Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda ce se mnogima ispuniti zelja. AEK hoce Milojevica.

    Comment


    • Super. Neka ide. Ne znam zašto se mi predstavljamo kao neki mrziteji Zvezde? Ne svidja mi se kuda ovo vodi, ne vidim tragove bilo čega u igri, a i menadžment rostera mu je 1/10 ocena.

      Od toga da Mirko Ivanić igra svaku iako ne igra ništa, do toga da ne igra uopšte.

      Od toga da je i vrabcu na grani jasno da se Jovančić izgubio i da treba da vraća formu kroz ligu, a Vulić i Kanjas da igraju LŠ, ne Jovančić ne igra uopšte do utakmice sa Totenhemom.

      Do ovih jeftinih alibi Njegoš trikova i posle prozivanja srpskog mentaliteta, kao on dao detetu da igra a kurčio se dve godine izjavama da Zvezda ne može da čeka mlade igrače i da iskusni igrači donose rezultate.

      Majstore, tebi da je bilo do mladih naredio bi ostanak Terzića i Joveljića. Lako je sakriti se iza "the usual suspects" ekipe gde će narod reći prodao ga Terza. Da je Milojević rekao "ne, želim da guram decu" on bi ostao.

      I kad je bio tu nije dobijao Bog zna kakvu šansu. Vulića je hteo na pozajmicu u Niš i samo spletom okolnosti dečko se nametnuo sam jer je pismen veznjak.

      I ne staviš njega i Kanjasa koji je igrao u PL pod izgovorim fizičke snage. Ok da je igrao mali Njegoš trkalicu ali Kanjas/Vulić jedan je morao igrati od njih.

      Za derbije nemam reči.

      Nije nam igra u konstantnom rastu pa da trpimo, nego u padu već godinu dana konstantnom i u bezidejnsoti ko igra i šta.

      Jedini tim u Evropi kod koga navijači nemaju pojma ko je prvi ko drugi a ko treči špic. Nema pravila uopšte i ne može da se pogodi.

      Da kažeš Boaće, nije, Pavkov, nije, nije ni Tomane. Svi su oni 3. špic jer nijedan ne može da udje u formu.

      Bitno je da igra Žander i da je Gobeljić jedini desni bek, da Gajić nije ni registrovan/ nije dovedena zamena.

      Bolje Ben da je registrovan a da smo za Van La Para novce doveli dva beka od milion evra.

      Hvala Miloje, dovidjenja.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Super. Neka ide. Ne znam zašto se mi predstavljamo kao neki mrziteji Zvezde? Ne svidja mi se kuda ovo vodi, ne vidim tragove bilo čega u igri, a i menadžment rostera mu je 1/10 ocena.

        Od toga da Mirko Ivanić igra svaku iako ne igra ništa, do toga da ne igra uopšte.

        Od toga da je i vrabcu na grani jasno da se Jovančić izgubio i da treba da vraća formu kroz ligu, a Vulić i Kanjas da igraju LŠ, ne Jovančić ne igra uopšte do utakmice sa Totenhemom.

        Do ovih jeftinih alibi Njegoš trikova i posle prozivanja srpskog mentaliteta, kao on dao detetu da igra a kurčio se dve godine izjavama da Zvezda ne može da čeka mlade igrače i da iskusni igrači donose rezultate.

        Majstore, tebi da je bilo do mladih naredio bi ostanak Terzića i Joveljića. Lako je sakriti se iza "the usual suspects" ekipe gde će narod reći prodao ga Terza. Da je Milojević rekao "ne, želim da guram decu" on bi ostao.

        I kad je bio tu nije dobijao Bog zna kakvu šansu. Vulića je hteo na pozajmicu u Niš i samo spletom okolnosti dečko se nametnuo sam jer je pismen veznjak.

        I ne staviš njega i Kanjasa koji je igrao u PL pod izgovorim fizičke snage. Ok da je igrao mali Njegoš trkalicu ali Kanjas/Vulić jedan je morao igrati od njih.

        Za derbije nemam reči.

        Nije nam igra u konstantnom rastu pa da trpimo, nego u padu već godinu dana konstantnom i u bezidejnsoti ko igra i šta.

        Jedini tim u Evropi kod koga navijači nemaju pojma ko je prvi ko drugi a ko treči špic. Nema pravila uopšte i ne može da se pogodi.

        Da kažeš Boaće, nije, Pavkov, nije, nije ni Tomane. Svi su oni 3. špic jer nijedan ne može da udje u formu.

        Bitno je da igra Žander i da je Gobeljić jedini desni bek, da Gajić nije ni registrovan/ nije dovedena zamena.

        Bolje Ben da je registrovan a da smo za Van La Para novce doveli dva beka od milion evra.

        Hvala Miloje, dovidjenja.
        +1..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Da se Miloje nesto pita, Degenek ne bi video Emirata, Krsticica, Le Taleka i Donalda bi jos dugoo gledali. On nije mogao kljucne igrace da zadrzi a mislis da bi mogao klince.

          A VLP cu reci da si ga prvi dizao u nebesa da je najspremniji i fizicki najdominantniji igrac ove lige. Ispravi me ako gresim.

          Miloje je skroz u kontra ritmu, ali daleko od toga da mislim da je vreme za rastanak. Ako i dalje bude do onog ko ga je zadrzao ovo leto (i Marina, pa mu obecao kapitensku) nece Miloje videti AEK.

          I da, sram nas bilo. Klub tri godine za redom igra Evropu, nama poseta sve gora i gora. Da vidim tog koji nece zgaziti Macvu ili Indjiju pred 20.000 ili 30.000 ljudi.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Gde ti Urose zivis,Milojevic da se pita oko prodaje igraca pored Terzica i onog nad njim? Niko ga nista ni ne pita,od dovedenih igraca verujem da ni 10 posto nije dovedeno na njegovu zelju o cemu i svedoci da mu vecina tih igraca nije ni blizu prvog tima.

            Comment


            • Ja ne znam brate da li tebi trebaju da se crtaju neke stvari. Evo izvini što te ovako bahato pitam. Ali stvarno. Ili to ili ne pratiš klub. Le Taleku, Donaldu su nudjeni ugovori. Pogotovo se insistiralo na tome da LeTalek ostane, nudjena plata 850k evra - čovek odbio i otišao kući da igra.

              Šta je tu uprava mogla da uradi?

              VLP jesam dizao u nebesa i idalje ne mislim da je loš igrač. Samo da je imalo hitnijih rupa.

              Ja ne znam šta očekuju ljudi od naših krila u Evropi od 2 milke? Pa nama je jedan Radonjić od 12 miliona bio diskutabilan.

              Sad bi mi da kupimo Van La Paru za 2 miliona i da on i Mateo igraju beka celu utakmicu a kad lopta krene napred da budu sveži da driblaju bekove Bajerna i Totenhema?

              Hajde malo razmislite. Malo racionalnosti. Ne kažem da sam pametan, evo glup sam kao kurac, samo mi reci gde grešim?

              Taj luzerski mentalitet "sram bilo klub igra Evropu 3 godine" to je kao kad matoraći neće da se prilagode novim momentima tehnologije.

              Ok radilo je jedno vreme, više ne radi, ne mora neko da bude kriv, razlaz. Vama bi Di Mateo bio zauvek trener Čelzija i vama bi Ranijeri dan danas trenirao Lester. Pazi doneo im PL koju nema jedan Liverpul, ali posle izgubio konce i ćao.

              Mi bi hteli u Evropi, hteli bi njihove sisteme ali bi dopustili da nam sentimenti prema treneru nadvladaju razum i logiku poslovanja.

              Zato ćemo uvek biti go kurac.

              Salo ovo, Miloje ono... itd. Pa ima on platu preko milion evra godišnje, ne radi za džak kafe.

              Eto izvini ako sam malo bio drzak, ja sam takvo govno, ali razumi me, malo mi dosadno to idealizovanje Milojevića kao odveo nas u Evropu.

              Pa i momenat u kom vodi Zvezdu je nikad bolji. Njegova je zasluga naravno ali mi nismo senka tima iz prve sezone i svake sezone smo sve gori.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Gde ti Urose zivis,Milojevic da se pita oko prodaje igraca pored Terzica i onog nad njim? Niko ga nista ni ne pita,od dovedenih igraca verujem da ni 10 posto nije dovedeno na njegovu zelju o cemu i svedoci da mu vecina tih igraca nije ni blizu prvog tima.
                Ma jok, nego Terza dovodi iz Grčke i Kipra. Ja kažem ima idealan zaklon iza Terze jer ljudi su kod nas takvi da odmah skaču na onoga koga ne vole, pogotovo kad ga video u RRoveru pa od zlobe i pakosti.

                Ko je dovodio te sve igrače nego Vladan Milojević glavom i bradom? Čiji je potpis da igrač mora da ima Grčku ili Kipar u CV-ju?

                Pavkova je doveo Terzić, doveo je Njegoša, a 80% igrača je doveo lično Vladan Milojević u sadejstvu sa Mrkelom. Vošini su dovodjeni uz konsultaciju sa Kosanovićem.

                Ali ljudima treba neki heroj koji je kao čist i koji se sam protiv zle lopovske uprave bori za tračavih milion i 200 evra godišnje i taj narodski heroj nikada nije kriv jer je uvek lakše svaliti krivicu na osvedočenog krimosa Terzu.

                Comment


                • Mateo Grčka, Ebecilio Kipar, Žander Kipar, Kanjas Grčka, Marin Grčka, Ben Grčka, Tomane igrao u Grčkoj, Pavkov Terza, Njegoš Terza, Mrkela Vukanović i Vulić i Gajić, Kosan i Miloje Ivanić, Babić, Meleg, Jevtović(Mrkela i Miloje).

                  Jovančić mu bio želja još dok je bio na Kipru, Simić milslili smo da je usvojen sin, lično ga gledao dok je igrao za Zemun i doveo, Van La Para - Engleska - tu su svi dali pristanak...

                  Ne znam koga sam izostavio... Da, Jirka... Je l se sam čudio zašto ne igra u revanšu protiv nas i je l ga hvalio izmeduu utakmica rekavši da bržeg igrača nije video?

                  Mislim glupo je nabrajati dalje, Stojiljković koga je trenirao u Čuki, Čauš u koga je bio zaljubljen, itd itd.

                  Nećemo činenjice, hajmo u mitomaniju. 3,4, sad

                  Comment


                  • Pa pogledaj kad i u kojim momentima mu prodaju igrace,Bena ne registruju za LS,pa je li lud Milojevic da ga ne registruje a bio mu najbolji igrac uz Marina prethodne sezone? Pa ovo Murinjo ne bi mogao da uigra,dolaze,odlaze kad Terzicu padne na pamet,nema tu nikakvog plana. Kazes Buvac da dodje u Zvezdu,pa nije blesav,radio u Engleskoj,Nemackoj,sad ce u kriminalnu Srbiju da dodje,ja ne vidim boljeg od Milojevica a ako ga sutnete voleo bih da Milojevica vidim u Partizanu sto je u ovoj zemlji nemoguce.

                    Comment


                    • Urose, da te ne navodim, dugacak ti je post.

                      Nemoj mi samo o tome da li pratim ili ne, i nemoj agresivno. Dugo te citam, pa sam navikao, zato samo argumenti.

                      To je poenta, neke ne moze niko da zadrzi da odu. Isto tako ne zele da im se sa mladima desi Adzic situacija. Tu mislim na Terzu. Zato ne moze rec da kaze oko zadrzavanja igraca. Svako ko vredi hoce da ide, sad ili ga prodaj dok vredi ili cekaj da istekne ugovor pa za dzabe. A Terza ne da ovo drugo vise.

                      Ne poredi Ranijerija i Milojevica. Ranijeri je radio 10x losije nego sezonu pre, ni blizu dogovorenih targeta. Miloje je ispunjava svoje sezonske targete.

                      Nisam najbolje razumeo ovo za luzerski temperament, mozes slobodno da mi pojasnis.

                      Ne branim ja Milojevica, nego ne zelim da se stvara slika kako je sve ruzno, sve lose, i bice nam super ako ode.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pa ne želim ni ja da se stvara sika da će nam biti super ako ostane i da če biti loše ako ode. Ja sam optimista i mislim da bi doveli boljeg trenera.

                        Posle Grofa je došao Milojević, posle Lalatovića Grof, to je jedna konstanta i klub brže raste od kvaliteta trenera, klub dugo nije imao ovakva ledja države i ne treba sada od Milojevića praviti da nije zamenjiv.

                        Španac, Italijan ili Buvač, i da košta, nek uštedimo na igračima, ne interesuje me.

                        Želim taktičkog fanatika za fudbal u oba pravca koji će instalirati svoje vizije u sve kategorije

                        Neko ko nije dokazan još na najvišem nivou, a mogli bi da ga dovedemo. Novac može sve a sada ga imamo.

                        Dosta mi je ovog bata djorizma.

                        Dajte mu duplo više nego u Kadizu https://www.transfermarkt.com/alvaro.../trainer/15103

                        i dajte mu odrešene ruke za ceo sistem. Manje Van La Pare i Ebicilia, manje Čauša i Ivanića, nek sve ode na dobrog trenera.

                        Bolje dobar trener nego bacanje novca na polovnjake iz ajaksove škole.

                        Pa onda i to dete što prodje školu i isto zaigra u prvom timu ima da ode za 15-20 miliona, a ne da radimo obrnuto, plaćamo polovnjake a poklanjamo klince.
                        Last edited by Cassius Clay; 12-11-19, 19:05.

                        Comment


                        • Zašto mi NSG ne igramo visoko skroz visoko svi visoko u ligi? Koji je to razlog. Umesto besomučnog napadanja na bunker, mi jednostavno treba da igramo od noge sa svim igračima na njihovoj polovini, široko, široko, široko, pogotovo na Marakani.

                          Sa 2 napadača, podrazumeva se. Tomane je ioanko bolji uz još jednog.

                          Tako treba i derbi da igramo. Nisam ja zagovornik napadačkog fudbala ali sam zagovornik da se iskoristi situacija najbolje.

                          Ne igra Son u Surdulici pa da nas kazne. Evropa je druga priča.

                          Mi u ligi moramo visoko da stojimo i da brzo rešavamo sa dva krila i dva napadača od kojih će jedan biti second striker.

                          Čemu dva zadnja vezna ili centralni i zadnji u ligi? I protiv Partizana?

                          Treba juriri loptu čim se izgubi a to se uigrava. I da bi to na 5-10 minuta mogli da odigramo u Evropi jer su za Evropu potrebne varijacije, moramo vežbati u ligi pogotovo protiv Vojvdine, Partizana, Radničkog, Napretka, Čukaričkog i TSC.

                          Kao da je neko negde na kamenu temeljcu napisao da moramo da igramo sa jednim napadačem i dva vezna. Bukvalno je takav kvalitet lige da treba da budemo realni i da gazimo to sa dva krila sidrašem i Tomane/Ben iza, Marin da ima slobodu i pored njega Kanjas.

                          A ne da bunarimo celu utakmicu na jednog napadača, pa nešto po krilu.

                          Kad god smo igrali sa dva, pa i u Evropi, profitirali smo.

                          Ili ako igra Jovančić, super, igraju buker, marš u 16 i ti i Milunović u stilu Ramosa, a ne da se seremo tamo nekog Mrkajića od kontre.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-11-19, 19:22.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Zašto mi NSG ne igramo visoko skroz visoko svi visoko u ligi? Koji je to razlog. Umesto besomučnog napadanja na bunker, mi jednostavno treba da igramo od noge sa svim igračima na njihovoj polovini, široko, široko, široko, pogotovo na Marakani.

                            Sa 2 napadača, podrazumeva se. Tomane je ioanko bolji uz još jednog.

                            Tako treba i derbi da igramo. Nisam ja zagovornik napadačkog fudbala ali sam zagovornik da se iskoristi situacija najbolje.

                            Ne igra Son u Surdulici pa da nas kazne. Evropa je druga priča.

                            Mi u ligi moramo visoko da stojimo i da brzo rešavamo sa dva krila i dva napadača od kojih će jedan biti second striker.

                            Čemu dva zadnja vezna ili centralni i zadnji u ligi? I protiv Partizana?

                            Treba juriri loptu čim se izgubi a to se uigrava. I da bi to na 5-10 minuta mogli da odigramo u Evropi jer su za Evropu potrebne varijacije, moramo vežbati u ligi pogotovo protiv Vojvdine, Partizana, Radničkog, Napretka, Čukaričkog i TSC.

                            Kao da je neko negde na kamenu temeljcu napisao da moramo da igramo sa jednim napadačem i dva vezna. Bukvalno je takav kvalitet lige da treba da budemo realni i da gazimo to sa dva krila sidrašem i Tomane/Ben iza, Marin da ima slobodu i pored njega Kanjas.

                            A ne da bunarimo celu utakmicu na jednog napadača, pa nešto po krilu.

                            Kad god smo igrali sa dva, pa i u Evropi, profitirali smo.

                            Ili ako igra Jovančić, super, igraju buker, marš u 16 i ti i Milunović u stilu Ramosa, a ne da se seremo tamo nekog Mrkajića od kontre.
                            Све што је овај човек рекао на претходним страницама и што каже у будућности подржавам, пошто већ не могу да му уделим репутацију!
                            Славија из Прага у екипи не знам дал има више од 3 странаца, а играју изузетан фудбал. Бране се једино кад налете баш на "рутав нос" (Барселона у гостима) али и тад створе прилике, намуче ривала, забију гол, скину бод. Здрава прича, систем и стрпљење као резултат су дали један, на око једноставан, а опет изузетно продуктиван приступ фудбалу који им доноси феноменалне резултате. Ценим ја Милојевића, али ове квалификације које смо прошли са 5 (и словима ПЕТ!!!) везаних мечева без победе је чиста срећа (коју смо итекако заслужили али то је друга тема), са јако лоше састављеним тимом без јасно дефинисаних носиоца игре, не зна се ко шта ради, Бен игра зато што га нису лиценцирали за ЛШ па да не прави пометњу у свлачионици, неки играју да би се продали, неки играју јер немамо боље и доведени су колико да се доведе "појачање". Игра не личи ни на шта, гледам домаће првенство понекад, просто је негледљиво.
                            Упоредио бих нас поново са Славијом, мислим да ми имамо бољу почетну позицију у односу на ону коју су они имали, имамо какво такво име на фудбалској мапи, имамо 3 групе у Европи у низу 2 у ЛШ, имамо МАРКА МАРИНА из којег морамо исцрпети сваку могућност да утиче на потенцијалне трансфере, нудимо стварно много тога ван терена што сам сигуран да Чеси не нуде а опет то не користимо ни најмање. Доводе се половњаци који не доносе никакав квалитет, напротив, већина овогодишњих појачања су сачувај Боже. Уместо да се окренемо неким домаћим играчима у иностранству који не играју у најјачим лигама или су у фењерашима по јаким лигама, сигуран сам да су фудбалски писменији од Жандера рекреативца и Ван Ла Паре.
                            Last edited by poacher; 12-11-19, 20:37.

                            Comment


                            • Надовезао бих се само на претходни пост и додао пример Динама, који је пре неких 7-8 година исто као и ми улазио у ЛШ само да обрне кеш и евентуално опипа пулс како се котирају у Европи. Исто су они имали своје миљенике Едуарда, Самира итд. као што их и ми имамо међу странцима и које су враћали на сваких годину ипо дана чим се ови намлате пара по Катру, Арабији и сл. Били доминантни у лиги, у Европи пушка. Видели да не може тако и променили су приступ, почели да се ослањају на своје домаће младе играче али и да доводе младе играче широм Европе који су свесни да неће играти никад за те клубове у којима су уколико немају континуитет играња. Сетите се каква је бомба била довођење Анђела Енрикеза из Манчечстера директно за око 3М евра ако се добро сећам, момак је покидао прву сезону. Мислим да није било велике бодовне разлике у ХНЛ у последњих паре сезона, чак мислим да је и Ријека освојила једне сезоне - просто Динамо је гледао дугорочно, макар и науштрб резултата и неке титуле, да створе квалитетан тим који чине претежно домаћи играчи и који би требало да поред резултата напуне и клупску касу. Све то су успели да постигну претходне и ове сезоне, што у ЛЕ што у ЛШ, а богами и на тржиште су избацили сјајне играче за које се везују енормна обештећења.
                              Last edited by poacher; 12-11-19, 20:48.

                              Comment


                              • Sve je to ok,ali Cesi nemaju Terzica koji ce da proda klinca cim se ispili,Adzic,braca Ilic,Aleksa Terzic,Joveljic...i onda ajde Milojevicu krpi i pravi rezultate,dovedu mu gomilu polovnjaka umesto Zvezdina deca da igraju fudbal. Niko ne moze da me ubedi da su taj La Para,Tomane i Gobeljic bolji igraci od Ivanica,Joveljica i Gajica ali ocigledno su tu neke kriminalne radnje menadzera kojima ni Milojevic ne moze da stane na put,ili onaj mali Argentinac napred ne igra nista bolje od Vukanovica a forsiraju se ti stranci zbog raznih menadzera koji imaju neke dogovore sa Terzicem. Isto je i u Partizanu gde su sad Zivkovic,Saponjic,Vlahovic a igraju nam neki Suma,Sadik,Asano,lopovi,svaka cast Milojevicu kako uspeva da pravi rezultate u Evropi kad ga Terzic konstantno minira prodajom najvecih talenata i najznacajnijih igraca prvog tima.

                                Comment

                                Working...
                                X