Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican je bio...i to na desnom beku bez obzira sto je levonog...Treba pomenuti i malog Erakovica, 16 godina dete ima, igra na poziciji na kojoj igraci kasnije sazrevaju a vec ima neverovatnu mirnocu...par puta je izneo loptu "kao mator"...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Kanga na kraju sezone ide u Monpelje.Citam razmisljanja o slanju na tribine.Ljudi ne shvataju da titulu jos nismo osvojili, a da zamenu nismo doveli, jer smo jurili samo nerealne igrace.

      Comment


      • Originally posted by Beli View Post
        Kanga na kraju sezone ide u Monpelje.Citam razmisljanja o slanju na tribine.Ljudi ne shvataju da titulu jos nismo osvojili, a da zamenu nismo doveli, jer smo jurili samo nerealne igrace.
        O tome sam ja jos pre imao "raspravu". Ne mozes da posaljes stranca koji ti je osnov igre na tribine a da pritom nemas ni upola dobru zamenu za njega. Ljudi smatraju da treba dati primer drugima, a ne shvataju da bi na taj nacin vise ostetili Zvezdu nego da taj igrac na leto ode za dzabe.

        Comment


        • Kanga ostaje da uzmemo titulu,a u letnjem prelaznom roku pojurice se zamena, ima vremena, lepe su ovo vesti.

          Comment


          • Balerina i RSB se ne slazu, ide u Spartu a mi dobijamo 1M evra... Ako im verujes, naravno

            Comment


            • Sevap bi nam bio taj milion.

              Comment


              • Problem je sto se sutra zavrsava prelazni rok...a zamene za Kangu ni na vidiku...nije taj milion vredan tog rizika...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • MONDO saznaje da su crveno-beli bili u odmakloj fazi pregovora sa Bordoom, međutim, nije nađen zajednički jezik oko načina isplate oko četiri miliona evra, koliko su Francuzi bili spremni da izdvoje.
                  Hahaha....kao što sam rekao, ako uzmemo i 4 miliona da bijemo nogama u dupe.

                  Ne može da se nađe zajednički jezik oko dinamike isplate...hahah....a mi govorili o duplo većoj sumi.

                  Comment


                  • Sutra ujutro imamo prvu ozbiljniju proveru protiv Amkara.Bice zanimljivo videti kako stojimo fizicki u odnosu na njih.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Problem je sto se sutra zavrsava prelazni rok...a zamene za Kangu ni na vidiku...nije taj milion vredan tog rizika...
                      Mislim da si u pravu, bez Kange nam titula nije sigurna pogotovo sto su se rivali pojacali, pametnije je prodati ga na leto..

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Mislim da si u pravu, bez Kange nam titula nije sigurna pogotovo sto su se rivali pojacali, pametnije je prodati ga na leto..
                        Na leto on ode dzabe...ali opet mi je i to prihvatljivije...titula nam donosi nesto laksi put do Evrope...jest da je manje vremena za uigravanje zamene ali je i veci izbor...osetljiva je ta pozicija gde igra Kanga...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Na leto on ode dzabe...ali opet mi je i to prihvatljivije...titula nam donosi nesto laksi put do Evrope...jest da je manje vremena za uigravanje zamene ali je i veci izbor...osetljiva je ta pozicija gde igra Kanga...
                          Naravno, titula je u ovom trenutku najvaznija i zbog lakseg puta ka grupi ai zbog ocuvanja tradicije u broju titula, to nije mala stvar.

                          Comment


                          • Posto planirane zamene nismo uspeli da dovedemo, mislim da cemo preci na formaciju sa dva spica.Boaci mozda ostane, tu su Pesic, Ben po potrebi i Pavkov ako ostane.Za nasu ligu bi trebalo da je dovoljno.Verovatno cemo na leto opet juriti Djuricica, jer postaje slobodan igrac, a ako nas odbije sto je vrlo verovatno, ocekujem stranog igraca.

                            Comment


                            • Mondo, piše da odlaze i Kanga manga i Boaći.

                              Comment


                              • Izgleda da je Aleksic zamena za Kangu..

                                Comment

                                Working...
                                X