Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ja bih Filipa odjavio na keca jer kako sam čuo postavlja uslov obaveznih minuta u igri, što bi rekli "putuj Igumane, za manastir ne brini"...
    Iz mog ugla skupi spic dolazi da bude prvi spic. Naravno da ce da dobije minute. Ukoliko je zdrav tj. bez hronicnih povreda. I ovaj decko iz francuske lige ne izgleda uopste lose. Ali ako je vec bilo kontakta sa Filipom onda je sasvim prirodno da se proceslja francusko prvenstvo i da se skautira jos neki dobar skorer. Ovaj sa klipa iznad je brz ne mogu da mu nadjem manu Nisam nuzno za Filipa da on mora da bude taj spic po svaku cenu, ali igrac sa tolikim iskustvom igranja u Francuskoj sigurno bi doneo odredjenu rutinu u navali i na evro sceni.

    Comment


    • Bahoken je vrlo dobar igrac za nase uslove, elem Marin ce doci na pregovore nasi jure jednogodisnju pozajmicu, sad sanse deluju vece ali videcemo on bi bio najvece pojacanje ikada za nas klub od stranaca, iako je on uslovno stranac.

      Comment


      • Jel je ta pozajmica sa pravom otkupa? Sto se halfova tice sumnjam da ce Bate pustiti Milunovica, takodje ne verujem da Vule moze/zeli da igra halfa.

        Comment


        • To ce vec tesko ici, on ako dodje i odigra dobru sezonu jurice povratak u jacu ligu, da rehabilituje karijeru, ponavljam on je vrhunski igrac tu nema zbora, mada je blizu i Filip Djordjevic videh ga u pioniru na kosarci, tu je.

          Comment


          • Milunović-Marin-Đorđević, sasvim ok zamena za L Talek-Kanga-Boakye.
            Kontinuitet je uvek na prvom mestu, ali kada su već "stručnjaci" rasprodali sve što valja, onda je situacija daj šta daš, a ova trojka ako dođe, to bi bilo idealno.

            Što se Donalda tiče, to je već malo teže, Jovančić dolazi i veliko je pitanje koliko on može da imitira čoveka koji je tri sezone bio stub i tima i kluba i još plus kapiten. Veliki je udarac odlazak Donalda.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Sustinski je Krsticic umesto Donalda, Jovancic je ulog za buducnost. Ne brinem mnogo sto se toga tice. Bice problema ako dodje do neke povrede pu pu daleko bilo. Inace u indealnim okolnostima Donald nece puno faliti. Jako mi se svidelo kako je Jovicic odigrao zadnju utakmicu sezone podsetio je na one partije sa pocetka sezone pre povrede. Ukoliko bude takav i u nastupajucoj predsezoni na konju smo.

              Comment


              • Sredina terena Jovičić-Krstičić-Marin, krila Srnić-Radonjić.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Milunovic je davno rekao da se nece vracati u Srbiju, Marin ima 3 puta vecu platu nego sto bi mi mogli u najludjim snovima da mu ponudimo, isto je i sa Filipom Djordjevicem. To sto Balerina i debili pisu budalastine, pa posle 2-3h napisu da je cena igraca 5 MILIONA EVRA, taj cuveni Soldado, to je problem onih koji se pecaju na te budalastine.

                  Nas nivo u Jevtovic, Aleksic, Meleg... ljudi sa propalim karijerama ili verom u trenera da moze da im vrati karijeru na pravi put. Isto je i sa strancima... Ovde ce tesko doci neki koji je zaista brutalno dobar. Setite se Ailtona, koji je bio 2 zvezde prelaznog roka... bio je duplo tezi od onoga sto bi trebalo...ili Moucea, koji je realno, zvezda argentinskog fudbala, a ovde je izgledao kao izgubljena ovcica u magli...

                  Sa druge strane, Milojevic zna sta mu treba, zna sta hoce, zna kako to da uklopi, zna da prepozna igraca koji mu treba, tako da ne sumnjam da ce on i Mrkela izabrati prava pojacanja, uprkos Terzicu!

                  Comment


                  • Ne mogu svi ti koji su na raznim spiskovima da zavrse u Zvezdi, mi ovde govorimo o tri glavna igraca i tu ce biti kvalitetnih resenja i dobrih uboda. Mene bas Jevtovic nicim ne impresionira... Mi trazimo igrace ya prvih 11 tako da oko toga nema igranja. Jevtovic i Aleksic nisu za prvih 11.

                    Comment


                    • Originally posted by mad for red View Post
                      Milunovic je davno rekao da se nece vracati u Srbiju, Marin ima 3 puta vecu platu nego sto bi mi mogli u najludjim snovima da mu ponudimo, isto je i sa Filipom Djordjevicem. To sto Balerina i debili pisu budalastine, pa posle 2-3h napisu da je cena igraca 5 MILIONA EVRA, taj cuveni Soldado, to je problem onih koji se pecaju na te budalastine.

                      Nas nivo u Jevtovic, Aleksic, Meleg... ljudi sa propalim karijerama ili verom u trenera da moze da im vrati karijeru na pravi put. Isto je i sa strancima... Ovde ce tesko doci neki koji je zaista brutalno dobar. Setite se Ailtona, koji je bio 2 zvezde prelaznog roka... bio je duplo tezi od onoga sto bi trebalo...ili Moucea, koji je realno, zvezda argentinskog fudbala, a ovde je izgledao kao izgubljena ovcica u magli...

                      Sa druge strane, Milojevic zna sta mu treba, zna sta hoce, zna kako to da uklopi, zna da prepozna igraca koji mu treba, tako da ne sumnjam da ce on i Mrkela izabrati prava pojacanja, uprkos Terzicu!
                      Nije ni to loše i Donalnd i LTL su došli kao kanturine nadvuane, ali eto koliko toliko su se pokazali.....pa i ovi naši povratnici Savić, Rodić, Stojković, Krstičić posle teške povrede, Pešić isto nije igrao.

                      A kad se setim Moučea gledam ja sa bratom debi njegov u Evropi za nas, nmg da se setim protiv koga smo igrali, protiv nekih pajslera i prolazi on po levojstrani i centrira desnom spoljnom u tri lepe, ja bacim komentar pa gde desnom spoljnom rođače, a burazer će na to, jbg čovek je dešnjak.....reko jedi i ti govna čovek igra u Zvezdi ne u Kolubari iz Lazarevca.

                      Comment


                      • Interesantno je da Mouce nakon odlaska iz Zvezde ima dosta dobru sezonu a i u Turskoj pre je bio sjajan jbg neki igraci se ne uklope na zemlju ili sistem..

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nije ni to loše i Donalnd i LTL su došli kao kanturine nadvuane, ali eto koliko toliko su se pokazali.....pa i ovi naši povratnici Savić, Rodić, Stojković, Krstičić posle teške povrede, Pešić isto nije igrao.

                          A kad se setim Moučea gledam ja sa bratom debi njegov u Evropi za nas, nmg da se setim protiv koga smo igrali, protiv nekih pajslera i prolazi on po levojstrani i centrira desnom spoljnom u tri lepe, ja bacim komentar pa gde desnom spoljnom rođače, a burazer će na to, jbg čovek je dešnjak.....reko jedi i ti govna čovek igra u Zvezdi ne u Kolubari iz Lazarevca.
                          Челарево. Он је код нас дошао после дуге паузе због повреде... Тако нешто...

                          Comment


                          • Problemi u našem fudbalu i zemlji generalno, će trajati sve dok ljudi koji daju 500% od sebe i postignu 500% uspeha u odnosu na očekivanja budu za neke "kanturine nadvuane", a dok sa druge strane imaju obožavalački odnos prema nekim opskurnim likovima koji su se na ko zna kakav način uvalili u klub sa jedinim ciljem sisanja brda evra od transfera igrača.

                            Damijan L Talek, Mičel Donald, Gelor Kanga i Ričmond Boakje je poker asova kakav za dugo, dogo vremena neće biti viđen u klubu.
                            Grof Miodrag Božović zaslužuje lavovski deo priznanja za neverovatne rezultate ove sezone, uz naravno sjajnog Vladana Milojevića.
                            Svako ko se bar malo razume u fudbal, kao osnovnu i ključnu stvar u građenju pobedničkog tima će istaći pravilnu i zdravu selekciju.
                            Selekcija koju je napravio Grof Božović je kao posledicu imala nulu na Emiratima u Londonu i februar/mart u Moskvi i borbu za osminu finala Lige Evrope.

                            Oni koji su pustili i izgurali ove sjajne igrače iz kluba, će se tek u budućnosti sresti sa katastrofalnim posledicama koje su izazvali ovakvim nerazumnim i nefudbalskim vođenjem Crvene zvezde.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Jugosloven, ne bi bilo loše pre nego što nešto napišeš da ispratiš fabulu.

                              Ovako ispada da pišeš šta ti padne na pamet.

                              Comment


                              • I omladinci sampioniiiiiiiiiii, pobeda nad partizanom 4 -3, dali su sve od sebe kokezovci da se brodarac opet progura ali su veliki lavovi nasi, sjajna i atmosfera, dominacijaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X