo gol iz penala.

                  Inače pet uzastopnih penala smo promašili. Konačno da ga neko tutne.

                  Comment


                  • 2:0

                    Babić.

                    Lepa akcija.

                    Comment


                    • Poezija.

                      3:0

                      Vukanović.
                      Last edited by Karamazov; 29-05-20, 19:08.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        1:0

                        Čudo se dogodilo, dali smo gol iz penala.

                        Inače pet uzastopnih penala smo promašili. Konačno da ga neko tutne.
                        Ovo je ja mislim prvi put da nisi napisao penal pre izvodjenja

                        3-0 buši.

                        Meljemo sve redom, ovo su najlepši postovi na forumu kada gazimo a ti pišeš ko je dao gol

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Ovo je ja mislim prvi put da nisi napisao penal pre izvodjenja

                          3-0 buši.

                          Meljemo sve redom, ovo su najlepši postovi na forumu kada gazimo a ti pišeš ko je dao gol
                          Uživanje je pisati ovakve postove kad igramo ovako božanstveno.

                          Stvarno smo odlični, pogotovo kod Dekija izmajstorišemo prvo poluvreme.

                          Kad se podigne još malo fizička sprema biće dobro i u drugom poluvremenu.

                          Comment


                          • Kukali su ljudi bezveze oko Vladana. Promena je uvek dobra kad dodje do zasićenja. Igramo više napadački i srčano i mladi više igraju i to je lepo.

                            Njegoš ima top u nozi.

                            Comment


                            • Kako dobar šut ima Njegoš, lepotica bi bila da je ušla

                              Comment


                              • Penal mi je bio sumnjiv na prvo gledanje ali posle drugog gledanja sam otklonio sumnju.

                                Ispravna odluka sudije.

                                Comment

                                Working...
                                X