Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E TO JE TRENER ZVEZDE!!! Bez alibi sranja i mazanja "pa dobro tvrd protivjik igrali smo dobro itd".

    Sad će ribanje da padne!

    Bravo Veljo bravo Gavra!

    Comment


    • A igracima kasne plate, odlicno 😂
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Još Terzu oterati i na konju smo. Kakvi imbecili u klubu, imbecil je i Milojević. Boli me dupe za njegovu ligu šampiona, druže ti imaš na oku Velju, Gavrić u Grafičaru hajde sada mu je vreme, i mogu da dam obe ruke na panj da bi igrali Simić, Ivanić, Vulić da se pitaju Terzić i Milojević.

        A sad može da ga sisa i sa prodajom. Niti će klinci hteti da idu niti će Stankela dati, pa je najbolje da Terzić ode u zatvor ili u FSS ili u CG ili u Arizonu, London. Tko ga jb

        Malo sam oštar, Miloje je gospodin čovek ali stvarno nije neki. Vidim izotimaše se oko njega, otišao da trenira Boaćija u Čelziju. Kapa dole za sve ali morao je u klub doći neko ko će da misli o Zvezdi na duge staze i o tome šta je Zvezda.

        I zbog čega se dolazi na stadion. A to su sigurno Gavra i Velja i svaku ću tekmu ići kada budem fizički u mogućnosti.
        Last edited by Cassius Clay; 22-02-20, 21:25.

        Comment


        • Samo da Terza ne uvalja Veljka I Gavru na leto, za otp cetiri miliona u paketu radi finansijske stabilnosti.
          To kad bi se desilo ne bih pratio vise, bilo bi mi drago da zavrsimo u trecoj ligi.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Samo da Terza ne uvalja Veljka I Gavru na leto, za otp cetiri miliona u paketu radi finansijske stabilnosti.
            To kad bi se desilo ne bih pratio vise, bilo bi mi drago da zavrsimo u trecoj ligi.
            Meni se crta scenario, odrade kvalifikacije i da se razilazimo a dovedemo nekog VLP-a ili Kafua.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Samo da Terza ne uvalja Veljka I Gavru na leto, za otp cetiri miliona u paketu radi finansijske stabilnosti.
              To kad bi se desilo ne bih pratio vise, bilo bi mi drago da zavrsimo u trecoj ligi.
              Ne, nego bih se radovao onog trena, onog časa kada bi ovaj muljator zaglavio u srpski alkatraz i pravio društvo legiji. Zvezdi ne mogu nikada da želim loše.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • - Морам да будем реалан, морамо доста да радимо, да поправимо много тога, пре свега да стекнемо самопоуздање. Са страхом се не игра фудбал, са страхом боље да га не играш. Треба имати ону ствар, па изаћи на терен пред пуном Мараканом и показати ко си и шта си. Много ствари ми се није свидело иако смо играли против незгодног противника - рекао је Станковић после утакмице. - Играју доста тврдо, чврсто. Било је добрих, али и много лоших ствари. Не може један момак од 20 година да носи целу екипу, мислим на малог Вељу (Вељка Николића). Честитам му на утакмици. Сви остали треба много, много да раде да би то изгледало онако како ја хоћу - додао је Станковић, који је први пут водио екипу на стадиону „Рајко Митић”.
                Jedina zamerka ovde je ''treba imati onu stvar''. Trebao je reći hrabrosti.

                Ipak je javna ličnost, trener velikog kluba a i dama je bila pored njega. Teško kontroliše emocije.

                Za ovo ostalo svaka čast. Tako se to radi, laž odvodi na stranputicu, samo istinom se može napredovati i biti bolji.

                Primetio sam da i protiv Ludogoreca, Dunajske Strede, Čukaričkog i Vojvodine smo odigrali dobro prvo poluvreme.

                U drugom padamo fizički ali će Italijan i to poraviti. To se najbolje vidi kod Gavrića i Nikolića.

                Briljiraju u prvom poluvremenu ali u drugom umor koči da odigraju bolje.

                Očekivano za ove momke, prvi put igraju na ovom nivou.

                Važno da je bolje nego što je bilo, a nadam se da će biti bolje nego što je sada.

                Comment


                • Dajte one koeficijente za kvalifikacije za LŠ u kojim ligama treba da navijamo da kiksnu favoriti itd.da krene loženje ahaha

                  Sad vidim da je St Gallen prvi na live tabeli u Švici to nam je ekstra

                  Comment


                  • Second qualifying round Champions Path (20 teams) - 1st in Croatia, Denmark, Switzerland + 17 winners from the first qualifying round
                    Third qualifying round Champions Path (12 teams) - 1st in Czech, Greece + 10 winners from the second qualifying round
                    Play-off round Champions Path (8 teams) - 1st in Holland, Austria + 6 winners from the third qualifying round

                    FK CRVENA ZVEZDA 2020/21 Coefficient 22.750

                    U 1. kolu (34 timova) smo sigurno među nosiocima, veće koeficijente imaju Seltik, Ludogorec, Astana i Apoel (ako bude šampion - treći su na tabeli kolo pre kraja regularnog dela sezone, u play-offu nema podele bodova i igra se dvokružni sistem)

                    U 2. kolu (20 timova) smo sigurno među nosiocima, iako se priključuju tri šampiona. Uz navedene 3-4 ekipe iz prvog dela kvalifikacija koje imaju bolji koef. od nas, u ovoj fazi takođe veći koef. imaju šampion Hrvatske (Dinamo) i šampion Švajcarske (ukoliko to budu Bazel ili J. Bojs; ne važi u slučaju da šampion bude ekipa St Gallena). U Danskoj samo Kopenhagen ima bolji koef. od nas, ali oni zaostaju 9 bodova na 4 kola do kraja regularnog dela sezone, a play-off pravila su ista kao na Kipru.

                    U 3. kolu (12 timova) nemamo sigurno mestu među nosiocima, ali postoje solidne šanse da se ipak nađemo među 6 povlašćenih ekipa. U ovoj fazi takmičenja se priključuje Slavija Prag kao šampion Češke (bolji koef. od nas) i šampion Grčke (Olimpijakos bolji koef. / PAOK slabiji koef. od nas)

                    Dakle u ovoj fazu imamo 6 nosilaca od kojih je jedan zagarantovan (Slavija) i eventualno ukoliko Olimpijakos osvoji titulu.
                    Za preostala meste bore se Zvezda, Seltik, Ludogorec, Astana, Dinamo + ukoliko osvoje titule J.Bojs, Apoel i Kopenhagen.
                    Naša šansa da budemo povlašćeni u 3. kolu (i tako uvećamo šanse da osiguramo najmanje LE) je da Kopenhagen i Apoel ne budu šampioni u svojim ligama. J. Bojs ima isti broj bodova sa St. Gallenom ali je za očekivati da će ipak biti šampioni.
                    Za preostala 4 mesta (ili 5 ukoliko Oli ne osvoji titulu) boriće se onda Zvezda, Seltik, Ludogorec, Astana, Dinamo i J.Bojs. Astana i Ludogorec nisu ništa specijalno, postoji mogućnost da ispadnu i pre ove runde što bi nam odgovaralo ali i u slučaju da ne završimo među nosiocima u ovoj rundi možemo se nadati duelima protiv ovih slabijih nosilaca (Astana, Ludogorec, pa i J. Bojsi/Dinamo...).
                    Šanse su nam negde 50:50, može da se desi da sve ide kao podmazano, da Apoel i Kop uopšte ne osvoje titule, ali da niko od navedenih ekipa ne kiksne u prva 2 kola pa izvisimo, a može da se desi i da ipak obe ekipe osvoje titule i mi budemo sigurno nenosilac pa izvučemo Astanu i prođemo dalje.

                    Predviđanja za 4. kolo su nemoguća, čak je i projektovanje za 3. kolo sad u februaru gotovo nemoguće, u ovoj fazi se priključuju šampioni Holandije i Austrije (Ajaks ima +3 i u sledećem kolu dočekuju AZ sa kojim se bore za titulu, pobedom bi završili posao; Salzburg se muči u prvenstvu, prodali glavne igrače i to se odražava na rezultate). U ovoj rundi imamo male šanse da budemo nosioci, bitno je da mi dođemo do ove faze i osiguramo LE, posle toga je sve opuštenije i samo može biti bolje!

                    Spoiler

                    Basel 50.500
                    Olympiacos 40.000
                    Copenhagen 36.000
                    Celtic 34.000
                    Dinamo 33.500
                    Astana 29.000
                    Slavia Prague 27.500

                    APOEL 27.500
                    Ludogorets 26.000
                    Y.Boys 25.500

                    Zvezda 22.750

                    PAOK 21.000
                    Midtjylland 14.500
                    Anorthosis 4.325
                    Omonia 4.325
                    St Gallen 4.000

                    Koeficijenti ekipa koje se bore za titulu u konkurentskim ligama, boldirane su ekipe koje su šampioni ili koje imaju veliku bodovnu zalihu i 99% su šampioni.

                    Comment


                    • Hvala na iscrpnoj analizi [emoji106]

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment




                      • Darko Pančev

                        One podignute ruke i čuveni razvučen osmeh prilikom postignutog gola su govorili o tome koliko su nekada većina igrača uživala u fudbalu.

                        Danas se navjiše uživa u novcu, on je postao merilo svih stvari.

                        Pogotovo je bilo uživanje pratiti fudbal u vreme kad je italijanska liga bila na vrhuncu.

                        Žao mi je što se ta romantična vremena za fudbal neće vratiti, ali mi je i drago što sam bio svedok jednog takvog vremena.

                        Lepo je bilo nekad otići na stadion, bio je i merak nedeljom od 15č gledati Italijane.

                        Продаја карата за 162. вечити дерби од среде

                        http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...derbi-od-srede

                        Comment


                        • Nepobediva mašinerija!



                          I najjači su padali!






                          Ovo je Darko Pančev!






                          Ovo je Darko Pančev!

                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Boaći možda propusti i derbi.

                            Sutra protiv Inđije u 14č.

                            Comment


                            • Biće danas nekoliko promena.

                              Tako je najavio Deki.

                              Ne sviđa mi se kada se na ovakav način rotira i to je ono što sam zamerao Vladanu.

                              On je u tome preterivao.

                              Danas po pobedu pa onda derbi. Ne bude li pobede u derbiju ugasiće se i euforija.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Biće danas nekoliko promena.

                                Tako je najavio Deki.

                                Ne sviđa mi se kada se na ovakav način rotira i to je ono što sam zamerao Vladanu.

                                On je u tome preterivao.

                                Danas po pobedu pa onda derbi. Ne bude li pobede u derbiju ugasiće se i euforija.
                                Treba odmoriti one koji rizikuju da zbog kartona propuste derbi.

                                Comment

                                Working...
                                X