Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i sudijska ta neka komisija dala je zvanično obaveštenje da je gol neopravdano poništen.

    Opet, nebitno meni, sramana igra naših, po mom mišljenju zaslužena pobeda Partizana mučnog.

    Comment


    • Да ли сте приметили да Мирко Иванић није играо ништа током боравка у Звезди, а ипак је играо сваку, било крило, офанзивни, некад чак и централни. Сада не улази у игру уопште.

      Владан Милојевић дефанзива оцењујем на светском нивоу 8.5/10, офанзива 3/10, управљање ростером 1.1/10.

      Силује играче, и кад закуцају клупу нема повратка.

      Ево Јованчић игра иако се изгубио човек. Сада када је било простора да Иванић игра није играо. Вулићу никако да укаже праву шансу.

      Љутите се или се не љутите, делом и његовом заслугом, Звезда брже напредује од њега и тренутно је он изгубљен и ово је већ време за озбиљније име.

      Бувачу бих дао шансу.

      Comment


      • CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gajić, Pankov, Babić, Žander, Petrović, Vulić – Vukanović, Ivanić, Ben – Boaći.

        Comment


        • Pet promena u odnosu na prošlu utakmicu. Na ovakav način teško se može tim uigrati.

          Kako uklopiti recimo Tomanea? Njemu je potrebna konstantnost. Odigra jednu pa ga nema na naredne tri utakmice.

          Čudi me da golman Popović još uvek nije dobio šansu u ovoj sezoni.

          Comment


          • Borjan - Gajić, Milunović, Degenek, Rodić - Kanjas, Vulić - Ben, Ivanić, Van La Para - Tomane.
            Ipak odlučio Vladan da ne eksperimentiše.

            Comment


            • Tomane majstroski kroz noge golmanu.

              Jedino je tako bilo moguće dati gol.

              Bravo!

              Comment


              • Meni se sviđa angažovanost Gajića. Kanjas će uz Jovičića biti srce ovog tima.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Svi su angažovani. Jedino Ivanić po starom.

                  Taj momak je skroz fudbalski prop'o.

                  Comment


                  • Comment


                    • Odlično prvo poluvreme. Podsetili smo na Vladanovu prvu sezonu u klubu.

                      Visok presing, kidisanje na protivnika kad se izgubi lopta kako bi se što pre vratila u posed, fin protok lopte.

                      A onda drugo poluvreme mrzovoljno. Čovek kada radi neki posao na silu i bez volje obično napravi grešku, tako da nije ni čudno što je Borjan onako pogrešio.

                      Ne može bre to tako, njihova sreća što im ja nisam trener. Ustali bi sabajle i trenirali ceo dan, osim kazne podelio bih i par disciplinskih šamara.

                      Je l' tako Ganac? Tako je. Kod mene nema cile mile.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Odlično prvo poluvreme. Podsetili smo na Vladanovu prvu sezonu u klubu.

                        Visok presing, kidisanje na protivnika kad se izgubi lopta kako bi se što pre vratila u posed, fin protok lopte.

                        A onda drugo poluvreme mrzovoljno. Čovek kada radi neki posao na silu i bez volje obično napravi grešku, tako da nije ni čudno što je Borjan onako pogrešio.

                        Ne može bre to tako, njihova sreća što im ja nisam trener. Ustali bi sabajle i trenirali ceo dan, osim kazne podelio bih i par disciplinskih šamara.

                        Je l' tako Ganac? Tako je. Kod mene nema cile mile.
                        Sve si rekao što se tiče igrača ALI ja bih pošao od trenera i stručnog štaba jer igrači su igrali i posle 3:0 u pp sasvim dobro i ofanzivno a onda u drugom dr Džekil i mr Hajd transformacije...Jednostavno nas uvek stignu kazne kada "čuvamo rezultat, snagu i noge".
                        Svaku utakmicu kou odigraju ovako kao ovo drugo poluvreme i igrači i struka po džepu, zatim trening rano zorom i onda neka nastave da igraju tako .
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Večeras verovatno Vulić počinje utakmicu.

                          Comment


                          • Šta je sa Jovančićem?

                            Ono što je ekstremno važno je očigledna top forma José Cañasa. Olimpijakos treba mučiti i sportsku torturu nad njima provoditi.
                            Ovo je utakmica koja donosi tri zlatna i platinasta boda, najvažnija utakmica ove generacije svakako, borba za bodove, plasman i pozicije u Ligi šampiona, najvažnijem klupskom takmičenju u istoriji čoveka.

                            A tu je i sitnica 2,7m evra koliko UEFA plaća pobedu.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Tu je Jovanča, vredno trenira kako bi se vratio u formu.

                              Comment


                              • Najveći minus kod Vulića je što mu je mentalitet -∞ u poređenju sa Jovančićem.
                                Jovančić u sred Minhena juriša na petoricu, u tom smislu ga veoma cenim. Igra mu je nula ove sezone, to se slažem.

                                Borjan na golu,
                                Milunović-Degenek odbrana,
                                Gobeljić-Žander bekovi,
                                Kanjas-Vulić-Marin sredina terena,
                                Mateo-Van La Para krila,
                                Tomane centarfor.

                                Šta je sa Rodićem?
                                Iskreno se nadam da je Milojević ukapirao A+B=C ispred sebe.
                                Aman bre čoveče, Tomane je najjači centarfor u klubu, nema diskusije uopšte!
                                Pavkov i Boakje su harali prethodnih sezona, ali to je isto kao kad bi Juventus na klupi držao Ronalda, jer im je Mandžukić bio koristan ranije.

                                Tomané na teren!
                                Ima snagu da promeni istoriju Crvene zvezde!
                                Toliko je vrhunski igrač da bi sa lakoćom dostigao nivo jednog Rajka Mitića, u smislu klupske legende!



                                Milojević će napraviti katastrofalnu grešku ako navalu večeras ne povede Tomané!
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X