Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno je tacno sto je rekao Zandinjera a to je da igracima kasni plata. To sam i napisao jednom jer sam dobio informaciju od lika koji je duboko u fudbalu, ali me je jedan forumas, ne secam se koji, ali se secam da je bio taze registrovan i da se predstavio kao lik koji ima insajdere iz kluba, opovrgao sa navodima da to nije istina.

    Jedono gde je u svom intervjuu omasio Zandinjera jeste da on ima pogresnu sliku o svojim kvalitetina, precenjuje se, ali istina je jedna, da je to igrac da se bori za startnu postavu u Radbickom iz Kragujevca ili Vojvodini, uz duzno postovanje tih klubova, nikako za tim koji hoce da se takmici u grupnoj fazi LS.

    Od tih stranaca jedino mi zao Kanjasa, odjgrao je vrhunski kvalifikacije, ali je svima vec u startu bilo jasno da igrwc u tom zivotnom dobu ne kozr da iznese cdlu sezonu....osim ako nisi CR ili Haviner Zaneti.

    Comment


    • Deki Stanković kaže Terzić i Mrzeli "treba mi krilo"
      Duo direktora kažu ok.
      Pitaju ga da li bi pre stranca ili domaćeg, Deki kaže da mu nije važno, nego najbolju opciju da pronađu.
      Mrkela mu odgovara da ima loša iskustva s VLP i da je on pre za negog domaceg igraca.
      Stiže ponuda za mladog Argentinac 800k evra plus procenti Rasingu, Mrkela i Terzić kažu da neće jer niko ga nije gledao. Razmišljaju dalje, aha pa Čavrić, njega znamo iz Ofke i mlade reprezentacije, nema veze što je u Slovanu i slovačkoj ligi, on je za Zvezdu i Evropu igrač. Zovu gazdu Slovana i on im traži 2 miliona. Kažu mnogo ali to je jedina opcija. Spuste na 1,8 miliona i 30 posto. Plata 450k i bonus.

      Takav je nas skazuting i poslovanje.

      Comment


      • Prelazni rok je ekstremno važan, a 2017. ne da je bio bingo, nego je bila čista i debela sedmica na lotu i to ona masna.

        Došli su Milan Borjan na gol; budući kapiten, ratnik i lider Vujadin Savić u srce odbrane, savršeni bekovi Filip Stojković i Milan Rodić, na sredini terena radilica Branko Jovičić i prava i istinska fantazija od pojačanja, jedno najznačajnijijih pojačanja u istoriji Crvene zvezde, veliki Nenad Krstičić, pa onda munja na krilu u liku Nemanje Radonjića.
        I kao šlag na tortu taj tim je vodio ekstremni taktičar i takmičar Vladan Milojević.
        Temelji koje je nasledio od Grofa Božoviča su bili gotovo savršeni, idealna kičma tima, u odbrani intelektualac L Talek, na sredini terena general i kapiten Donald, ludi Kanga sposoban za svetska čuda tipa golova Sparti i Krasnodaru u baražu i jedan od najboljih centarforova, nekadašnji Juventusov izbor-Richmond Boakye.

        Sve je bilo idealno u to leto 2017, a naplata za idealno skockan tim je dolazila u talasima i u sezonama, tri sezone zaredom je klub enormno profitirao, pre svega u smislu rejtinga i naravno u onome što je najvažnije bezubim barabama, ogroman novac je ušao u klub, devizni priliv direktno iz fondova UEFA.

        Mišljenja sam da je Birmančević idealno rešenje za Zvezdu-paklen igrač!
        Last edited by La Jugoslavia; 09-04-20, 17:33.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Boace jeste prosao kroz mladje selekcije Juventusa, ali tesko da je bio izbor za prvi tim. Pokusali su da ga proigraju kroz razne pozajmice, imao je dobru epizodu u Spaniji i to je poslednje sto je iole pruzio nekom timu do dolaska u Zvezdu. Nikad nije bio ni blizu prvog tima Juventusa.

          Sad i bolji igraci naprave losije karijere, a i losiji igraci bolje....ima malo i do srece.

          Ja ga licno volim, ali da u drugom mandatu ne pruza ni izbliza partije koje se od njega ocekuju, ne pruza.

          Comment


          • Sad je počeo bolje da igra kod Dekija nego se povredio.

            Comment


            • Po mom mišljenju šta treba dovesti od domaćih:

              Bane Ivanović - kapitenu Zanita ističe ugovor
              Birmančević - Čukarički
              Čavrić - Slovan Bratislava
              Komnen Andrić - Dinamo Zagreb
              Topić - Vojvodina
              Pojedinačno bi svako bio pojačanje.

              U opciju uzeti Kuzmanovića, golmana Ilica iz Voždovaca, Docića iz Čuke.

              Comment


              • Ako bi eventualno Bane došao posle prve polusezone bi ga cela Zvezdaška javnost pljuvala kao što to danas rade sa Milunom ili nekada lani sa Lukovićem. Godine jbg.

                Komnen Andrić nikako, Birmančević je dobar, brz, bezobrazan, ali mi se čini da sa glavom baš ne druguje, daleko mi je talentovaniji Milutin Vidosavljević i ako istog uskoro ne pokupimo uradiće to neko o ovih evropskih timova, kao što su nam npr. Čavrića, Gaćinovića, Medojevića i sl. odveli ispred nosa.

                Topić da, Čavrić, ipak, ne, čovek ne može da se izbori za mesto u Slovanu, kako će to da uradi u boljem timu !?

                Comment


                • Nisam ni ja oduševljen izborom ali to su jedino dostupne domaće opcije a da vrede nešto.
                  Nemamo pare za Vukosavljevića.

                  Comment


                  • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...og-toga/355784

                    .. desetine miliona delija za dve, najkasnije dve ipo godine!

                    Tvorza mađija.. da ga nekad i pohvalim..

                    Comment


                    • Sramotno pismo Terzića i očito misli da smo mi majmuni koji ništa ne znaju.
                      Npr. Maribor je imao 10 miliona evra budžet u sezoni 2013/14 kada su igrali LŠ. Nijedan igrač nije zarađivao preko 100k platu.

                      Druge su stvari ovde u pitanju.

                      Comment


                      • OOOOOOOO TERZO ODLAZI !!!

                        Comment


                        • L'Ekip uvrstio Rajkovića u idealnih 11 francuskog prvenstva.

                          Grujić će najverovatnije konačno raskrstiti sa Liverpulom.

                          Imao je dobru sezonu u Nemačkoj.

                          Luka Jović u Realu.

                          Račića traži Porto.

                          Mihailo Ristić solidan u Monpeljeu.

                          Svi ovi momci osim Rajkovića su prošli i našu školu.

                          Mislim da su u jednom trenutku bili zajedno u prvom timu.

                          Bilo je tada i malo potcenjivanja ali oni fino guraju za sada i pokazuju kvalitet.

                          Ima još uvek talentovane dece kod nas, treba samo ozbiljnije se pozabaviti mlađim kategorijama.

                          Comment


                          • Srećan Augentaler svima koji slave..

                            Comment


                            • 24. april 1991, sreda, prohladan i kišan dan. Bila neka vaterpolo utakmica na TV-u (neposredno pre prenosa sa Marakane), iz Zagreba čini mi se. Čuli su se glasni uzvici "Bayern, Bayern..." od domaćih navijača.

                              Ipak, klub iz zemlje zvaničnih svetskih prvaka, šampion Bundeslige je nakon gigantske borbe srušen na mitskoj Marakani.
                              Veliki Siniša Mihajlović je postigao gol za 1-0 i primorao kapitena Bajerna i svetskog prvaka Klausa Augentalera, da savlada Rajmonda Aumana za 2-2 i plasman u finale.
                              Vladimir Jugović je bio savršen na toj utakmici, kao i mnogi drugi.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              Last edited by La Jugoslavia; 24-04-20, 15:40.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Prijović uskoro dobija čiste papire iz Arabije i može da traži novi klub. Pominje se povratak u PAOK.
                                Lik voli keš to je sigurno, tu smo sigurni u prednosti jer smo platežno moćniji od PAOKa, možemo više da mu ponudimo (trofeje, igranje u Evropi koje je gotovo izvesno), ali je u PAOKu već igrao tamo je jako cenjen lakše bi se adaptirao nego ovde. Nadam se da, ukoliko bude pregovora, Terzić neće biti ciganin za par stotina hiljada u ugovoru pa da posle dovede neke divljake iz Pafosa za 200 iljada j 30 posto prodaje.
                                Daj Zvezdane da jedan prelazni rok odradimo kao ozbiljan klub da ne dovodimo poluproizvode i limitirane igrače iz Niša, Surdulice i Kruševca nego da pljunemo šta treba za povremenog reprezentativca, proverenog strelca u ligama višeg kvaliteta, sa iskustvom igranja LŠ i LE mečeva.
                                Pavkov out Prija in
                                Prija Boaće i Tomane dovoljno jak napad za celu sezonu i kad igrako sa 2 napred i sa jednim. Uveren sam da nam Prijović garantuje ulazak u LE minimum!

                                Comment

                                Working...
                                X