Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lagana dominacija do ulaska u LŠ

    Comment


    • Veoma me raduju nastupi Nikolića i Gavvrića (Gavrić još uvek ima potez više), pobeda ima posebnu težinu uzevši u obzir da Stanković gradi tim oko Nikolića i Gavrića.
      Posebno mi se svideo Boćko, vrlo angažovan, dobre kretnje, samo je nedostajao gol. Njegoš ga zavuče sa 30+ nmetara i potvrdio da ume da šutne, još da postane bolji u čitanju igre i biće tip top.
      Ipak, najviše me dojmio volej Gobelje, vrhunski šut, čak mi nije žao ni što nije gol pao jer je golman sve to začinio lepom paradom.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Dobro izgleda, samo neka nastave u ovako

        Urose, rekoh ti u kom mesecu bih podvukao crtu.
        Postujem rad i uspeh Milojevica. Ni iz cega je napravio nesto, postavio lestvicu sa kojom cemo sve da uporedjujemo i uvek cu da ulazim u diskusiju kad mislim da je bez razloga prozvan.

        I naravno, puna podrska Dekiju i iskreno bih voleo da ovakvog igrom, odnosom i stavom udjemo u LS na jesen. Rado cu reci da sam pogresio (u vezi toga da LS mozemo izboriti samo onakvim fudbalom), znas da nemam taj problem
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Nemojte se sprdati, pa do Miloja smo mogli samo da sanjamo LŠ, bezobrazno je pljuvati ga.

          Comment


          • U LŠ smo ušli oba puta uz puno, puno sreće. Treba se setiti Salcburga a ko ne može neka nađe snimak obe utakmice i naš klub treba veliku zahvalnicu štoperu Salcburga da uruči. Drugu smo ušli na penale a penali su rulet još u onoj kaljugi delovalo je nadrealno kao da je Kusturica režirao.
            Dakle, ovaj uvod je bio samo da naglasim da bi ulazak u LE primerenije bilo očekivati, tu se možemo boriti a ne biti vreća za udaranje.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Svaki uspeh mora da prati i dozu srece. I mozemo da okrenemo u drugom smeru pricu, da li Salzburg i Kopenhagen nisu imali srece ili mozda zapravo ni jedni ni drugi nisu zasluzili tu srecu. Jednima je dosudjen penal u 48.om za 2:0. Krenuli sa smejanjem u lice 20 minuta pre kraja. Golovi nisu splet srecnih okolnosti vec deo nacina izvodjenja prekida sa pola terena. Milojevic tu akciju kod drugog gola igra ceo mandat.

              Ko je Kopenhagenu kriv sto je kod kuce imao sat vremena igraca vise i nisu mogli da daju gol ekipi koja se branila 120 minuta i dobar deo taktike zavisi od trcanja.
              Jednostavno, o jednom ili dva meca diskutujemo da li je imao srece onda znaci da je u ostalim dobijao bez nje. A svaki dvomec je dobio.

              Ako pre naredne sezone postavimo LE kao cilj ko zna koliko godina-decenija cemo cekati ponovo na musemu. A to je opet korak u nazad.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Prvo klub nije bio u ambisu, već se vidi konstantan progres rezultatski.

                Grof je dobio igrače i novac kao niko pre toga bar prethodnih 10 godina, izdigao se donekle, nije se imalo sreće protiv Ludogoreca. Onaj gol na mufte pederski bugarski, u Bugarskoj, i glupost Kange na poluvremenu...

                Tragedija na krovu se ispostavila kao odlična stvar za Zvezdu jer je došao Milojević i prvih godinu i po dana pokidao, a ceo mandat prekucao što se tiče kvalifikacija.

                Naravno na plus stranu idu rezultati, na minus upravljanje igračkim kadrom, minus mladi igrači, rigidnost u igri, i derbiji.

                Tomaneov penal promašen protiv Olimpijakosa će se slaviti kao krov. Jer da je ušla, agonija bi se nastavila.

                Ovako samo nastavljamo uzlazno. Tvrdoglavi svojeglavi Marin je oteran, očišćen je matori škart Miloja, Terze i Krkele Mrkele, dobili smo pojačanja iz sopstvenih redova.

                Vreme je da klub podigne sistem na viši nivo, a to je da sa 4-5 mladih igrača igra LŠ i LE. To Dinamo radi.

                Super je ovo smanjivanje igračkog kadra, jer niko neće da kupi igrače koji nisu standardni. A ne mogu ji biti u nagomilanom igračkom kadru.

                Jedino što vidim sada a oči me očigledno ne varaju po pitanju Zvezde, to je da je Milunović out Eraković IN u junu sigurica, a druga sigurica je da Jovančić ne može ni ispred zdravog Bakule, a ni ispred zdravog Sanoga.

                Trudio se, dosta trči, ali previše izgubljenih lopti i netačnih pasova.

                S druge strane, svako ko je kukao za Marinom kao baba narikača na sahranama, izgleda kao potpuni debil trenurno, jer je kukao za matorim igračem umesto koga je došao mladji koji je već sada bolji od njega i koji će imati vrhunsku karijeru. Ne tako davno ljudi su se smejali i Joviću u Zvezdi, smejali(smejali smo) se i Račiću pa će verovatno imati pristojnu karijeru, a šta reći tek za Nikolića?

                Kako se oslobadja lopte i koliki je potencijal da bude najjači reprezentativni veznjak u budućnosti.

                E to nismo imali sa Milojevićem i to nijedna LŠ gde se poprskaju po nama ne može da zameni. Jer bi ovi momci sigurno bolje igrali nego neki idioti preplaćeni.

                Nikad se nije ni radilo o tome da igraju jer su mladi, već da igraju jer su dobri.

                I na kraju, za Joveljića deluju kao megatalenti i Njegoš, i Gavrić i Nikolić. Jovelja je delovao preslabo i na kraju dana ono nije toliko loša prodaja.

                Nastaviče se...

                Comment


                • LE nije korak unazad ako sa njom udješ sa 4 mlada igrača od kojih ćeš zaraditi 30 miliona evra i gde ćeš prezimeti. Nismo mi toliko jači od Dinama da ne izlazimo iz LŠ, a njima se to dešavalo jako često. To je level koji mi možemo da držimo a spinovi nisu poželjni.

                  Sve zavisi od ugla posmatranja. Ne kažem ja da mladi igrači treba da budu alibi, već kažem da mnogo zavisi od okolnosti kao što su žreb, sreća i slično.

                  Možemo i mi da naguzimo nekoga kao Salzburg nas i da ispadnemo, pa nikom ništa. Sve dok se igra Evropa to je to. A sa finansijske strane sigurno nećemo ispaštati jer će za sve klince stići višemilionsko obeštećenje a mnogo manje plate imaju od Milojevićevih "superstarova" iz Grčke što su po tribinama i klupi i Terzinih i Mrkelinih egzibicija.

                  Ruku na srce Terza zna da ubode, Njegoš je njegov izbor.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    U LŠ smo ušli oba puta uz puno, puno sreće. Treba se setiti Salcburga a ko ne može neka nađe snimak obe utakmice i naš klub treba veliku zahvalnicu štoperu Salcburga da uruči. Drugu smo ušli na penale a penali su rulet još u onoj kaljugi delovalo je nadrealno kao da je Kusturica režirao.
                    Dakle, ovaj uvod je bio samo da naglasim da bi ulazak u LE primerenije bilo očekivati, tu se možemo boriti a ne biti vreća za udaranje.
                    Znaš kako ja gledam na stvari, ako jednom nešto uradiš za to se može reći da si imao sreće ili da se slučajno desilo, a ako se nešto ponavlja to više nije slučajno ili na teret sreće.

                    Pa i da nije tako, vala nagomilalo se te nesreće kod nas, Bordo, Strazbur, Lacio, Dinamo Kijev i da ne nabrajam sad su mi oduzeli pola života.

                    No jedno se slažem sa Urošem, svaka čast sve na rezultatima, ali da mi ne možemo da prodamo igrača za valjane pare usled svega toga to definitivno nešto nije u redu, pa nije moguće da niko iz celog sveta ne vidi našeg igrača npr. Bena da za njega plati 4-5 miliona, da ne govorim o većim novcima. Dakle tu ne radimo kako treba, Boaći da 100 golova prodamo ga ta 3 miliona, tamo neki Hajduk iz Splita proda svog desnog beka za 12 !!! Ili komšije Škuletića rusima za 5 !!!

                    I onda izađe Toza i kaže bolja nam je škola od Grobra mi smo u poslednje tri godine zaradili na prodajama 32 miliona a Grobari 28....pa koga jebe matori senilac, mi prodali 15 igrača oni 5 !?

                    Comment


                    • - Кад имаш доминацију, као што смо имали у првом полувремену, онда утакмицу треба и да затвориш. Ово нам је трећи пенал који шутирамо и трећи који промашујемо. То је једино што могу да замерим играчима, не лично, екипно. Утакмица мора да затвори. Истина је да не може да се игра у високом ритму 90 минута, зато је добро имати предност када ти то предност дозволи - рекао је Станковић.
                      Он је имао замерке и на рачун Његоша Петровића.

                      - Рекао сам му да ћу га пребити... Шалим се наравно. Последњих десетак минута смо се мало развукли. Супер је он одрадио посао, али треба малкице искуства кад мечеви изгубе на интензитету, тактици, да остану, да не крену у тракалицу голе-доле, него да остану у блоку са одбраном.
                      Pametno zbori Deki.

                      Na redu je Vojvodina pa derbi.

                      Comment


                      • Rano je za hvalospeve, Partizan je barometar koji će pokazati koliko vredi Stanković.

                        Nije ovo snuker pa da se ocenjuju individualne veštine ne uzimajući u obzir jačinu protivnika.
                        Zaista su smešne pojedine ocene koje upoređuju poluseoski nivo fudbala na nekakvom Banovom brdu sa čovekom-supermenom koji je zgromio jedan Liverpool.

                        Smehotresna olimpijada od nekih prethodnih postova.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • A znači Partizan je barometar? Pa po tom barometru Vladan Milojević je penis od tenera. Hvala što si mi rekao ko je barometar. Taj nas barometar guzio pod Milojevićem redovno, morali smo da se vadimo na neke geometrijske finese da ne izgubimo svaki.

                          Nema Milojević veze sa Liverpulom, on je izašao da se brani kao uvek, bunker koji tradicionalno Liverpulu ne leži, a Liverpul je pobedio Milan Pavkov sam.

                          Comment


                          • Spoiler



                            Spoiler


                            Tako se igra.

                            Comment


                            • Ivanić i Van La Para blizu odlaska u Kazahstan tamo je još aktivan prelazni rok

                              Comment


                              • UŽAS U BUKUREŠTU: Bivši igrač Zvezde u nesvesti!

                                https://www.espreso.rs/sport/fudbal/...zde-u-nesvesti

                                Nadam se da će sve biti u redu.

                                Comment

                                Working...
                                X