Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke svima u klubu na tituli i odlicnoj sezoni!

    A sad da se proba taj ulazak u LS.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Miloje potpiši produžetak ugovora u kurac te ljubim.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jos jedna pobeda i titula





          Uskoro opsirnije

          Comment


          • Umirem..
            Ale, ale, ale o, Kosana da treznimo, ale, ale, ale, ale oooo..

            Comment


            • Čestitke na zasluženo osvojenoj tituli.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Polako s' to cestitanje!! Vidis da su poceli s' nepriznavanje titule :

                "Kao i celu sezonu igramo gore-dole. Odigrali smo neregularnu sezonu, nismo imali kontinuitet nijednog trenutka. Loše smo ušli u utakmicu, pa se digli, nismo iskoristili naše šanse. Igrači ulaze maksimalno u svaki meč, ali kada primate golove kao danas, onda je teško vratiti se", rekao je Đukić.

                Comment


                • Bravo majstori...
                  Titula je naša.

                  28.
                  29.
                  30.

                  Comment


                  • Cestitke svima u klubu za titulu,cestitke navijacima. Ovo je Miloje sve stvorio i najveće pojačanje ce biti ostanak njega na mestu trenera.

                    Pa polako da se privede sezona kraju pa onda kalkulacije i pojačanja.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • http://mondo.rs/a1100566/Sport/Fudba...Rapid-Bec.html

                      Comment


                      • Ova sezona pokazala je kojim putem Zvezda kao klub mora ici kada je odabir trener tema, jer osvrnuo bih se iskljucivo na taj faktor obzirom da klubu na drugim nivoima ne cvetaju ruze.
                        Vladan Milojevic pobrao je pozitivne ocene gotovo odmah kako su pocele da se redjaju vazne utakmice, pre svega evro-kvalif. Covek koji na ovaj nacin selektira tim i takticki-fizicki priprema ekipu da igra snazno, u kost, pozrtvovano i fudbalski smisleno od mene zasluzuje samo pohvale i veliki naklon.

                        Pritom se radi o vrlo kulturnom coveku koji se jasno okrenuo terenu i radu sa svojim igracima, izbalansiro linije tima i u fudbalskom smislu stvorio masinu koja u uslovima domacih livada nije imala konkurenciju, a ujedno se protiv znatno jacih evro ekipa borila i ni u jednom trenutku nije bila u podredjenom polozaju.

                        Bravo za gospodina Milojevica, njegov strucni stab i sve momke koje je vodio ove sezone!
                        U skorijoj istoriji Zvezde ovo je definitivno najbolji tim, sastavljen od igraca koji znaju za koji klub igraju, ujedno sjajno vodjenih od sefa struke.

                        Sad je najvaznije da Vladan nastavi svoju pricu na nasoj klupi i odmah krene sa doselekcijom tima za leto i ono sto Zvezdu ceka.

                        Comment


                        • Odigrao je Vladan i dve egal utakmice sa Arsenalom isto i sa CSKA, nadmašio Krasnodar, Spartu, Keln, BATE......napravio je dosta.

                          A kad se setim kako je na početku, pri potpisu bio osporavan......drago mi je puno što sam ga podržao, krvav radnik Vladan Milojević i treba da uspe kao trener.

                          Comment


                          • E, ovako se slavi titula..

                            Comment


                            • Црвена звезда је у три сезоне освојила две шампионске титуле, а од 132 недеље, чак 122 је провела на првом месту на табели!

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Црвена звезда је у три сезоне освојила две шампионске титуле, а од 132 недеље, чак 122 је провела на првом месту на табели!
                                Malo.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X