Strana 1465 od 1479 PrvaPrva ... 465 965 1365 1415 1455 1463 1464 1465 1466 1467 1475 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21.961 do 21.975 od 22174

Tema: FK Crvena zvezda

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748897
    Malo je sa ovolikim budžetom.

Voždovac krov je bio velika pobeda iako smo izgubili titulu. Očekujem da i ovo bude pobeda. Pametno sada. Pustiti magarca u AEK, a mi da tražimo sreću u nekom jačem treneru.
    Izmenio/la 弱肉強食; 11.12.2019 u 22:55.

2. Your Google Adsense code here
    Moderator Karamazov avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748484
    Večinu stranaca bih još večeras sikterisao.

Garsija večeras najgori uz tutubana Žandera.

Nismo ni zaslužili da idemo dalje zbog pokazanog kukavičluka u LŠ.

Ajd sad u našu sprd ligu pa se zajebavajte do mile volje.

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748897
    Postoji neka pravda u sportu da kad te jebe Savo i Batica, kad ti sudije zatvaraju utakmice u ligi kao i Partizanu, normalno da se ovako ispada.

Ne može tebi svanuti a da te Partizan dobija i da ti uzima kupove. Sve ovo ide iz lošeg derbija.

Ne bude li sledeći bilo 3-0 za nas, treba kamenovati igrače i upravu na Marakani.

Je l slobodan Matjaž Kek?

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748484
    A i Rodića je vreme sikterisati. Čovek više nije za profesionalan fudbal.

Svaku ozbiljnu utakmicu ga hvataju grčevi.

Maneken.

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748897
    Gobeljić je poginuo. Srnić bi poginuo. Oterati sve ove i Marina i dovesti Acu Kataija, Krstu, Savića, i ostalo popuniti klincima.

Naravno Ben shadow striker. Ben i Katai rešavaju dogodine u finalu liga evrope Atalantu.
    Izmenio/la Constantin; 11.12.2019 u 23:40.

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749075
    Van La Para, Žander, Tomane nisu to igrači da se prođe grupa, odn. budeš treći i ideš u LE, iako sam tokom meča imao utisak da smo bolji tim od Oly-a, ali eto....nije Miloje kriv za ovo, uprava je omašila sve letos, baš sve, plus ušli smo u grupnu fazu bez desnog beka i eto.

Treće Kanjas je projektovan da odmeni Krstičića, pisao sam već, ne može star igrač da ti iznese sezonu, kvalifikacije iskirao i posle samo padao i padao, sad je pitanje i da l čovek fit.

Dobili smo prvaka Švajcarske, prvaka Danske i najbolji tim Grčke.....dosta, dogodine da apgrejdujemo i polako, ne treba drvlje i kamenje sad, da budem iskren u meč sam ušao raspoloženja da će lako da nas preslišaju, ali eto....nesreća klasična isto kao i kod komšija. Fudbal....

Uprava da se mane seljačkog mešetarenja i uklapanja, to je jedino što nas koči.

Sad dupla kruna, pa na leto ajde opet.

P.S. Samo ne Lalat magare, bolje bez trenera nego Lalat magare.

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748897
    Ma koji Lalat, što uvek mislimo da će gori doći.

Milojević je birao Kanjasa, Žandera, Garsiju, Tomanea. Njegov pečat.

Sve bih ja njemu oprostio da se ne bruka u derbiju. To već ne mogu da oprostim.

Active Member poacher avatar
    Datum registracije
    19.06.2013
    Moć reputacije
    214748630
    Марко Марин Звездина звезда
    Боље смо нашминкали ово вечерас него баскет пре неки дан.
    Жандера и Томанеа је Видић лично спремао за ово вечерас, ово су пресликани његови потези.

Hero Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748578
    Nekako mi neverovatnoizgleda da oni koji su odlučivali u letošnjem prelaznom roku o pojačanjima za LŠ nisu ni jednog igrača pogodili. Doveli smo sve krševe, neke islužene i matore koji ni ne mogu (Kanjas) neke koji nemaju kvalitet da ostvare prednost ni u tjubeles ling long ligi...sve neke bezlične likove koji se lako utapaju u sivilo društva i spoorta kod nas.
    Ko može da snosi krivicu za ovakve silne promašaje i bačene pare? Verujem da je glavni osumnjičeni Terzić, za njim je odmah tu i Mrkela i ne manje bitan Milojević. Za ono što oni sada mogu su dovoljna i Zvezdina deca koja su u Grafičaru.
    Ipak, najjači utisak mi je utisak da u klubu bivstvuju sitne šićardžije i secikese, kažem obitavaju jer su prodali maldog i perspektivnog beka Terzića a doveli neku isluženu ragu koja i nije bek Žandera (ko zna ko se tu i koliko ugradio i kakav je u pitanju tal)na ostavili staklenog Rodića kojem ne prođe utakmica jačeg intenziteta a da se ne povredi. Čak je sinoć nakon žutog kartona (opravdanog) jurio za igračima Olija ne bi li nekog stigao da ga dohvati sa leđa - srećom nije uspeo ni jednog da stigne. Sudije su bile besprekorne i prvi put vidim njih kao nekog ko nije ni u jednom trenutku uticao na igru. Marin i dalje igra neku svoju igru skrivalice u većem delu utakmice i apsolutno je razumljivo zašto je i njemu karijera u strmoglavom padu (jedino kod nas i može da igra ovako kako igra i da je glavni baja).
    Ovo je prva utakmica grupne faze LŠ a da nismo nafilovani, nije da nismo mogli biti ali Borjan i njihova dekoncentracija nas je spašavala do Žanderpenala koji je i pokazao sav raskoš fudbala sa poljančeta.
    Uglavnom, Terza će biti jedno vreme u mišjoj rupi i za koji mesec možemo komentarisati stanje u i oko Zvezde sa "tresla se gora rodio se miš" a on će izmileti iz te svoje rupe sigurnosti nadajući se kolektivnoj amneziji navijačkog korpusa a u tome mu može pomoći ili dovođenje Kataija ili pobeda nad Partizanom a ako sve to padne u vodu - tu je titula.
    Po*enjam im se na fudbalsko znanje i njihovo poštenje.

P.S. još su mi jači oni botovi koji su letos pričali o pojaqčanjima za LŠ ako se kvalifikujemo (parafraziram) kako če nam doći igrač klase i jači od Marina....samo me zanima kako ih Terza magija plaća? (drugi forumi su u pitanju.
    Izmenio/la Ganac; 12.12.2019 u 07:33.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748484
    Pošto nemam reputaciju daću ti aplauz Ganac.

Sa Benom produžiti ugovor, sinoć da smo njega imali umesto metiljavog Garsije dobili bi braću.

Marin se najverovatnije zasitio i odlazi na zimskoj pauzi. Možda i uzmemo koji evrić ako ode u Kinu.

Katai slobodan igrač, Krle izrazio želju da se vrati. Dovesti nekog tipa Kange.

Sredina terena Jovičić, Krstičić, ''Kanga'', Ben, Katai je merak.

Veljko Nikolić, Strahinja Eraković, Željko Gavrić u 18. Dati im šansu i pripremati za narednu sezonu.

Forum Resident Indigo avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    214748894
    Citirati Originalno postavljeno od Stojanče Pogledati poruku
    Pošto nemam reputaciju daću ti aplauz Ganac.

Sa Benom produžiti ugovor, sinoć da smo njega imali umesto metiljavog Garsije dobili bi braću.

Marin se najverovatnije zasitio i odlazi na zimskoj pauzi. Možda i uzmemo koji evrić ako ode u Kinu.

Katai slobodan igrač, Krle izrazio želju da se vrati. Dovesti nekog tipa Kange.

Sredina terena Jovičić, Krstičić, ''Kanga'', Ben, Katai je merak.

Veljko Nikolić, Strahinja Eraković, Željko Gavrić u 18. Dati im šansu i pripremati za narednu sezonu.
    Lepo si ti to zamislio ali pre omladinaca ocekujem barem jos tri, cetiri kapitalna pojacanja iz inostranstva.
    A ta pojacanja ce napraviti razliku kao I ove godine dok cemo Gavrica, Nikolica I Erakovica utopiti za milion evra ukupno.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748484
    Citirati Originalno postavljeno od Indigo Pogledati poruku
    Lepo si ti to zamislio ali pre omladinaca ocekujem barem jos tri, cetiri kapitalna pojacanja iz inostranstva.
    A ta pojacanja ce napraviti razliku kao I ove godine dok cemo Gavrica, Nikolica I Erakovica utopiti za milion evra ukupno.
    Najverovatnije će tako i biti.

Znaju oni šta treba raditi ali na prvom mestu su im neke šušmuš i leva ruka desni džep kombinacije.

Inače, za prelazni rok su zaslužili marširanje. Dibiduzovski odrađeno i sprcana golema lova.

Justice for Nick Kyrgios MareLFC avatar
    Datum registracije
    22.07.2012
    Moć reputacije
    214748938
    Garsija je jedini stranac koji gine za Zvezdu, apsolutno u svakom meču daje maksimum i po meni zasluzuje da ostane.
    VLP, Jander, Kanjas, Tomane, Boaci napolje!
    Citirati Originalno postavljeno od Casiraghi Pogledati poruku
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Srecan Mane svima koji slave.

Member
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748461
    Ja cu samo jedno reci ni jedan ali nijedan igrac u sadasnjem rosteru Crvene Zvezde nije zasluzio da obuce nas dres samo ga sramote i skrnave.
    Sve strance treba sad u zimskom prelaznom roku rasterati nisu ni za kurac ni kokeza super ligi pojma nemaju.
    Za Milojevica mislim da se zasitio rada u klubu i da mu treba promijena podhitno.

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748469
    Bas nijedan, ukljucujuci i golman(e)?
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Strana 1465 od 1479 PrvaPrva ... 465 965 1365 1415 1455 1463 1464 1465 1466 1467 1475 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •