Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa jedne strane razumem kritike prema pojedinim strancima. Sa druge, opet ne razumem. Da, Van La Para ne briljira iako je odigrao solidno u Londonu, ali plaćen je sveukupno 2 miliona. Mi smo Radonjića prodali za 12 miliona koji se raspada.

    Ako bi se poredili trenutno sa Olimpik Marsejom 70% navijača bi rekli da smo jači makar gledali kroz dvomeč.

    Ja ne znam šta očekujemo od tih ljudi što su plaćeni 2 miliona(a mi Pešića i Povredoaćija prodamo za 4,5), da driblaju bekove Totenhema ili?

    Koliko novca toliko muzike, sve ostalo je laž. Mogu da zalutaju ispod cene Krstičić i Marin klase jer su Srbi, sigurno ne može da zaluta za taj novac ni mnogo Srba koji bi pravili razliku tipa Boško Janković pre 2 godine i Filip Djordjević, a kamoli da se trkamo oko nekih ozbiljnih imena.

    Sistemski klub može mnogo bolje, trener mnogo bolje, uprava mnogo bolje, ali ne treba očekivati čuda jer nije realno. To da je realno niko ne bi ulagao novac.

    Ako sam gledao i trpeo Ivanića godinu dana, strpeću se još koji mesec za Van La Paru. Nije on dugo igrao, a Mirko je bio nosilac igre u Bateu. Polako.

    Samo bih voleo da kupimo i levog i desnog beka u zimskom, ostalo ne bih dirao puno.
    Last edited by Cassius Clay; 26-10-19, 10:07.

    Comment


    • Za nase uslove, transfere i ligu to je ozbiljan novac. Od njega se ocekuje vise od 1 udarca na gol po mecu, 0.6 kljicnih dodavanja na mecu, 0.8 uspesnih driblinga (oko 20 i nesto %), 0 golova i 1 asistencija.

      A dovodis igraca koji godinu dana nije igrao kako treba na mesto domaceg igraca koji gine na terenu, uhvatio ritam i dao kljucni gol za ulazak (Vukanovic). Cak mislim da bi i Ben bio korisniji na boku. A vec si doveo Garsiju koji moze pokriti tu poziciju.

      Za sad deluje kao pogresan potez.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Motivacija i kohezija su kljuc uspeha, a Van bez Para jos ne zna o cemu se radi i sta ga je snaslo, lik je izgubljen kao burek u svemiru, a nista drugacija situacija nije ni sa Garsijom.... Milojevic ponovo nepravedan prema nekim igracima ovaj put prema Vukanovicu, ranije prema Savicu, Stojkovicu...... Stojkovic i Savic su za Milunovica i Gobeljica klasa iznad i tu je Zvezda izgubila glavnu snagu, previse su se lako odrekli ova dva igraca morali su da nadju nacin da rese problem sa njima, a ne da na njima silje patku. Marinu je stavljen prevelik teret na ledja koji ni Mesi ne bi izdrzao, saigraci mu ni malo ne olaksavaju posao, jedini on zeli da igra ka napred, a cak se i Kanjas utopio u sivilo bata Djorine skole fudbala koju Milojevic forsira. Mada tu je Terza Tvorza alfa i omega, a Miloje nekako mora da balansira izmedju svojih zelja i zelja diktatora inace ne bi bio tu gde jeste.
        Last edited by tamonajugu; 26-10-19, 12:00.

        Comment


        • Sastav:

          Popović, Gajić, Pankov, Degenek, Rodić, Jovančić, Kanjas, Garsija, Ben, Vukanović, Pavkov.

          Comment


          • Van La Para nije Ebecilio igrač. To su predrasude. Tim generalno u ligi igra loše. Van La Para je izglasan na RSB od forumaša za najboljeg na utakmici u Londonu ili drugog najboljeg. To je javno mnjenje. Nekome se svidja, nekome ne. Nisam očekivao Kristijana Ronalda za 2 miliona.

            Nego šta ćemo što Ben, Zvezdin najbolji igrač, ne igra LŠ? Bolji je igrač od Marina, manje davi loptu, opasniji po gol. To je najveći greh.

            Guraju se svi u prvi plan od Marina do Boaćija dok je u realnosti Ben doktor fudbala za obojicu.

            Koliko ima važnih golova Ben u Zvezdi a koliko Marin? Lepe su one finte na oko, i igračina je Marin za našu ligu, ali Ben mi je za nijansu bolji.

            Druga stvar, očekivati od naših krila da igraju defanzivu u evropi kao bekovi pa da onda prave čuda napred, nerealno.

            U ligi se igra bunker i nerealno je i tu očekivati da oni brzinci pokažu brzinu. Najbolje se mogu pokazati protiv Jang Bojsa, Olija, LE timova. Gde je 50-50%. Ovo liga i LŠ na strani jači klubovi, ili napadaju bunker ili u LŠ igraju maltene bekove.
            Last edited by Cassius Clay; 26-10-19, 15:25.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              ...a koliko Marin...
              Marko Marin je namestio Milanu Pavkovu vodeći gol protiv Liverpula. Gol vredan 2,7m evra.
              Marko Marin je namestio Richmondu Boakyeu vodeći gol protiv Olimpijakosa. Marko Marin je namestio Nemanji Milunoviću gol protiv Olimpijakosa. Golovi vredni pobede i 2,7m evra.

              Na samo dve utakmice Marko Marin je direktno prihodovao Crvenoj zvezdi 5,4m evra.
              Marko Marin se Crvenoj zvezdi isplatio 5,4m puta.
              Najmanje.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ben nas je uveo u tu istu LŠ. Nemoj da stavljamo na vagu, jer koga god stavimo neće Bena prevagnuti. Dikskretni heroj i žrtva trenera i uprave. Prvo trenera jer ga gurao na krilo a čovek nema dodira sa krilom, a sada uprave jer ne igra LŠ.

                Mnoge zvezdice bi izdramile.

                A uopšte se ne kotira kod navijača Zvezde. Više vole ljudi i Donalda i Kangu i Boaćea i Marina i sve redom.

                Za mene je Ben najbolji igrač Zvezde. Opasniji je po gol od Marina, i manje mrsi. Ne bih ja rekao da je Marin nešto ludački bolji.

                Štaviše najbolje utakmice igramo kad Ben igra ofanzivnog veznog a Marin ne igra. Marin se nije video niti u jednom derbiju. A i ove kvalifikacije Marina ne mogu da se porede sa kvalifikacijama Bena prošle sezone.

                To što je on majstor sa loptom, i stvarno namesti dosta golova, tu zamerke nemam. Samo mi se više svidja Ben i mislim da bi to mnogo brže išlo.

                Idealno bi bilo da Marin ima još 10 cm i da igra centralnog veznog a Ben ofanzivnog. Marin dobro kreira ali Ben je mnogo konkretniji sa loptom.

                Ima li neko da može da kaže da su Van La Para i Mateo bolji od Bena? Teško. Obojica su po meni ok igrači, ali Ben je stvarno klasa. Pogledajte kako igra u ligi.
                Last edited by Cassius Clay; 27-10-19, 12:57.

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Ben nas je uveo u tu istu LŠ. Nemoj da stavljamo na vagu, jer koga god stavimo neće Bena prevagnuti. Dikskretni heroj i žrtva trenera i uprave. Prvo trenera jer ga gurao na krilo a čovek nema dodira sa krilom, a sada uprave jer ne igra LŠ.
                  Koliko sam ja pročitao, vratio se u Zvezdu jer mu je propao transfer, a onda je bilo kasno da se licencira za LŠ. Mislim da si nepravdan prema Upravi i treneru, jer to je skup objektivnih okolnosti. Vidim da to više puta napominješ ovde, a ako prezimite u "Evropi" verujem da će ga licencirati.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Ben je Vladanov ljubimac. On je insistirao na njegovom dolasku i on mu je oživeo karijeru.

                    Sigurno da Vladan najviše besni što Ben nije licenciran za LŠ i tu je najveća odgovornost uprave.

                    Ozbiljan klub ne može raditi na takav način.

                    Comment


                    • Nisu u pitanju nikakve "okolnosti" naravno.
                      Ben je na silu prodat, on nikada nije izrazio ni najmanju želju da ode, ima dobru platu u klubu, igra najjače takmičenje na svetu, a navijači ga obožavaju.

                      Jedini razlog za prodaju Bena je menadžerska provizija, odnosno "menadžerska" imajući u vidu ko su ti ljudi.
                      U svakom slučaju i više nego sramotan odnos Terzića i takozvanog "kluba" prema istinskom heroju svih navijača i ljubitelja fudbala Crvene zvezde, El Fardu Benu.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Hajde pojasnite mi....Ben se već bio vratio u klub i izvesno je bilo da nema ništa od transfera i pored toga nisu aplicirali za njegovu licencu ?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Prvo je tim prijavljen 04.09. za LS, a info da je Benu propao transfer i da ostaje je dobijen 10ak dana kasnije.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Nisu u pitanju nikakve "okolnosti" naravno.
                              Ben je na silu prodat, on nikada nije izrazio ni najmanju želju da ode, ima dobru platu u klubu, igra najjače takmičenje na svetu, a navijači ga obožavaju.

                              Jedini razlog za prodaju Bena je menadžerska provizija, odnosno "menadžerska" imajući u vidu ko su ti ljudi.
                              U svakom slučaju i više nego sramotan odnos Terzića i takozvanog "kluba" prema istinskom heroju svih navijača i ljubitelja fudbala Crvene zvezde, El Fardu Benu.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              Upravo to. To je slika i prilika transfer politike funkcionera u nasim klubovima.

                              Comment


                              • Na žalost, fudbaleri su "roba" i zakoni ponude i potražnje na tržištu i ovde se primenjuju. Može on da neće da ide "koliko hoće"....
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X