Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja ne krivim Jovančića jedne sekunde. Hajde da nije u formi od juče, nego već par meseci. Gde je linija gde se završava idolopoklonstvo i počinje realnost? Ko kaže da je Vladan jedini koji bi nas uveo u LŠ? On nas uveo? Istina. A je li vetar države duva u naša ledja više nego ikad? Duva. Pa uvešće nas i neko drugi.

    Lalatović nije imao ni izbliza mogućnosti kao Miloje prvog dana, to pokazuje da u klubu postoji kontinuitet rasta, iako netržišnim metodama, ali postoji.

    Hajde da krenemo dalje.

    Comment


    • Sumnjam Urose da ce vas drugi trener uvesti,realno ih ni nema,nemoj stvarno ozbiljno o Lalatovicu da pricamo,koji je on trener,ne moze dva kola kvalifikacija da prodje sa timovima u koje se gura lova,ponasa se kao dripac,nece on mrdnuti iz nase lige. Meni se recimo svidja kako igra Jovancic,miran na lopti,borben,ali mu brzina veliki problem,isti tip igraca kao nekad Raca Petrovic iz Partizana. Zato ga treba upariti sa brzim igracem na sredini,ali realno nemamo mi sta da trazimo protiv najskupljih evropskih klubova,evo nikad gori Mancester razvaljuje Partizan.

      Comment


      • Borjan, Gajić, Milunović, Babić, Rodić, Vulić, Kanjas, Ben, Ivanić, Simić, Boaći.

        Klupa: Vasiljević, Degenek, Pankov, Tomane, Petrović, Jevtović, Gobeljić.
        I Vladan se pogubio, ne zna više šta da radi.

        Vratio Simića a tu je i Ivanić.

        Možda Ivanić nekim čudom živne i počne briljirati.

        Comment


        • I Babic je tu. Svidja mi se sastav. U drugom da udju Jevta i Tomane.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Ma ja ne krivim Jovančića jedne sekunde. Hajde da nije u formi od juče, nego već par meseci. Gde je linija gde se završava idolopoklonstvo i počinje realnost? Ko kaže da je Vladan jedini koji bi nas uveo u LŠ? On nas uveo? Istina. A je li vetar države duva u naša ledja više nego ikad? Duva. Pa uvešće nas i neko drugi.

            Lalatović nije imao ni izbliza mogućnosti kao Miloje prvog dana, to pokazuje da u klubu postoji kontinuitet rasta, iako netržišnim metodama, ali postoji.

            Hajde da krenemo dalje.
            Ako je Lalat alternativa, dižem obe ruke za Miloja.

            Comment


            • Sramotni Rodić.

              Moguće i da je bio penal. Samo jednom je bio snimak situacije.

              Comment


              • Ni ovo nije umeo Ivanić da tutne, bruka i sramota.

                Comment


                • Ma koji Lalat, Željko Buvač ili stranac. Nemamo mi domaće trenere. Odlazi Miloje, odlazi Miloje, sa tobom na klupi stvarno trulo je.

                  Igra loša u ligi 10 meseci, derbiji izgubijeni, u Evropu(skidam kapu) se ušlo uz dosta sreće. Sreća se uvek zaslužo, ali jednostavno nestalo je motiva i gasa Milojeviću i to je to. Hvala mu za sve, ali se pogubio.

                  Nema šta da se kuka na upravu više nego na njega, on je dovodio igrače, nisam ja.

                  Platio bih 5 miliona za nemački/žabarski/ španski stručni štab i trenera.

                  Kao što su naši u basketu tražena roba, treba gledati ko zna fudbala i uzeti njihove stručnjake. Italijan i Španac koji nešto vrede, uvek sam za to.
                  Last edited by Cassius Clay; 10-11-19, 15:19.

                  Comment


                  • Sad Tomane i u drugom sa dva spica. Okrecemo lagano.

                    Comment


                    • Nešto jako smrdi u igri i timu...struka, igrači-neko debelo zakazuje. Ovo je baš da se čovek zapita gde je bio i šta je radio (Miloje).
                      Ako mu se neko meša u posao, neka kaže i neka ih odjebe i jednom bude čovek a ako je zabagovao, neka pita pomoćnike a ako su oni poltroni, pa smena, ostavka - ovo je sramota i što reče Uroš stranci ili Buvač ali da budu nezavisni u radu. Nije kasno još uvek.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Zamislite da Španci u basketu nisu zvali naše trenere ili da nisu toliko poštovani svuda? Što bi mi bili toliko tvrdoglavi? Da, nemamo novca za Ranijerija, ali drugoligaški treneri Seria B i Segunda znaju više fudbala nego naši prvoligaški 11 puta.

                        Isto kao što Vlade Djurović zna više basketa nego 90% trenera italijanske košarkaške lige.

                        Čak bih pre uzeo Prosinečki da nas vodi sad nego Milojević.

                        Ma ko mu se meša u posao, vidi se po ovim alibi izjavama u poslednje vreme da se izgubio.

                        Comment


                        • Current Liverpool manager Jurgen Klopp labelled Buvač as "the brain" in his coaching team, while describing himself as "the heart" and the second assistant coach, Peter Krawietz, as "the eye".

                          He has been credited with developing the high-speed attacking style that brought success at Borussia Dortmund.[2]

                          Ne žaliti ni 4 miliona po sezoni platu. Neka kupimo 3 igrača manje, ovaj ludak bi od Joveljića i Alekse Tersića napravio igračine.

                          Malo više da igraju Nikolić i Eraković, malo manje Van La Para i Ebecilioi, a Buvač neka to vodi.
                          Last edited by Cassius Clay; 10-11-19, 15:30.

                          Comment


                          • Sad gledam snimak one situacije kad je pogrešio Rodić.

                            Bio je penal.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Zamislite da Španci u basketu nisu zvali naše trenere ili da nisu toliko poštovani svuda? Što bi mi bili toliko tvrdoglavi? Da, nemamo novca za Ranijerija, ali drugoligaški treneri Seria B i Segunda znaju više fudbala nego naši prvoligaški 11 puta.

                              Isto kao što Vlade Djurović zna više basketa nego 90% trenera italijanske košarkaške lige.

                              Čak bih pre uzeo Prosinečki da nas vodi sad nego Milojević.

                              Ma ko mu se meša u posao, vidi se po ovim alibi izjavama u poslednje vreme da se izgubio.
                              Za Robija obe ruke dižem, sa ovim sastavom bi on igru postavio (čini mi se ) bolje. On nije imao ni približno dobar tim a igrači su izgarali.
                              Plus Robi nije stranac, on je naš.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Pa on je u ono vreme dominirao Partizan kad Partizan nije smeo da izgubi. Slično Savo što radi nama sada. Kup, prvenstvo itd.

                                Lazovića je on izneo. Ima oko za mladje igrače a i pismen je fudbalski. Ovo je njegova kuća i ovde bi bio ubedljivo najbolji.

                                Kakve Bosne, Azerbejdžani koga za to briga.




                                Sa jebenim Mikićem
                                Last edited by Cassius Clay; 10-11-19, 15:33.

                                Comment

                                Working...
                                X