Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ma nije još pušten niz vodu, Vučić ga i šalje da predstavi sliku. Grobarskk b92, snsovski Partizan, oba trenera u repkama grobari, grobarski savez u košarci.

    On pažljivo bira janičare.

    Da je pušten niz vodu, sad bi lepili umrlice po gradu.
    Jel ti tako stvarno rezonuješ ili si toliko zadojen da vidiš samo jednu mračnu stranu.
    Da je sve tako crno-belo kako pridikuješ i laješ na sav glas zar ne bi i rezultati bili malo više na strani Partizana.
    Ili si od onih koji misle da su Ćoki i Terza čudotvorci koji materiju posla znaju u brucu.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Constantin; 20-10-20, 08:31.

    Comment


    • Meni srce na mestu zato što se tarmirićmi raduje.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sanogo odličan igrač, pravo pojačanje!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • „Wir haben gegen eine starke Hoffenheimer Mannschaft gespielt, die physisch sehr stark war. Sie haben die Räume gut zu gemacht und gradlinig nach vorne gespielt. Es war zu einfach heute für den Gegner, Chancen zu kreieren“, sagte er: „Ich kann der Mannschaft keinen Vorwurf machen. Sie hat gefightet, sie hat das, was noch in ihr steckt, hier reingebracht. Von daher akzeptieren wir die Niederlage, weil der Gegner heute einfach gut gespielt hat. Wir haben versucht, uns dagegen zu stemmen, aber es hat heute nicht gereicht.“

          Trener Bajerna, nakon što ih je Hofenhajm pregazio sa 4-1.
          Biće komplikovana utakmica u četvrtak u Nemačkoj.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Jel ti tako stvarno rezonuješ ili si toliko zadojen da vidiš samo jednu mračnu stranu.
            Da je sve tako crno-belo kako pridikuješ i laješ na sav glas zar ne bi i rezultati bili malo više na strani Partizana.
            Ili si od onih koji misle da su Ćoki i Terza čudotvorci koji materiju posla znaju u brucu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Pa šta sam ja napisao kontra tog tvog objasni mi Ja i znam da je sve ovo Vučićeva sprdnja, kakav Velja kakvi kurci. Pročitaj šta sam napisao
            Last edited by Constantin; 20-10-20, 08:32.

            Comment


            • @урош
              Немој да пишеш тако компликоване постове у ова тешка времена. [emoji23][emoji23][emoji23]

              Comment


              • Ajd pa nek se i belivuku lepe umrlice u skorije vreme, djubrad ne treba da zive

                Comment


                • Borjan, Gajic, Milunovic, Degenek, Rodic, Sanogo, Petrovic, Nikolic, Ben, Katai, Falcineli.
                  To ocekujem protiv Hofenhajma.
                  Samo da ne bude debakl, a zreli smo za isti.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    „Wir haben gegen eine starke Hoffenheimer Mannschaft gespielt, die physisch sehr stark war. Sie haben die Räume gut zu gemacht und gradlinig nach vorne gespielt. Es war zu einfach heute für den Gegner, Chancen zu kreieren“, sagte er: „Ich kann der Mannschaft keinen Vorwurf machen. Sie hat gefightet, sie hat das, was noch in ihr steckt, hier reingebracht. Von daher akzeptieren wir die Niederlage, weil der Gegner heute einfach gut gespielt hat. Wir haben versucht, uns dagegen zu stemmen, aber es hat heute nicht gereicht.“

                    Trener Bajerna, nakon što ih je Hofenhajm pregazio sa 4-1.
                    Biće komplikovana utakmica u četvrtak u Nemačkoj.
                    Neće biti komplikovana, biće 4:0 za Hofenhajm.

                    Comment


                    • Dejan mora da podeblja desnu stranu, Gajić-Gobeljić tandem je idealno rešenje za stvaranje ravnoteže u timu.
                      Levo Rodić-Katai, špic Ben-Falćineli, sredina terena Nikolić-Sanogo, odbrana Milunović-Degenek, golman Borjan.

                      Pojedine luzere ne bih komentarisao, samo da napomenem da je Dejan legenda reprezentacije i kalča, izuzetno je taktički namazan i uliva veru da je sposoban da se uhvati u koštac i sa najkomplikovanijim izazovima.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Sastav:

                        Borjan, Eraković, Milunović, Degenek, Gajić, Sanogo, Nikolić, Rodić, Katai, Spiridonović, Falčineli.

                        Comment


                        • Videćemo mladog Erakovića.
                          Protiv Partizana se prepao, biće mu još teže protiv ovih ala.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Radikalan potez, Eraković praktično umesto Bena, sve karte na defanzivu.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Nikolić nedorastao utakmici ovog nivoa, Spiridonović takođe bolno loši napred

                              Comment


                              • Eraković spor i neprecizan pas unazad, definicija po stavkama svih loših poteza u fudbalu.
                                Amaterski igrač je u pitanju, nema šta da traži na ovom nivou takmičenja.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X