Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamerka Dekiju što je kasnio sa izmenama.

    Morao je ranije ući Ivanić a i Vukana bez obzira što je uveo u prvom poluvremenu, morao je da ga menja u drugom Pavkovim.

    Jedino iz prekida i preskakanjem igre je ovde mogao biti postignut gol.

    Comment


    • Pa normalno da bih ga slao van kluba. Nismo mi Vukanovića platili 2,5 miliona i nema platu veću od svih drugih napadača.

      Izgledali smo bolje nego pod Milojevićem uzimajući u obzir da je Stanković afirmisao dvojicu mladih i da igra sa defanzivnim specijalcima - čuvenim Milojevićevim škartom, a pojačanja iz Grčke i milioni na tribinama. I iz Portugalije.

      Super smo prošli. Otaljavamo ovo, Konatara da afirmišemo, pa polako na leto da se dovode igrači po Dekijevom ukusu. Neki koji zapravo umeju da igraju fudbal, a ne jedini kvalitet da im bude što su specijalci.

      Inače Boaćija sam hvalio i očigledno se dečko preporodio kod Dekija jer Deki zna fudbala, samo je ovo više sa povredama nedopustivo.
      Last edited by Cassius Clay; 01-03-20, 19:13.

      Comment


      • Ti rece ako ne bude 3 0 ne pratis vise

        Slazem se za ovu dvojicu klinaca. Prvo poluvreme je bilo ok bas smo kontrolisali sredinu i pokusavali da probijemo, drugo je ocaj, losije nego pod Milojem, ali nema veze to je fudbal idemo dalje

        Comment


        • Čekaj, ja znam da si ti gledao sve utakmice, pa ako možeš da mi objasniš to "lošije nego pod Milojem" ? Pristrasan si, ne znam zbog čega. Milojević je imao 6-7 ovakvih poluvremena, naaaajmanje.


          OUT : Tomane, Van La Para, Garsija, Degenek, Milunović, Babić, Jovančić, Vulić, Simić, Pavkov, Boaće, Ivanić

          IN : Jug, Eraković (za sada)....
          Last edited by Cassius Clay; 01-03-20, 19:23.

          Comment


          • Plačemo za hitrom devetkom, Hugo Vieira stil.
            Zahvaliti se svim špicevima i dovesti nekog stvarno kvalitetnog igrača. Jovančiću je ovo poslednja polusezona u klubu nadam se, nek ide negde da obrne keš sa njim ne možemo ni u LE na leto.

            Comment


            • Jeste imao je. U 2 takva je uvaljao gol jbg.
              Za ostalih 4-5 sam i napisao. Gore nego vecina pod Milojem, na nivou zadnja 4 poluvremena (kup i zadnji prvenstveni) od toga nije bilo gore slazem se, bilo je jako bezidejno to. I to je kao sto i sam kazes 6 poluvremena.

              Slazemo se u principu i mene je bezidejnost u igri bolela i sto u ligi njsmo mogli da rutiniramo sa 5 razlike nikoga, ali sam bio ok jer znam gde smo bili pre. Ne prebacujem mnogo sad Dekiju da ne shvatis pogresno.

              Otkad nema jugoslovena sa svojim trolerskim epovima lakse je

              Comment


              • Užas derbi, nemoj da se lažemo. Gavrić je klasa, ćelavog reprezentativca je vratio u vrtić.



                Ja sam gledao danas i Voždovac Vojvodina, obratite pažnju na video od 3:47, Miljan Vukadinović, prosečan napadač lige, ali.....evo ja se obesim ako bi naš spic iz ovog pokera špiceva ovako pretrčao ovog štopera Voždovca i nakon trka od 50 metara atraktivno ovo rešio.

                Comment


                • Samo se pitam gde su onolike pare koje su usle u klub zadnjih tri godine jel vidi neko nasta nam roster lici posle 2 ls i 1 le strasno.

                  Comment


                  • U slamarici kod Terze i Mrkele.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Spoiler


                      Imao je vremena da uštopuje loptu i zakuca je u mrežu, a mogao je i na prvu.

                      Upropastio je sjajne poteze Veljka.

                      Spoiler


                      Joj Vukane, mogao si da se proslaviš.

                      Comment


                      • Inače, mi u Grafičaru imamo zadnjeg veznog Odadu kao i Maronga.

                        Marong je novi Džej Džej Okoča.

                        Comment


                        • https://www.transfermarkt.co.uk/andr.../spieler/44327

                          Realnije (?)

                          https://www.transfermarkt.co.uk/jhon...spieler/213614

                          https://www.transfermarkt.co.uk/fabi...spieler/101922

                          Bane Ivanović ...

                          Uzeti neko jako ime + Eraković i Pankov

                          Ovo sam nabacao, gledati i po Serie B. Prosečan italijanski štoper iz Serie B je bolji od ovih imbecila što nam igraju.

                          Dovesti nekog iskusnog i proverenog ili ne dovoditi nikoga, neka igraju deca. Pun ćošak polovnjaka.
                          Last edited by Cassius Clay; 02-03-20, 22:33.

                          Comment


                          • Ne valja ti to nista, pa ni ti Italijani iz Serie B.
                            Samo nasi.

                            Ako mozemo za VLP, mozemo i ovo platiti.
                            https://www.transfermarkt.com/nikola...spieler/258475



                            https://www.transfermarkt.com/nikola...spieler/311146

                            A to je samo Spanija, koliko nasih klinaca od 95-98 igra po Evropi u slabijim timovima a vec sada su doktori fudbala za Milunovica.
                            Last edited by Indigo; 02-03-20, 23:20.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ovo seljoberisanje Borjana i Degeneka je nepotrebno.

                              Priča o ponižavanju Partizana, o tome da su se usrali, o fenomenalnoj igri Zvezde...

                              Znajući pamet većine fudbalera to me ne iznenađuje.

                              Samo ne volim kad se neko seljoberski ponaša.

                              Ni Dekiju ne priliči ona svađa sa ljudima iz lože u Inđiji.

                              Mora i on da ih uči lepim manirima.

                              A ako želi da im da primer kako se treba ponašati i muški boriti na terenu, onda je to njegov bivši saigrač Havijer Zaneti.

                              E takve cenim, muška borba ali na sportski način. Bez prljavih poteza. Gospodin čovek!

                              Comment


                              • Omladinci Ajaksa izbacili Atletiko nakon izvodjenja jedanaesteraca i čekaju u 1/4 finalu pobednika sutrašnjeg duela između Zvezde i Mitjilenda.

                                Comment

                                Working...
                                X