Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://fudbal.hotsport.rs/2020/01/2...-miliona-evra/

    Jebeš mi sve što nisam skaut. Pominjem čoveka dve godine i više. Došao bi one sezone kad je bilo Pedro Konde Pukki leto, pa se završilo Stojiljkovićem i Prevaraći posle...

    Strašno, pred očima.

    Comment


    • Pričao sam sa njim i Čavrićem u Pardorfu oktobra prošle godine, sasvim slučajno naletim na drugara koji je fizio u Slovanu, kad ono njih dvojica sa njim, overavaju sa mnom kao da se znamo sto i tri godine. Kulturni dečaci, vide klasu u Brajkuli.

      Comment


      • U toku je drugi krug Žikinog kola, Degenek u Kini za tri miliona, ali ne boj te se braćo, eto njega na zimu natrag za 1.8 milke, čisto da Terzo mađija okrene koji dinar na konto provizije svoje.

        Zamena, Rajković grobarče, verovatno ga preporučili Janjičari u Banja Luci u kafiću Dodikove ćere, jbg oni su dobri u menjaju boja.

        Terzo, kreni sam, da se ne ljubimo.

        Comment


        • Terzić govedo marš napolje. Ne jer se ugradjuje to rade svi, već jer sam mislio da je više sposoban.

          Comment


          • Danas u 15:30 igramo prijateljsku utakmicu protiv Arke.

            Prenos je na AS1.

            Comment


            • Degenek 1:0 15'

              Comment


              • Dosadno poluvreme.

                Comment


                • Gubimo na poluvremenu 2:1.

                  Nema nekih novina u našoj igri.

                  Comment


                  • Krstović kriv za gol, skrivio i penal na preglup način koji je Borjan odbranio ali se ipak odbila njima u noge i gubimo 1:2

                    Comment


                    • Kako su lose reagovali posle penala. Bravo Borjane za odbranu.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Vulić i Ivanić nikako ne mogu zajedno.

                        Bezidejni, loši u duelu, loša i pokretljivost.

                        Comment


                        • Mnogo jači drugi tim. Pankov je Maldini i za Degeneka i za Milunovića. Gavrić i Nikolić bolji od Ivanića i Vilića. Samo umesto Tomanea ovde Ben fali. Pavkov se vukao kao pičkurina mrtva.

                          Comment


                          • Evo ga opet Nikolić. Bolji jedno 3x od svih veznjaka koje imamo.

                            Već vidim prvih 11
                            Borjan
                            Rodić, Pankov, Degenek, Gobelja, Sanogo, Nikolić, Gavrić, Vukanović, Ben, Boaće
                            Last edited by Cassius Clay; 26-01-20, 16:54.

                            Comment


                            • Opa šta radi Gavrić... Pa mi smo bolidi za koga smo davali novce a Gavrić i Nikolić klase

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Evo ga opet Nikolić. Bolji jedno 3x od svih veznjaka koje imamo.

                                Već vidim prvih 11
                                Borjan
                                Rodić, Pankov, Degenek, Gobelja, Sanogo, Nikolić, Gavrić, Vukanović, Ben, Boaće
                                Evo i mojih 11:

                                Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić, Jovičić, Sanogo, Nikolić, Gavrić, Ben, Boaći.

                                Comment

                                Working...
                                X