Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hirurški precizno za gol sezone!

    Comment


    • Bez obzira kako je gol primio Borjan, ovo je gol Gobeljića koji nije sposoban daoba pas u nazad da da. Inače ni Petrović se nije proslavio igrom u prvom poluvremenu.
      Mislim da se neće osetiti izlazak Marina u jako je lošoj formi inače i njegova povreda pokazuje da nešto ne štima sa kondicijom.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Petrović je siromašnog fudblaskog znanja.

        Zvezdina deca i dalje ne dobijaju šansu.

        Neverovatan je zent kod Vladana što se tiče mladih igrača.

        Videćemo da li će se nešto promeniti u drugom delu sezone.

        Comment


        • Svaka čast Gobelji na trudu ali ovi njegovi potezi služe samo za sprdnju.

          Frustrirajuće je koliko ne zna da reši i to neke jednostavne situacije.

          Comment


          • Bravo Pavkov!

            Da je bio standardan od početka sezone dao bi 20 golova.

            Comment


            • Hvala Miloje za sve. Bio si odličan. Vreme je da se rastanemo ali kapa dole za sve do sada. Promena će dobro doći i nama i njemu, ovo je nužno zlo savremenog sporta.

              Vreme je da se ide po stranca i ozbiljno ime jer kod domaćih trenera toga nema.

              Comment


              • I pore ubedljive pobede mi nismo očarali igrom, čak bih rekao da je igra ista cele jeseni - neubedljiva i loša.
                Vukanović, Petrović???
                Miloje ako odlazi bolje je za klub sada nego na leto.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Vladan se nije pojavio posle utakmice na KZN.

                  Sudeći po izjavi za Arenu najverovatnije odlazi.

                  Comment


                  • Pa neka ide, bolje sada nego na kraju sezone. Hvala mu za uspehe ali je imao i neuspeha (kup). Epski porazi u LŠ....Onaj ko ga nasledi imaće po godine da pripremi tim za kvalifikacije.
                    Treba rasčistiti magazu.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Šta priča ovaj klovn, stadion od 42 000 mesta? Pa ne gradi stadion Partizanu. Bez 80-90 k ne treba ni da pričamo. Nema veze što su prazne tribine, možda će u neka druga vremena biti punije, a 42000 svakako je premalo za višemilionsku publiku. 90 000 je prava mera.

                      Prva tekma da bude pun do poslednjeg mesta, da se čuje do Aljaske.

                      I nemoj da sklanja atletsku stazu, da pretvara u ono englesko ruglo.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Pa neka ide, bolje sada nego na kraju sezone. Hvala mu za uspehe ali je imao i neuspeha (kup). Epski porazi u LŠ....Onaj ko ga nasledi imaće po godine da pripremi tim za kvalifikacije.
                        Treba rasčistiti magazu.
                        Izgleda ostaje.

                        Sada sledi pauza pa da vidimo da li im je došlo iz dupeta u glavu.

                        Inače, meni se ne sviđaju neke izjave Milojevića. Recimo ona - Ako uprava proceni da sam odgovoran onda ću otići.

                        Šta to znači, možeš nanizati desetak poraza, izgubiti titulu i čekaćeš upravu da reaguje.

                        Savo je u pravu kad je rekao da neće čekati da ga neko otera, otići će sam

                        Prosto oseti se kad je vreme za rastanak, nekako mi sve ovo deluje na silu, veštački.

                        Comment


                        • Milan Rodić je izvanredan levi bek.
                          Nije Ligu Evrope 2017. doneo Milojević, doneo je Milan Rodić čudom od reakcije u Pragu.
                          Nepobedivi Milan Rodić je ratovao protiv mašinerije iz Salcburga i doneo je Ligu šampiona Crvenoj zvezdi, Milan Rodić, a ne Milojević.

                          On je ratovao na terenu protiv Kelna, Arsenala u gostima, protiv Napolija i Liverpoola kući.
                          Milan Rodić je doneo Crvenoj zvezdi Ligu šampiona 2019.
                          Milan Rodić je preskočio Kopenhagen i Jang bojs, pobedio je Olimpijakos na Marakani.

                          Previše se priča i preveliki značaj se daje trenerima.
                          Igrači su ti koji se bore i ratuju za boje kluba na terenu.

                          Milan Rodić sem što je veliki ratnik i borac je ujedno i izvanredan igrač, taktički besprekoran i savršen u svakom smislu, svojim neprestanim ubacivanjima remeti linije protivnika, a uvek je spreman za savršenu defanzivnu reakciju kao što je bila prethodno pomenuta u Pragu na početku njegove odiseje u Crvenoj zvezdi.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Izgleda ostaje.

                            Sada sledi pauza pa da vidimo da li im je došlo iz dupeta u glavu.

                            Inače, meni se ne sviđaju neke izjave Milojevića. Recimo ona - Ako uprava proceni da sam odgovoran onda ću otići.

                            Šta to znači, možeš nanizati desetak poraza, izgubiti titulu i čekaćeš upravu da reaguje.

                            Savo je u pravu kad je rekao da neće čekati da ga neko otera, otići će sam

                            Prosto oseti se kad je vreme za rastanak, nekako mi sve ovo deluje na silu, veštački.
                            Ne budu li ubacili 5 klinaca i oslobodili se 5 igrača od čega 3 stranca i 2 domaća, prelazni rok je neuspešan.

                            Ne treba nikoga da dovedemo, treba da pustimo 5 igrača najmanje u prvi tim i da se podmladimo.

                            Dogodine Grafičar igra LingLong pa polako može da se razvija FMP sistem.

                            Comment


                            • – Исти ми је ђаво примили један или десет. Лопов је за мене и онај ко узме 100 динара и милион. То је моја филозофија, а не говорим је да бих правдао резултате – истакао је Владан Милојевић, тренер Црвене звезде.


                              Vala govori je da bi pravdao rezultate. I uglavnom se uvek traže opravdanja.

                              Užasne su mu izjave u poslednje vreme.

                              Lopov je lopov, krao na malo ili veliko.

                              Al poraz nije isti sa jedan i deset razlike.

                              Nije onda ni čudo što su igrači posle drugog primljenog gola protiv Bajerna odustali i spustili gard.

                              Verovatno su i oni rekli ko ga jebe, izgubili sa dva ili šest razlike isto nam se vata.

                              Comment


                              • Slažem se sa vama, dakle ako je ulaskom u LŠ ispunjen cilj nisu ni trebali da kupuju ona "kao" pojačanja. Trebali su (bilo bi to isplativije na duže staze) ubaciti klince koji se kale u Grafičaru jer da li je 6:0 ili 8:0 koga briga, ovako bi promovisali mlade i dobili ih za sledeću sezonu.
                                Ovako potrošili smo neke istrošene strance, neke nekvalitetne a skupe i opet smo pukli (realno).
                                A naravno da nije isto (isti je samo izgubljena količina bodova - 3 po tekmi) izgubiti sa 1:0 ili 2:1 i 6:0 jer ova dva prva kažu da si se borio i imao šansi i da bude remi ovaj treći rezultat pokazuje nemoć.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X