Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa analiza Dijaza, kao i uvek [emoji106]

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Situacija svakako nije baš laka. Treba se pogledati iz svih uglova.

      Pažljivo sam sve pogledao i opet došao do zaključka da je bilo malog kontakta ali dovoljnog da se svira faul.

      Reakcija struke 'bem li ga kakva će biti. Dobijali su oni i prošle sezone vruće šamare pa ih to nije razdrmalo.

      I dalje delujemo u našoj ligi dremljivo, raštrkano. Jebeš ekipu koja zbog povrede jednog beka menja formaciju i nekoliko igrača.

      Inače, Marin je do sada u derbijima imao učinak od jednog napravljenog penala i jedne greške sinoć zbog koje smo primili gol.

      Nije ni on kriv, teško uz ovakav način igre može doći do izražaja njegovo umeće.
      Evo, pa procenite sami:

      A imate u telegrafu ono što sam objašnjavao snimak kamerom iza gola. Dakle ako nije faul nad Manojlovićem ni ono sinoć nije faul (a siguran sam da nije bio faul)
      Priložiću i jedan Gif
      Ali to ne umanjuje pobedu Partizana, samo istine radi.
      Last edited by nebitan; 23-09-19, 19:31.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Još uvek nije dobio/dao otkaz?
        Zbog čega bi

        Comment


        • Originally posted by tamonajugu View Post
          Tavamba je prvi stigao do lopte pa se golman posle zakuco u njega jer je lose procenio kad treba da izleti i nije ni pipnuo loptu, a ovde Zander nije prvi stigao plus Stojkovic nije zaplivao nego je maltene stajao u mestu u srcu peterca i vec imao loptu na ruci kad je ovaj njega zakacio glavom. Ako vec polemismo o sudijskim greskama u prvom poluvremenu nije pustio prednost Partizanu i onemogucio opasan kontra-napad. Osim ove dve situacije sve ostalo ok.
          Ljubi te brat, kom crnom mestu, istrčao čovek pet metara.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Zbog čega bi
            Zbog blamaže epskih razmera.

            Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Zbog blamaže epskih razmera.

              Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
              Ne brukaj se ljubi te brat

              Čovek koji uvodi Zvezdu treću sezonu u nizu u Evropu da daje otkaz zbog nekog nameštenog poraza. Aj molim te nemoj više..

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Ne brukaj se ljubi te brat [emoji3]

                Čovek koji uvodi Zvezdu treću sezonu u nizu u Evropu da daje otkaz zbog nekog nameštenog poraza. Aj molim te nemoj više..
                Nameštenog poraza

                Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ljubi te brat, kom crnom mestu, istrčao čovek pet metara.
                  Stojkovic nije nigde istrcao vec je staticki BOCNO sa medju korakom cekao loptu da uhvati a Zander ga je omeo jer je Stojkovic vec imao loptu na levoj ruci i krenuo da sa desnom poklopi loptu kad ga je Zander udario po ruci, lopta skliznula Zanderu na glavu i odbila se. Sve se ovo desilo na 3 ili 3,5 m od gola.
                  Istrcao je onaj vas golman sa licem napred pravo na Tavambu kad je promasio loptu i zabio se u Tavambu.
                  Dve razlicite situacije i dve razlicite odluke. Shvatam ja da su neke stvari tradicija u nasem fudbalu ali ljudi obicno traze opravdanje u sudijama kad odigraju dobro pa ih sudija rebne....a ne kad imaju 2 suta na gol od kojih je jedan iz faula. To sto se za ovaj faul ljudi iz Zvezde hvataju kao za slamcicu spasa sebe od odgovornosti to je njihov problem. Komentator kao i uvek prvi zakuva pricu pa onda spremno docekaju Mrkela, Terza i ostale madjije. Zalio se i Partizan na sudjenje ali se ne secam da se zalio za ovakve banalne faulove koji se desavaju u fudbalu svakodnevno
                  Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 19:32.

                  Comment


                  • Nisam navijač ni Zvezde, ni Partizana, pa mi je lako da budem objektivan.

                    Miloje ima mnogo više pluseva nego minusa i baš mi je nerealno to što ga neki teraju. Ja se ne sećam uspešnijeg trenera u istoriji kluba, posle Ljupka Petrovića.

                    Ali da sam navijač Zvezde i da mrzim Partizan, verovatno bi ga i ja terao kad bi mi krv udarila u glavu.

                    Srećom, nisam navijač.

                    Comment


                    • Da situacije sa 154. i 161. derbija su skoro kopirane i to samo slabovid može da ne vidi.
                      Čak se i po reakciji Stojkovića vidi da i on ne vjeruje da je bio prekršaj. Znate već kako ide to skakanje kod naših igrača kao da su na vatru pali.
                      Opet, meni je sasvim moguća i dopuštena stvar da različite sudije različito cijene iste situacije. Kao i to da neko u svoj gužvi ne vidi sasvim jasno situaciju.
                      Nisam baš pratio, ali vjerujem da su iz Partizana nakon utakmice opet prizivali VAR.

                      Comment


                      • Originally posted by tamonajugu View Post
                        Stojkovic nije nigde istrcao vec je staticki BOCNO sa medju korakom cekao loptu da uhvati a Zander ga je omeo jer je Stojkovic vec imao loptu na levoj ruci i krenuo da sa desnom poklopi loptu kad ga je Zander udario po ruci, lopta skliznula Zanderu na glavu i odbila se. Sve se ovo desilo na 3 ili 3,5 m od gola.
                        Istrcao je onaj vas golman sa licem napred pravo na Tavambu kad je promasio loptu i zabio se u Tavambu.
                        Dve razlicite situacije i dve razlicite odluke. Shvatam ja da su neke stvari tradicija u nasem fudbalu ali ljudi obicno traze opravdanje u sudijama kad odigraju dobro pa ih sudija rebne....a ne kad imaju 2 suta na gol od kojih je jedan iz faula. To sto se za ovaj faul ljudi iz Zvezde hvataju kao za slamcicu spasa sebe od odgovornosti to je njihov problem.
                        Kako može "statički" i bočno pomeranje u istu rečenicu.
                        Kao drugo, bilo je tri međukoraka (ako ih ti tako krstiš) i negde oko četvrtog metra, on je bio iza igrača koji ne skače u njega već na loptu a on nije pri tome zaštićen jer i nije beli medved, pogrešno je procenio, proplivao i pokušo da isfolira prekršaj prilično smešno i neuverljio ali za sudiju dovoljno.
                        Kontakt koji ti potenciraš i zaštitu golmana je ili bio ili nije bio u oba slučaja jer nema ono sad ga vidim a sad ga ne vidim. Razumem ja da ti ne želiš da priznaš grešku sudije (nije nešto ni bitno) ali je bitno što dođeš na topik FK CZv da kenjaš i provociraš.
                        I opet ću ponoviti, pobedili ste zasluženo bez obzira na tu grešku sudije.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Za ovakav faul sad bi grmeli iz Partizana. Nekoliko saopštenja bi već bila napisana a možda i izlazak iz prve lige.

                          Ne postoji klub na svetu koji više kuka na suđenje i traži opravdanja u zaverama od Partizana.

                          Terza i kompanjoni mogu da laju koliko hoće. Nema tog opravdanja koje ih može spasiti.

                          Izblamirali smo se i apsolutno zasluženo izgubili.

                          Comment


                          • Derbi je neregularan, treba da se ponovi.

                            Comment


                            • Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Aman zaman!
                                Aman zaman!
                                Aman zaman!
                                Aman zaman!
                                Aman zaman!

                                Niko, ali apsolutno niko nije spominjao nekakav fantomski "gol" nakon utakmice, svi su se fokusirali na zaslužen poraz Zvezde i zasluženu pobedu Partizana!
                                Priču o fantomskom "golu" je plasirao Terzić kao spin kosku koju će da glođu oni koji su njega trebali da glođu!

                                Ubedljivo najodgovorniji za nemoć u serijama protiv Partizana je Terzić, a njegova reakcija je već viđena, da se podsetimo:

                                Spoiler
                                Potraga za Zvezdanom Terzićem

                                Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije raspisalo je juče potragu za Zvezdanom Terzićem (42) iz Beograda, predsednikom Fudbalskog saveza Srbije, saopštila je policija. Potraga se odnosi na teritoriju naše zemlje, što praktično znači da svaki policajac koji uoči Terzića u Srbiji ima obavezu da ga uhapsi.

                                Ovaj predsednik FSS-a, čovek sa izrazitim smislom za lični marketing, najavio je pre nekoliko dana da će doći u Kosovsku Mitrovicu, kako bi predsedavao sednici izvršnog odbora FSS. Da li će Terzić, koji je u poslednjih mesec dana obmanjivao javnost pričama da će se vratiti u zemlju sa „usavršavanja”, zaista to uraditi, ostaje da se vidi.

                                Prema podacima koje je policija saopštila, Terzić je osumnjičen da je počinio krivično delo zloupotrebe službenog položaja. Za sada je, kako tvrdi MUP, utvrđeno da je Zvezdan Terzić u svojstvu direktora OFK Beograda, protivpravno prisvojio novac od obeštećenja u jednom od transfera, u iznosu od 1.100.000 nemačkih maraka, na štetu ovog fudbalskog kluba.

                                Kako „Politika” saznaje iz izvora u istrazi, Terzić je prisvojio novac od transfera Vanje Grubača koji je kao igrač OFK Beograda prešao u nemački Hamburger. Za transfer ovog fudbalera, bila su potpisana dva ugovora. Po prvom ugovoru, koji je 1998. godine i objavljen u javnosti, Grubač je u Nemačku otišao kao slobodan igrač. Drugi, tajni ugovor predvideo je da Nemci uplate 1.100.000 maraka na ime obeštećenja OFK Beogradu. Nemci su taj novac i uplatili, ali se tim parama izgubio trag nakon što ih je Terzić kao tadašnji predsednik OFK Beograda podigao.

                                ...
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X