Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milojevic je zelio da zadrzi DLT, Donald i Kanga su bili prezaljeni.

    Comment


    • Dobro gde se Boaći dokazao van Srbije i zašto nije davao golove u Kini, zašto ga se otarasila Latina, i slično?

      Comment


      • Zato sto je bankrotirala

        Comment


        • Žule obara Rodića, Srbin na Srbina zvezdaš na zvezdaša

          Comment


          • Izvozao ga je Milan Rodić kao magarca. I na terenu i kod izbora zemlje čiju zastavu braniš se pokazuje "inteligencija" Stojkovića.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1455272

              Neka daju ime inače tužba, sramotno podmetanje.

              Comment


              • Klošari jedini optužuju nas lažno.

                Comment


                • Može biti da preko nas napadaju psg jer nismo mi nikome interesantni da bi puštali ovakve priče da nama naude. Sve ovo naravno ako nije istina. Nažalost šteta nam je već naneta

                  Znajući ko sve sedi u rukovodstvu kluba ne bih se iznenadio i da ima istine u svemu ovome. Iskreno se nadam da nema jer smo u suprotnom najebali.

                  Comment


                  • Originally posted by SiniM View Post
                    Može biti da preko nas napadaju psg jer nismo mi nikome interesantni da bi puštali ovakve priče da nama naude. Sve ovo naravno ako nije istina. Nažalost šteta nam je već naneta

                    Znajući ko sve sedi u rukovodstvu kluba ne bih se iznenadio i da ima istine u svemu ovome.
                    Od Terze čovek može sve da očekuje, ali ovo mi ipak izgleda kao SF.
                    Meni isto, prvo što je palo na pamet da neko tu pokušava iz trećeg plana
                    da destabilizuje PSG sa domaćeg terena.
                    Iskreno cela ta priča koju lansira L'Equipe deluje mi petparački.

                    Comment


                    • Ako su istinite tvrdnje o nezakonitim radnjama, klub bi trebalo kazniti abnormalnom sumom koja ne bi mogla biti isplacena, nakon cega bi se klub raspao.

                      U slucaju laznih optuzbi, pokrenuti slucaj protiv L'Ekipa. Mada ne verujem da su francuzi toliko neozbiljni da bi rizikovali ovako nesto.

                      Comment


                      • Koji si ti genije.
                        Tako mali Perica zamišlja svet odraslih.

                        Comment


                        • Jao vec znam da pokaze li se kao fake news, izaci ce Terza na AV foru, kako je on muceni i preposteni presao i ovu prepreku i krenuce te fore zrtve, kako se on soseca licno povredjen, ali kako je ipak on veliki covek i ono klasicno prenemaganje.

                          Comment


                          • Jako glupo rezonovanje, kao i obično.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ako su istinite tvrdnje o nezakonitim radnjama, klub bi trebalo kazniti abnormalnom sumom koja ne bi mogla biti isplacena, nakon cega bi se klub raspao.

                              Penzioneri bi finansirali kaznu, objasnilo bi im se kako je to za njihovo dobro

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post

                                Penzioneri bi finansirali kaznu, objasnilo bi im se kako je to za njihovo dobro
                                Ma rebnuti kaznu koju ni oni nece moci da isfinansiraju.

                                Naravno, ako se ustanovi da su tvrdnje istinite.

                                Comment

                                Working...
                                X