Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ..čika Sale večeras nema primedAba

    Comment


    • Lepo veče nad Beogradom.. Zvezda se vratila tamo gde joj je i mesto.. Čestitke igračima i trenerima..
      Idemo dalje!

      Comment


      • Bravo ZVEZDOOO...
        Najduzih 15min u zivotu....
        Samo sto nisam usao u tv i ubio sudiju...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Ako neko hoće simulaciju žreba
          https://draw.inker.fun/#/el/gs

          Ja sam ovako žrebao:
          Last edited by Constantin; 24-08-17, 23:04.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Svaka cast svima, ali Kanga je pokazao da je najbolji igrac ove ekipe sa svim svojim manama, ali jednostavno decko je klasa.

            Fripong po meni, mora da udje u 11, previse smo tromi sa Babicem i Savicem koji je odigrao fenomenalno, kao i sve utakmice do sada, svaka cast !!!

            Comment


            • Originally posted by Markoss View Post
              Ponovicu nesto sto sam napisao i na drugom forumu- drago mi je da je gomila floskula danas otislo u zaborav, ne, ne treba ti tim od 80 miliona da izbacis tim od 80 miliona, ne, ne treba ti da imas tim na okupu sto godina, ne, ne treba ti savrsen teren- treba ti samo da igras fudbal. Alo, mi smo ovo za dva i po meseca uradili, dakle nije fudbal kvantna fizika, dovoljno je samo da imas vrednog trenera koji ima bar malo stofa za svoj posao, a Milojevic to jeste. Ne secam se koji je poslednji trener Zvezde u fudbalu koji je imao ovoliko muda da bi izveo ovako napadacki tim.

              Kanga je neverovatan covek, mislim da u zivotu nisam video takvog lika koji plese na skali izmedju genijalnosti i ludosti. I moram da istaknem Milica, covek je odigrao jednu Branko Lazic partiju. Ostalima sve cestitke, nemam neku zelju da preterano analiziram, ali svima sam zadovoljan. Milojevic je ovom utakmicom pokazao da veruje u Racica, da je Terzina kombinacija, ne bi video terena u ovakvoj utakmici, ovo isticem jer mi se cini da ovaj uspeh najvise lezi na tome sto je Milojevic ubedio svakog igraca da mu veruje. Gomila ovih igraca u zivotu nije igrala ovako dobro, ovaj Milic je tu bio i pre sest meseci pa se ne secam se i blizu ovoliko borio.

              Ovo je fantastican tim, nadam se da niko nece otici, i jedino sto fali ovom timu je jos jedno dobro krilo, sto se verovatno ocekivalo od Rikardinja, ali jbg- bust. Ne mogu da zamislim ovaj tim sa Kataiem. Iskreno se nadam da se ovaj tim nece sjebavati, ne moraju sto se mene tice nikog vise ni da dovedu, svi ovi momci koji su izgurali ovo i protiv Sparte zasluzuju da imaju priliku da igraju u LE.

              Dobijamo derbi.

              Sudija je smradina.
              x100

              Samo ni ta kvantna fizika kao ni fudbal nije toliko komplikovana

              Comment


              • Na Vračaru se i pucalo

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Ako neko hoće simulaciju žreba
                  https://draw.inker.fun/#/el/gs

                  Ja sam ovako žrebao:
                  Koji cirkus, nisam ni znao da ovo postoji

                  Comment


                  • 14 evropskih utakmica sa tendencijom daljeg rasta ce Zvezda odigrati ove sezone! Izbacena 2 kluba koja su se u prolece prosle godine sastala u 1/16 EL. Golovi Kange protiv Sparte i veceras za istoriju, upisao se covek rame uz rame sa bogovima fudbala koji su igrali u tom dresu.
                    Prosle godine kad su svi ocekivali da udjemo Kanga prodao, sad kad niko nije očekivao Kanga heroj. Trebalo je ovo, bas trebalo.

                    Comment


                    • ali sad ide najvaznija bitka
                      A TO JE DA ZADRZIMO OVE MOMKE, UZ ODREDJENA POJACANJA!

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ako neko hoće simulaciju žreba
                        https://draw.inker.fun/#/el/gs

                        Ja sam ovako žrebao:
                        Kralju
                        Meni došli Sporting, Nica, Keln.
                        Ma ima da klikćem celu noć dok ne upadnu Šerif i Austrija

                        Comment


                        • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                          Na Vračaru se i pucalo
                          Da nije Andjus pucao ?

                          Comment


                          • Kako sam se na*ebao sudiji sve i svačega, ono nije normalno da sudi za penal, a potom i sjajan skok Savića dosudi kao faul, neverovatno. Sve je išlo dobro i onda ovaj papak počne da deli neku debilnu pravdu, dobro je da smo izdržali na kraju. Ali ona odbrana Borjana, hvala čoveku na maestralnoj paradi, spasio nas je večeras.

                            Posle deset godina ponovo u Evropi, konačno da me Zvezda obraduje

                            Presrećan sam zbog ovog uspeha, konačno breee!!!
                            Last edited by Constantin; 24-08-17, 23:22.

                            Comment


                            • Daj kako da prestanem da gledam nase golove ljudi...ovo je ludilo majke mi,..covece koliko smo brutalno odigrali, nismo ni svesni kakvu smo ekipu manje vise rutinirali, covece.
                              Ja se ne bojim nikoga u EL, jednostavno imamo muda imamo zelju imamo znanje, kad se vrati Jovicic, ovo ce biti full.
                              Uz novo pojacanje, uhhhhhh

                              Comment


                              • Ali Radonjić i Kanga golovi auuu

                                Comment

                                Working...
                                X