Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post

    Mada mozda jedino Pizon sa 3 zadnja vezna i sve na 1:0.
    Ja se protiv ovoga ne bih bunio, ako bi to donelo rezultate i titulu

    http://www.mozzartsport.com/vesti/sr...ada-sam-srecan
    Last edited by Lord Aleksoni; 07-10-13, 15:38.

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ok za stopere sve to stoji ali da li ima jos nekoga ovde ko ce da tvrdi da je Dauda dobar spic. Kakva neznalica Sunce ti poljubim, koji stepen neznanja sta je ovo :/ Joooj kako sam ga pikirao trenutno mi je u zivotu zelja broj 1 da to lazno smece ode iz kluba joj ajde raskini ugovor idi bez obestecenja molim te.

      Moram nekako da stupim u kontakt sa njim, neki mejl nesto samo da ga pozdravim.
      Није он крив,крв је онај ко га је довео у клуб.На тренинзима првог тима колико сам чуо имамо 36 фудбалера,на многим позицијама имамо огроман вишак играча а међу тих 36 има оних који још никакву шансу нису добили.Дали је то до тренера или до управе не знам али знам да нешто дебело смрди.

      Comment


      • Originally posted by Блок_64 View Post
        Није он крив,крв је онај ко га је довео у клуб.На тренинзима првог тима колико сам чуо имамо 36 фудбалера,на многим позицијама имамо огроман вишак играча а међу тих 36 има оних који још никакву шансу нису добили.Дали је то до тренера или до управе не знам али знам да нешто дебело смрди.
        Apsolutno me ne zanima ko je kriv niti ce mi imalo lakse biti da znam sta se desava unutar kluba. Ja bih najvise voleo da se ova sitacija promeni i da ne budemo predmet sprdnje sto u ovom trenutku svakako jesmo. Zgazi te Vozdovac i Cuka, tamo neki Javor ti da 4 komada ne znam samo kako bilo ko iz uprave moze da se pojavi pred medijima (da ne pricam o 50 godina Mare i 2:2 protiv Donjeg Srema). Da li je iko u najludjim snovima mogao da pretpostavi da ce Partizan uzeti 7 titula uzastopce hahahhahah pa meni je sad to smesno majke mi moje.

        A sto se Daude tice on je tesko smece iz razloga sto nista pokazao nije a pretio je raskidom ugovora i tuzbom protiv Zvezde. Da je imao 10 golova i 10 asistencija, da je ginuo na terenu, da je bar jednu dobru stvar uradio u derbiju pa da ga razumem ali ovako mi je samo jos jedan u nizu glupih crnaca koji je umislio da je neka velicina a zivi bili pa videli sta ce to smece da napravi u karijeri (nista).
        Last edited by Condition23; 07-10-13, 21:04.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ако мене питаш ја бих волео да неки трећи клуб узме титулу који некако раме уз раме може да се носи са ова два клуба који играју више намештених него регуларних утакмица.

          Comment


          • Ma jok bre, nikad niko da ne osvoji samo Zvezda i Partizan. Po mogucstvu Zvezda ali i tu opciju cekamo na kraju cuvene ,,sledece sezone''.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Evo malo informacija iz vaseg tabora:
              U prethodnih 20 dana se Kokeza tri puta sastajao sa Bekvalcem, poslednji put u nedelju uvece, sva tri puta je dogovoreno bilo sve ali je dogovor svaki put bio stopiran zbog neslaganja druge struje u upravi...
              Tako da je izvesno ko ce vam biti trener ako Kokeza preuzme klub...

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Apsolutno me ne zanima ko je kriv niti ce mi imalo lakse biti da znam sta se desava unutar kluba. Ja bih najvise voleo da se ova sitacija promeni i da ne budemo predmet sprdnje sto u ovom trenutku svakako jesmo. Zgazi te Vozdovac i Cuka, tamo neki Javor ti da 4 komada ne znam samo kako bilo ko iz uprave moze da se pojavi pred medijima (da ne pricam o 50 godina Mare i 2:2 protiv Donjeg Srema). Da li je iko u najludjim snovima mogao da pretpostavi da ce Partizan uzeti 7 titula uzastopce hahahhahah pa meni je sad to smesno majke mi moje.

                A sto se Daude tice on je tesko smece iz razloga sto nista pokazao nije a pretio je raskidom ugovora i tuzbom protiv Zvezde. Da je imao 10 golova i 10 asistencija, da je ginuo na terenu, da je bar jednu dobru stvar uradio u derbiju pa da ga razumem ali ovako mi je samo jos jedan u nizu glupih crnaca koji je umislio da je neka velicina a zivi bili pa videli sta ce to smece da napravi u karijeri (nista).
                Све се слажем сем овог дела око Дауде, зна да буде некако незаинтересован али је увек један од бољих наших играча на терену. Човек против ових на Маракани у Европи гура две ванвасионске асистенције, најбољи нам играч и овај га мења гура Михајловића који кроз три минута излази са лоптом у аут. Добар је Дауда и да нам је Роби тренер са онаквом игром, игром која показује идеју видео би ти како трпа црни, овако све што постигне је на неку силу, сваки гол који дамо је нешто на превару, на силу, ништа да се види да је постојоала идеја и да је плод те идеје гол. Сада да ли су играчи лимитирани или тренер....ја бих рекао ови први јер смо за 7 година променили доста тренера и као што видимо ништа се није десило, осим пишљивог Купа који је руку на срце тамичење битно колико и Божићни турнир у малом фудбалу у Лазаревцу.

                Comment


                • Daj bre kakav Dauda zanemari ocajnu statistiku i sto bljesne jednom u 9 utakmica evo samo da gledamo njegovo ponasanje na terenu. Meni je to ispod svakog proseka. Da ponovim po ko zna koji put - smece jedno crno.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • eto ga izadjose svi problemi na vidjelo...i igraci su objasnili kakvo je stanje u klubu i upravi koja ga vodi

                    Comment


                    • Ако мислиш на писмо ово јавности мени то мало прање свога дупета, једноставно не могу да ме убеде да је то што нема шампона у клубу разлог зашто их добије један Чукарички, Јавор, Вождовац. Ок тешко је, али само прочиташ имена ова три клуба и запиташ се ко је овде луд !?

                      Comment


                      • Tolika kriza zavladala medju fudbalerima zvezde da postoji opravdana mogucnost da dodje do masovnog zatvaranja splavova po BG-u

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Tolika kriza zavladala medju fudbalerima zvezde da postoji opravdana mogucnost da dodje do masovnog zatvaranja splavova po BG-u
                          Ма нема то везе и они су људи природно је да изађу некада у град и да се проведу, свако има душу, такође је и секс играти када у клубу има сто струја па свако саботира свакога, буши се на све стране, Араухо доведен као лудило перспектива терен није видео, сигурно због тога што има падавицу као Омега, ма важи....али мене јебе то да један фудбалер Звезде дозволи себи упркос свему да га кара један Вождовац и да неки тамо брат изађе у медијима и каже требали смо да их унаказимо какви су то шешири. Па један фудбалер Звезде дозволи да се Оњило спрда са њим, исти Оњило који после тог меча пређе у исту ту Звезду где се у ствари установи да се ту ради о човеку који не зна да прими лопту....е тај фудбалер Звезде има образ да овако нешто напише у медијима !? Дакле, прање дупета! Ок криза, али ти си играч Звезде дај три гола Вождовцу сине, спрдај се и онда будеш мангуп и кажеш лепо у медијима "ало људи па шта смо ми циркус да забављамо пола државе за жваке"? А не овде да оправдаваш своју срамоту преко сељачких фора са шампонима.

                          Comment


                          • mislim da smo postali najveci cirkus na svjetu ovo sto se desava iz dana u dan ne znam kako bi drugacije opisao strasno
                            Last edited by Brajkula; 15-10-13, 12:05.

                            Comment


                            • Природан сплет околности, донели људи шампоне, још само лед и ваљда ће победити Чуку.

                              Comment


                              • Bas me zanima hoce li onaj pacov Mladenovic sutra u Arenu, sa ostatkom ekipe.

                                Nadam se da je Nine opet ok i da je povreda ledja proslost. Pismo i odgovor uprave ne treba komentarisati. Ne zna se koja strana je veca sramota za klub.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X