Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa možda sam duduk ali zato služi forum. Ne kažem. Sve dok me ne vredjaš men ne smeta ni da mi kažeš da sam neznalica. Ne možemo svi biti pametni za sve.

    Comment


    • Za razliku od tebe, nisam te vredjao, samo sam iznosio cinjenice

      To sto ti ne razumes metafore i palis se, to je odraz tvojih godina...

      Comment


      • Ok dobro

        Comment


        • Ma problem je sto se polazi od toga da je buducnost svetla, da ce sve biti ok.
          E pa nece.
          Ako nesto hoda kao patka, ako prica kao patka, onda je to patka.

          Ako prodas najbolje, ako ode covek koji je bio najbolji u Evropi u kvalifikacijama (Boakye), ako ode genijalna prevaga protiv Sparte i Krasnodara (Kanga), ako ode covek koji je usao u legendu kao Dule Savic (that goal-line clearance by Le Tallec at Arsenal), ako ode midfield general, kapiten i stub tima Donald, o cemu mi vise pricamo?
          Imam newsflash za sve optimiste: Nista nece biti u redu, sklopljeni tim je rasturen i sada je Sizifov posao da se zalepe razbijeni parcici.

          Btw, slazem se sa nekim komentarima za Kangu, ona kontra u Kelnu je bila za zatvor, kada nije dodao loptu slobodnom Boakyeu.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Jbg, nismo mi City, United, Real ili Barsa (platezno) da mozemo da zadrzimo igrace koje zelimo . Po prvi put imam utisak da se koliko toliko planski radi. I da se u narednom prelaznom roku dovode bolji igraci od prethodnog.

            Ako Krsticic-Jovocic ostanu par zadnjih veznih , dovede zamena za Kangu, odlazak Donalda se nece osetiti.

            Isto kao i za odbranu. Imao je i LTalek barinfartova (CSKA npr i domaca liga u vise utakmica ),i ako dovedemo iskusnog igraca u zadnjoj liniji nece se osetiti odlazak LTaleka.

            Stoiljkovic nikako kao prvi spic, vec samo zamena za Pesica, Djordjevic vec jeste taj kalibar. Radnjic nema plafon u napretku, i ne bih ga prodavao u slucaju da se prodje u grupe, kao i Krsticica. Ako ne prodjemo, imamo Adzica koji uspesno moze da odigra na poziciji Radonjica, ali je jos uvek daleko od kvaliteta istog.

            Borjanov ostanak pod must, odavno nisam gledao tako dobrog i sigurnog golmana u nasem dresu. Zule moze da ide, previse me je nervirao tokom cele sezone (iako generalno iza sebe ima dobru sezonu ). Rodica takodje zadrzati pod obavezno.

            Comment


            • Kad su Djordjevic i Stojiljkovic odigrali poslednji mec?

              Comment


              • Isto ili slicno pitanje mozes da postavis za veliki broj igraca Cz? Kada su odigrali poslednji mec, ili na kom su nivou bila takmicenja (ekipe) iz kojih su dosli.

                Comment


                • Завршили смо Јованчића из Војводине.Везни играч, 28 година.
                  Доналд не остаје, нашли смо овце за шишање које ће да купе Рачића.

                  Comment


                  • Sve mogu da ukapiram ali da je Donald stub tima to ne mogu.

                    Ja bih rekao da je taj stub npr. Krstičić.

                    I nema potrebe da se priča o Kangi kao lošem igraču jer to nije. Svi imaju prednosti i mane i to je ok, ali nikako da se govori o njemu kao lošem. Gol Krasnodaru, gol Sparti...ne može ono bilo ko.

                    Comment


                    • Kajacete se svi kada Racinjo iz Bolonje presje u neki tamo Stouk, Newcastle za 20M evrica

                      Jovancic na mestu Racica/Mikija ... moze. Odlican potez.

                      Comment


                      • Jovančić je želja šefa već dugo. La Jugoslavia, u nicku ti se vidi i za koga navijaš i zašto mračiš. Opusti se bićemo prvi i igraćemo Ligu Evrope verovatno. Nemoj da se brineš. Budi ti pesimista što se tiče Zvezde.

                        To koliko je ko igrao je najmanje relevantno jer imamo već takve igrače koji su bili rezerve u timu ili nisu ni igrali, a ako šef odluči da želi nekoga i Kosan, ja sam za.

                        Comment


                        • Iako je dogovor bio da Ilici ostanu jos jednu sezonu u Cz, ocigledno je da MC ima drugacije planove, sto je i razumljivo . Mnogo je lakse pratiti i utacati na razvoj u Holandiji :

                          Manchester City youngster Luka Ilić (18) has flown to the Netherlands as NAC Breda and City begin preparing the next loan group to join NAC for the 2018/19 season.

                          Comment


                          • Adžić neće produžiti ugovor. Rajo Božović. Al s obzirom da je i njemu i Terzi Brano šef tu neće biti nikakve sage već konsenzus.

                            Comment


                            • Jovancic, sta ja znam 28 godina za nasu ligu je ok 5 golova za Vosu u zadnje 2 sezone, ali nemamo mi neki budzet da mozemo da biramo previse.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Adžić neće produžiti ugovor. Rajo Božović. Al s obzirom da je i njemu i Terzi Brano šef tu neće biti nikakve sage već konsenzus.
                                Odakle ti ova informacija da neće produžiti ugovor ?

                                Comment

                                Working...
                                X