Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Zanimljiv osvrt na Donalda, njegovu porodicu ishranu i još koješta...
    Strogi karantin pred vazne meceve

    Comment


    • Milunović, Ivanić i Jevtović su pojačanja i Ben verovatno na pozajmici. Mislim da su prva trojica rešena.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Milunović, Ivanić i Jevtović su pojačanja i Ben verovatno na pozajmici. Mislim da su prva trojica rešena.
        A odlasci,jer se nesto zna.ovaj Ben je vrv zelja Miloja trenirao ga je Panioniosu,a kako je smenjen Hasi u Oly,ne igra prakticno, sasvim realna pozajmica

        Comment


        • Da upravo zbog toga. Pešić bi bio prvi špic, Ben bi uskakao tu, ali bi igrao i po krilu. Sad ne znam kako i on i Radonjić i Jevtović, ali biće baš puno utakmica. Srnić ako to uzmemo kao tačno ide. Ionako smo zarobljeni sa 40%.

          Kanga isto mislim da ide, Boaći 100%, Le Talek verovatno, Rikardinjo gotovo sigurno. Na kraju može da se desi da Donald ostane u šta sumnjam.

          Možd nisam naveo dobre igrače tj za Jevtovića ne znam ali rekao je Terzić da su gotova tri domaća iz inistranstva. S tim što Ivanić nije domaći i to je direktno igrač pod patronatom bossa cg i Terzinog zaštitnika.

          Stojković Savić Milunović Rodić
          Bakula Nenad
          Ben(jevtović) Ivanić Radonjić
          Pešić

          Po meni jači sastav ali uvek će biti nezadovoljnih.


          Ali iskreno Ben možda i najmanje realan kad razmislim. Jevtović će odraditi posao lagano, Milić i Adžić kao izmene, vidim da Miloje gura domaće igrače stoga me ne bi čudilo da svih 11 budu domaći uslovno rečeno. Ipak je golman Kanadjanin a ima i Cg.

          Što znači da bih ja bio najsrećniji zvezdaš na svetu.
          Last edited by Cassius Clay; 11-12-17, 17:27.

          Comment


          • Ben moze da igra i strajkera,ali i AMR,a Jevtovic je AML spic cini mi se, tako da bilo bi tu mesta za sve ,ako svi ti koje si naveo odu,e sad jedino je pitanje brzog uklapanja i ne znam dal je Jevtovic igrao za Rozenborg u LE a Ben jeste u OLY,kao i Ivanic za Bate,tako da za nas ne bi mogli da igraju i tu vidim problem ako iole ozbiljno planiramo mec sa Rusima

            Comment


            • Pa eto, ne grade tim za izgleda samo. Igrao je Jevtović ali mislim da može da se reg jedan igrač. Ne verujem baš da će ih dovoditi sve a da svi ostanu, možda jedino Kanga do leta. Sad se gradi tim za LŠ.

              Cilj je ostvaren jer smo prezimeli, predati se nećemo ali ne verujem ni da ćemo se pojačavati prema CSKA i LE, već se gleda za sl godinu.

              Realno je na kraju da ostanu Kanga i Le Talek jer sam to pravilo smetnuo sa uma ali ova dvojica dolaze gotovo sigurno.

              Comment


              • Ok je to da se pravi tim za LS,nego za potencijalno samo jedan duel sa CSKA,pa ako jos nesto zatreba ili se neko ne uklopi kao (Rikadinjo)moze se dopuniti i na leto,to je ispravna i bolja logika nego praviti nov tim u Junu i uigraviti po nekoj Malti sl.

                Ako je igrao nema pravo,99%,sme da se registruju od februara 3 nova igraca ali koja nisu igrala grupe u Evropi,ako je igrao samo kvale onda moze

                Comment


                • Pa ja ne znam šta će onda da dovedu. Ja sam kontao da može samo jedan koji je igrao. A i to je glupo pravilo. Nisam pametan

                  Comment


                  • Veoma jak protivnik. Vjerujem u Miloja i momke, dokazali su da mogu ravnopravno da se nose sa ozbiljnim ekipama.
                    Ocekivani odlasci: Boaci, Kanga i Srnic.
                    Ocekivani dolasci: Jevtovic, Ivanic, Ben, Milunovic.

                    Comment


                    • Od svih tih koji se spominju kapitalac je Milunovic. Ukoliko on dodje to ce za mene licno biti najprijatnije iznenadjenje prelaznog roka.

                      Comment


                      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1335214

                        Nadživeće njega Zvezda. Nema Zvezda nos kao mravojed

                        Comment


                        • Ajde bre ljudi...ocigledno je deckonja pod uticajem nekih supstanci...prosto odbijam da poverujem da normalan covek moze ovako da se ponasa, pri tom ne mislim samo na ovu situaciju...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ja sam mislio da kaze Zvezdan, izvristao sam od smeha, koji je to bolesnik.

                            Edit: Opet sam poslusao i gotovo sam siguran da kaze "Zvezdan ce crciiii, aaaaaaa"
                            Last edited by mark !t zer0; 12-12-17, 11:38.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ja sam jednom pustio, šta reći sem diletant. Da l je koks ili šta je ne znam, ne razumem se.

                              Vučela se sreća zna sa Branom pa će mu objasniti da je se Ivica Belić šalio, neće Zvezdan umreti

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Milunović, Ivanić i Jevtović su pojačanja i Ben verovatno na pozajmici. Mislim da su prva trojica rešena.
                                Ako tako bude , zaista sjajno..ps kod Ilijeva se bas vidi kompleks, zaista ruzno ponasanje.

                                Comment

                                Working...
                                X