Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni ja oduvek ovog pristupa pa se sada pravim pametan. Jednostavno ovo ne vodi nigde.

    Jer smo mi talentovan narod za sport sa loptom, da smo duduci pa da uvozimo.

    Nisu naši igrači loši jer su netalentovani, već zato što ih treniraju najveći debili ovoga sveta po unutrašnjosti, neki seljoberi. Čak i u Zvezdi Psiholjub koji nije znao gde je levo.

    Ne treba da mrsimo kurac mnogo jer mi ne možemo novcem da se takmičimo na tržištu, stoga treba da okrenemo celu priču naopako i da ulažemo u psihologe oko kluba, kondicione trenere, stručni štab, da se zna tačno šta se igra u kom uzrastu, šta deca jedu, koji je program treninga.

    Modelovati najveće klubove i napraviti akademiju/centar.

    Jer ovo igrati na strance i generalno juriti kvalitetne gotove produkte, nećemo se leba najesti na duge staze.

    Eto u komšiluku uz malo bolji rad, Pavlović i Stevanović koji je još bolji.

    Nama je Joveljić komotno ove sezone trebao da bude prvi napadač. Drugi da bude Pavkov/Boaće da uskoči kad mali zakaže, i to je to.

    I taj Njegoš se gura na Terzino insistiranje koji je NE ZABORAVITE tata mata za mlade i domaće igrače Pa godinama su samo iz njegove OFKe išli i igrali mladi reprezentativci.

    Ljudi ne mogu da razluče da Terza njje krao na srpski već na mamićevski način. Ne radi on kao Srbi u stilu "dodji i opustoši" nego "napravi puno i od puno uzmi malo što je veće nego da si opustošio na početku".

    Njemu klub ako svake godine bude u plusu 20-30 miliona on će bez frke skinuti 1-2 itd, a njemu ne ide u prilog da klub bude kao pre 5 godina, jer tu može da se uvaćari par stotina hiljada evra što mu ne znači ništa.

    Comment


    • Ma ko mu dovodi, jesi pametan ti čoveče? Misliš da bi on trpeo da mu neko minira autoritet, bi malo sutra. Ne pravite heroje od običnih ljudi.

      Bez Terze se ne može, bez Miloja se može.

      Samo Čović i Terzić namazani mogu da vode FK i KK. Ostali bi se udavili u mulju i ne bi umeli sa Partizanima.

      Klub odavno nije bio na ovom nivou i najveće zasluge idu Zvezdanu Terziću, jer zna znanje. Malo je glupo ko sce njega komentariše, ispao je u pravu za Jovića a i za Pavkova.

      Nama je Pavkov sa ona 2 protiv Lfc doneo milion-dva, koliko je već pobeda.

      To kakav je on čovek to je druga stvar. I Vučelić je jedna kuja i pičketina.

      Kakav je Zeka/o čovek? Bjeko? Sve je to drugari golo govno do govneta.
      Last edited by Cassius Clay; 12-11-19, 21:10.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Nisam ni ja oduvek ovog pristupa pa se sada pravim pametan. Jednostavno ovo ne vodi nigde.

        Jer smo mi talentovan narod za sport sa loptom, da smo duduci pa da uvozimo.

        Nisu naši igrači loši jer su netalentovani, već zato što ih treniraju najveći debili ovoga sveta po unutrašnjosti, neki seljoberi. Čak i u Zvezdi Psiholjub koji nije znao gde je levo.

        Ne treba da mrsimo kurac mnogo jer mi ne možemo novcem da se takmičimo na tržištu, stoga treba da okrenemo celu priču naopako i da ulažemo u psihologe oko kluba, kondicione trenere, stručni štab, da se zna tačno šta se igra u kom uzrastu, šta deca jedu, koji je program treninga.

        Modelovati najveće klubove i napraviti akademiju/centar.

        Jer ovo igrati na strance i generalno juriti kvalitetne gotove produkte, nećemo se leba najesti na duge staze.

        Eto u komšiluku uz malo bolji rad, Pavlović i Stevanović koji je još bolji.

        Nama je Joveljić komotno ove sezone trebao da bude prvi napadač. Drugi da bude Pavkov/Boaće da uskoči kad mali zakaže, i to je to.

        I taj Njegoš se gura na Terzino insistiranje koji je NE ZABORAVITE tata mata za mlade i domaće igrače Pa godinama su samo iz njegove OFKe išli i igrali mladi reprezentativci.

        Ljudi ne mogu da razluče da Terza njje krao na srpski već na mamićevski način. Ne radi on kao Srbi u stilu "dodji i opustoši" nego "napravi puno i od puno uzmi malo što je veće nego da si opustošio na početku".

        Njemu klub ako svake godine bude u plusu 20-30 miliona on će bez frke skinuti 1-2 itd, a njemu ne ide u prilog da klub bude kao pre 5 godina, jer tu može da se uvaćari par stotina hiljada evra što mu ne znači ništa.
        Slazem se da nisi oduvek tako razmisljao, ti si bese pisao pre tri, cetiri godine da ti je pun kurac Zvezdine dece.
        Dizao si Mouchea u nebesa kada sam ti ja govorio da je to obican propuh od igraca.

        Sada razmisljas kako treba.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sta to Terzic radi da ga ti dizes u nebesa,prodao je bracu Ilic,Joveljica,Adzica,Aleksu Terzica a da nisu odigrali svi zajedno pet utakmica za Zvezdu,na OFK Beograd je bacio katanac,ne znam vise ni koju ligu taj klub igra. Jeste Zvezda u LS ali zahvaljujuci tom Milojevicu i glavnom finansijeru Zvezde,svi znamo ko je.
          Terzic je kriminalac,to ima napismeno. Daleko je on od Mamica koji proda igrace za 20,30 miliona a Terzic jedva ceka da nekom uvali nekog klinca iz omladinske skole za 2 miliona,zato i gledas ovakvu Zvezdu kao i ja sto gledam ovakav Partizan,sibicari i kriminalce vode klubove.

          Comment


          • Tačno tako Indigo. Ali je sada i sutacija drugačija. Jedno je kad ti treba instant titula a drugo sada kad svi vetrovi duvaju kuda mi želimo, bilo bi glupo da ne iskoristimo to da se strukturalno izdignemo.

            Lalat je probao sa klincima i om je gurnuo Jovića, Vuleta, Rajkovića, Ristić...

            Sad je pravi momenat za izdizanje na novi nivo, da ne ostanemo seljački klub.

            Pa ne mogu da igraju kad im Milojević ne pruža šansu, čitaj i prati malo njegove izjave, parafraziram, Zvezda nema šta da traži u rezultatskom smislu i kompetitivnom evropskom fudbalu sa mladim igračima.

            Ne mora mlad igrač biti Srbin, neka bude kao Mateo, neka bude bilo šta, samo ne dovoditi više neke starkelje tipa Žander sa Kipra od 300k evra da igra LŠ kome je ovo vrh karijere u tim godinama.

            Comment


            • Poketino posle finala LŠ dobio nogu, mi trpimo Milojevića na račun stare slave. Hitno moramo da nadjemo trenera za level iznad, da bi bili koliko toliko konkurentni u LŠ. Treće mesto je i dalje otvoreno ali šanse za pozitivan rezultat u Pireju su 10%.

              Prvo što će igrati u punom sastavu, drugo što bi morali da nas dobiju, treće, bruka smo na gostovanjima.

              Hitno moramo da reagujemo da bi novi trener imao zimski prelazni rok da utegne to.

              Comment


              • Ne može da se poredi.
                Poketinu nisu prodali nikoga, Milojevićev kadar je osakaćen zbog trpanja menadžerskih provizija u džepove.

                Nemaju blage veze situacije jedna sa drugom.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Doveli su mu igrače po želji. Mora da odgovara za bezidejnost u igri. Ne igramo moderan fudbal, pa bio on napadački ili defanzivan. Mi igramo seljački fudbal iz kategorije "daj šta daš" i ako nas usere.

                  Comment


                  • Danas u 18č igramo osminu finala Kupa protiv Mačve.

                    Prenos je na AS1.

                    Najavljuju i da će konačno Veljko Nikolić dobiti šansu.

                    Ako i na ovakvim utakmicama mladi ne dobijaju šansu onda do mojega.

                    Comment


                    • Tu je i Nikolić.

                      Popović, Gajić, Degenek, Babić, Gobeljić, Vulić, Kanjas, Simić, Nikolić, Van la Para, Boaći.

                      Comment


                      • Veljko Nikolić igračina. Vidi se iz aviona da će biti.

                        Comment


                        • Muka i protiv Mačve, za mene skroz ocekivano.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • I za mene. Vladan ne zna gde bije, a ovaj Prevaraće nema pojma. Sve sam bio u pravu ipak. Ali čekamo da izgubimo titulu u maju i da ispadnemo iz Evrope pa da se javno mnjenje složi.

                            Comment


                            • RADNIČKI: Petrović, Tododrovski, Ostojić, Stevanović, Sulaka, Noma, Pantelić, Haskić, Čumić, Mihajlović.

                              CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović Rodić, Kanjas, Vulić, Ben, Marin, Vukanović, Tomane.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Kolko nista ne znamo, bruka.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X