Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To jeste mora malo i on da prilagodi igru protivniku. Nije Vojvodina neki bauk ali ne igra se isto i protiv Vojvodine i protiv Smedereva na primer. Ali svi će reći da Zvezda ne mora da prilagođava igru nikom, što je loše...

    Više bih voleo da teži Murinjovoj filozofiji tj. odličan balans između odbrane i napada nego Gvardiolinom smislu fudbala. Svi bi da kopiraju sad ovog drugog al' izgleda da tako nešto može samo u Barsi koja ima takav sistem od petlića do seniora...

    Ovaj posed lopte Zvezde je gotovo nikakav kad se vidi kakve jalove šanse se stvaraju...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Gomila centarsuteva koji nijedan nas igrac ne moze da pokupi,prvo sto su ti centarsutevi uzasni,a drugo i kad ovi nasi ubojiti bekovi ubodu neki centarsut nijedan nas igrac ne moze lepo da oplete tu loptu.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Ja sam mislio da ce moja Vosa biti losa ove sezone i nisam ni pratio ni gledao utakmice (razocaran posle poraza od Vaduza), al danas sam pogledao tekmu i video da je Zvezda jos gora od nas. Samo mi nije jasno otkud vam tolko bodova sa ovakvom igrom Nije valjda da su ostali timovi bas takav raspad

        Comment


        • Taman kad pomislim da ne može gore, a ono... gle može...
          Svaki komentar u vidu besa, ljutnje, ogorčenosit, tuge, očaja ili kog već negativnog osećanja nema više nikakvog smisla.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A sad tek krece muka,kad krenu natpisi po novinama "Zvezda dovodi novog Mesija" pa dodje neki Stevica Reljic,pa novi Ronaldo,dodje lik koji da 2 gola za polusezonu...Voleo bi da mogu da ne citam te natpise do 1.februara.
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Li Adi i Kaluđerović razdužili opremu... sledeći...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nadam se da ste culi pricu o sabotazi Robija. Pa, malo razmislite o tome koliko je on kriv za sve ovo.






                P.S. Da ne zaboravim, Micku dati kapitensku traku i jaci ugovor koliko od nove godine!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ovi nasi igraci..pa ne znam...sve to treba poshamarat...ne znam zasto ali ipak mislim,da je Robi malo stroziji ,da bi bolje bilo..nemam pojma,vjerovatno grijesim,ali on mora da bude stroziji,da ga se igraci boje...mislim da bi se vise zalagali,gomila djubreta! Robi,samo bahato,arogantno,totalno strogo...i naravno prodati kaludjerovice,dimitrijevice kovacevice i slicne liliputance!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Treba da se igra i pametno neki put a za ovu sabotažu nisam čuo niti verujem u to...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Treba da se igra i pametno neki put a za ovu sabotažu nisam čuo niti verujem u to...
                      Ja znam da je tako iz prve ruke, a ti veruj Blicu, Sportalu i ostalim govnima.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Verovatno je to razlog za ovih -10. Igrači namerno miniraju Robija...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Verovatno je to razlog za ovih -10. Igrači namerno miniraju Robija...
                          Sarkazam ti nije jaca strana i ne miniraju njega. Problem je sto se plate dobijaju selektivno (secas se sukoba nakon derbija i price o losim odnosima nekih domacih igraca sa strancima, to je to) i onda onaj deo koji ne dobija plate na vreme lelemuda po terenu. Pa Robi se juce dere kao konj, niko ni da ga pogleda, a kamoli da uradi to sto on trazi.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Svaki igrac koji ne dobije platu na vreme treba da strajkuje i da ne trenira. Ako oni od tebe traze da ispunjavas sve obaveze iz ugovora, i recimo ne kasnis na trening, a ako zakasnis dobijes po usima, onda ti ako ne primis platu na vreme ne treba ni da treniras. Moraju i oni svoje obaveze iz ugovora da ispunjavaju, ne moze samo da bude jednosmerno... U to kakvi su ti igraci i koliko su produktivni na terenu za te pare za koje igraju necu ni da ulazim, jer nisu igraci sami sebe platili... Iskljucivi krivac je onaj koji ih je tu doveo i platio toliko koliko ih je platio. Kari Pesic kada je prvi put bio u Zvezdi je imao isti problem kao sada ovi u FK-u, selektivno su deljene plate, igraci bili nezadovoljni, hteli da strajkuju... On je lepo stao na stranu igraca i rekao kome plata kasni jedan dan NE SME da trenira, zabranjivao im je... Kada su videli ovo iz uprave da se trening radi sa 6,7 igraca, opasuljili su se, pa vise nisu selektivno delili plate. Tako je odrzavao dobru atmosferu u timu. Posle svake pobede ih je kolektivno izvodio na veceru i placao iz svog dzepa. Majstor psihologije....
                            Last edited by Ernesto; 11-12-11, 12:36.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Ja se s tim u potpunosti slazem, ali nas kao navijace to ne zanima. Jebe se nama da li oni jedu u Meku, po italijanskim restoranima, ne jedu, idu po splavovima itd, samo necu da vidim lelemudanje po terenu dok nose taj sveti dres. Ko je kriv, Lukic, Robi, oni sami, apsolutno je nebitno, vazno je ono sto vidimo na terenu, a ove polusezone osim Ventspils-a i prvo poluvreme Rena nista videli nismo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Ja se s tim u potpunosti slazem, ali nas kao navijace to ne zanima. Jebe se nama da li oni jedu u Meku, po italijanskim restoranima, ne jedu, idu po splavovima itd, samo necu da vidim lelemudanje po terenu dok nose taj sveti dres. Ko je kriv, Lukic, Robi, oni sami, apsolutno je nebitno, vazno je ono sto vidimo na terenu, a ove polusezone osim Ventspils-a i prvo poluvreme Rena nista videli nismo.
                                Inace u klubu vlada potpuno rasulo, ne zna se ko pije, a ko placa... Mali Lazovic poslednjih ne znam ni ja koliko utakmica nije mogao da prodje testove opterecenosti, igrao je preoptercen, samo je bilo pitanje trenutka kada ce da se povredi. Morao da igra da bi ga prodali... Telo Cadu-a je na nivou deteta od 13 godina u pubertetu... Sve to dolazi od Zirojevica...

                                Mozda nesto kasnije, sad me mrzi da pisem, napisem pricu Saleta Jankovica, bivseg trenera Zvezde, inace velikog Zvezdasa o "carobnjaku" Salasu...
                                Last edited by Ernesto; 11-12-11, 12:51.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X