Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je, izbegli Dansku!
    Tbilisi i Tirana protivnik po meri za drugo kolo, iako dalek put više bih voleo Gruziju jer se bojim da bi Albanci mogli da prave probleme oko ulaska i bezbednost ekipe bi bila na upitnom nivou. Na stranu što postoji mogućnost da osakate nekog igrača, to mi je očekivano.
    Navijao sam za Vels/Sarajevo ali i ovo je odlično u fudbalskom smislu. Naš deo posla bi trebali da odradimo bez mnogo problema, a od konkurencije koja treba da ispadne da bi bili nosioci i u trećem kolu najbliži tome je nekako Ludogorec. Podgorica pa onda kod kuće Mitjilend.
    Seltik lagano dva meča kod kuće, za sada najveći srećnici na žrebu. Astana nema preterano težak žreb ali može da se oklizne u Brestu, Dinamo ne smem da prognoziram deluju mi kao da tamo nije dobra atmosfera i da bi na tom talasu mogao da se dogodi kiks ali bih više voleo da neko od konkurencije ispadne već u prvoj rundi jer ne znam da li će žreb za 3. kolo biti nakon završetka druge faze ili će biti izvlačenje u toku drugog kola.

    Gibraltar 4:0 sa mix sastavom, Tbilisi/Tirana 0:1-1:2 neki raspon u trećem da budemo nosioci pa nek tad i izvučemo Mitjilend ili ko je već najjači za treće kolo teško da može da se izvuče lak rival.

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Čim Kanga počne da igra Ivanić će sa Hajdinom pod ćebe na klupu
      Vulić pored svih fudbalskih kvaliteta ostavlja utisak i dobrog momka, skromnog, što mu može i biti mana jer treba da grize i nametne se. Ovaj Nikolić zajebana njuška, ne jebe što je najveća konkurencija u ekipi na njegovoj poziciji koristi prostor koji dobije na najbolji mogući način pa da vidim tog mangupa od trenera koji će ga baciti u drugi plan iako verujem da ima bar 2 igrača sa boljim statusom po ugovoru od njega. Biće gužve, neko će morati da se prešalta malo bliže sredini.

      Može Moldavija, može i ovo Sarajevo ako već izvlačimo putovanje neka bude blizu. Može i ova Tirana, da malo slušamo teorije zavere kako će alb da puste prolaz u zamenu za Kosovo. Samo da ne bude taj Mitjilend pa još na strani, igraju brzo, moderno, ne mora baš u drugom kolu da se krvare kolena.
      Neće Nikolića na klupu obzirom da se isti koristi kao bonus igrač mlađi od 21 godinu, a zna se da najmanje takva dva mora da budu u startnoj postavi, a najmanje 4 u protokolu.

      I drugi rival za 3:0, u prilog nam ide činjenica što se igra pred praznim stadionom, te odatle neće biti eventualne tenzije sa tribina. Kvaliteniji smo sigurno, dakle 3:0.

      Comment


      • Jbg kad nemamo levog beka
        https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-godine/363655
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sa Evropom na svom terenu, za dalje - videćemo.

          Ukoliko eliminiše Evropu, Crvena zvezda će u drugom kolu gostovati u Gruziji ili Albaniji. Posle duela Dinama iz Tbilisija i Tirane, biće poznato hoće li se meč 25. avgusta organizovati na neutralnom terenu.

          Državljani Srbije zasad ne mogu da uđu u Gruziju, ali moguće je da dobiju specijalnu dozvolu tamošnjeg ministarstva.

          Comment


          • Zvezdi se smeši 15,25 miliona evra ako uđe u grupnu fazu

            https://nova.rs/fudbal/uefa-liga-sam...crvena-zvezda/

            Nagrade u Ligi šampiona 2020/21

            Start: 260.000

            Prvo kolo kvalifikacija: 230.000

            Drugo kolo kvalifikacija: 380.000

            Treće kolo kvalifikacija: 480.000

            Četvrto kolo kvalifikacija: 5 miliona (poraženi)

            Grupa: 15,25 miliona

            Pobeda u grupi: 2,7

            Remi u grupi: 900.000

            Osmina finala: 9,5

            Četvrfinale: 10,5

            Polufinale: 12

            Finale: 15

            Osvajač: 19 miliona evra
            Last edited by Karamazov; 13-08-20, 14:04.

            Comment


            • Četvrto kolo ne postoji, u pitanju je nepotrebna simplifikacija.

              Preliminary round
              First qualifying round
              Second qualifying round
              Third qualifying round
              Play-off

              Group stage
              Round of 16
              Quarter-final
              Semi-final
              Final
              Nakon trećeg kola kvalifikacione faze sledi plej-of, odnosno Baraž, četvrto kolo kvalifikacija kao pojam ili termin ne postoji kao takvo.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Tako je.

                Idi na link ove vesti, turi komentar u kojem ćeš najoštrije kritikovati novinara zbog ove nedopustive greške.

                Inače, pre dva dana preminuo je naša legenda Vladica Popović.

                Comment


                • Strašna vest, legenda kluba kao igrač, a kao trener dovoljno je reći Tokio, Interkontinentalni kup, šampion Evrope i Južne Amerike i izuzetno ubedljiva pobeda u finalu, 3-0 protiv pobednika Kopa Libertadores.
                  Prvak sveta.
                  Sem Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije ostavio je dubok trag i u Milionariosu u Kolumbiji, veliki je šampion bio kao trener.

                  - V L A D I C A - P O P O V I Ć -

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  Last edited by La Jugoslavia; 14-08-20, 08:32.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Bio je i veliki gospodin Vladica Popović.

                    Danas u 19č igramo protiv Spartaka. To je utakmica dosadašnjeg dela sezone.

                    Dve neporažene ekipe koje imaju sve tri pobede. Prenos je na AS1.

                    Comment


                    • Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, Rodić, Petrović, Gavrić, Nikolić, Vulić, Katai, Ben
                      Tu je i Gavrić. Oporavio se od povrede.

                      Comment


                      • Glup penal napravio Spartak.

                        Promašio Ben.
                        Last edited by Karamazov; 14-08-20, 18:32.

                        Comment


                        • Šta bi ono hoće li neko da kupi Njegoša pa i po onoj Terzinoj čarobnoj formuli za 0 dinara i 20% od sledeće prodaje !?

                          Da l da opet zamolimo APOEL ?

                          Comment


                          • Očajno smo odigrali utakmicu, ako bih odvojio to očajno se odnosi na odbranu i ne samo i isključivo na ona 4 igrača u zadnjoj liniji (iako su centarhalfovi zaboravili mozak kući) već na celu ekipu koju je očito boleo k*** da se nešto tu cima protiv Spartaka. Pankov je ispao smešan protiv Nikolića...Njegoš? Dečko je za Rad (taj neki nivo)...ali zato Kanga je za onih par minuta pokazao ko kosi a ko vodu nosi.
                            Baš smo šuplji.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Zabrinjavajuće.
                              Ruzno je kritikovati, naročito mlade igrače, i sve sam mislio zamor od priprema "teske noge", ali mali Nikolic ima ogroman broj izgubljenih lopti i pogrešnih pasova, u duelu ne postoji.
                              Brine, kada je zadnja linija pod pritiskom i nase cuveno cuvanje rezultata, nasumicno i nikome, napamet izbacivanje lopte, pri tom prosek visine igraca u sredini i napadu je 168cm.
                              O odbrani i spicu sve je ispricano.

                              Comment


                              • Kakve teške noge tek treće kolo.

                                Pa ne pripremaju se oni na pripremama da u sezonu uđu sa teškim nogama, već spremni.

                                Nisu oni pravili sad neke spektakularne šanse, potukli su se i dosta trčali, malo ih posrećilo kod golova i tjt.

                                Veljko bar podeli neku loptu, Njegoševa uloga u timu je upitna, pored toga veliko je pitanje kako se on profiliše kao igrač, totalno nedefinisan.

                                Comment

                                Working...
                                X