Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olimpijakos je izjednacio na 2-2 protiv Totenhema. Dosta dobar je Olimpijakos.

    Comment


    • Ništa novo.

      I dalje smo jagnjad za ove zveri.

      Lagano i rutinski nas odradili.

      Comment


      • Stojanče, da Miloje ima prošlogodišnji tim PSŽa igru bi postavio isto. On se ne snalazi u situacijama kada može biti ravnopravan ili je igrački jači.
        Bez obzira na sve uspehe Zvezde u kojima ima udela, ovo, ove igre su njegov tm.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Sad ide u nedelju derbi na JNA.
          Bez sudijske pomoći teško možemo dobiti.
          Partizan možda nije jači od nas ali nije ni slabiji.

          Milojević nije nijednom dobro spremio derbi.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Stojanče, da Miloje ima prošlogodišnji tim PSŽa igru bi postavio isto. On se ne snalazi u situacijama kada može biti ravnopravan ili je igrački jači.
            Bez obzira na sve uspehe Zvezde u kojima ima udela, ovo, ove igre su njegov tm.
            Kako bi nas zli jezici nazvali
            "odvratni bunkeraši".

            Comment


            • Reps'tativac Gobeljic je uporopastio ovaj mec sa svoje dve greske u par sekundi. Sve je islo ka tome da se mec zavrsi 1-0 sto bi bio veoma pristojan rezultat uzimajuci sve u obzir, a ovako ovih 3-0 zvuci prilicno ubedljivo pogotovo jer je Zvezda imala svoje sanse, a Bajern odigrao bledo

              Comment


              • Kad ti Gobeljić igra beka onda jednostavno moraš napisati "Ok, dobro smo i prošli".

                Sraman lik.

                Comment


                • Pored Gobelje i Jovanče koji su bili apsolutno loši, nešto što me izuzetno nervira su parkiranje autobusa i izvođenje prekida. Mi kao da u plej buku nemamo ni jednu akciju nakon prekida osim nabacivanje (zavisno sa koje strane se izvodi) na stranu na Miluna (Degeneka, Rodu) neki zlobnik će reći pa eto na različite igrače...
                  oni glavom u sredinu.
                  Em što je pročitana on ni jednom nije donela prednost. Jebem ti i trenere i trenerske škole kada oni ne mogu da izvuku bar još dve-tri akcije.
                  Žander je imao samo tu jednu grešku, zakasnio i kažnjeni smo ali je tome prethodila greška Gobeljića koji sem što je tragičar je i očajno odigrao.
                  Miloje i Kosan su me razočarali.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • I da iz aviona se vidi da je Vulić doktor. Nejasno totalno kako čovek ne dobija više prostora.

                    Comment


                    • Evo ga još jedan kandidat za muškarca.
                      Štreber koji pokušava da bude kao neki opasan lik,
                      sa ultrasima.

                      Sve isto kao Vučić.
                      I na jednom i drugom se vidi da nikada nisu bili omiljeni u društvu,
                      pa i u doba kada ima neograničenu vlast Vučić ne može da iživi taj kompleks.

                      Jeremić isto.

                      Mila majko kakvi su nas besprizornici dopali.

                      Last edited by Jaqen Hghar; 19-09-19, 07:52.

                      Comment


                      • Vi samo gledate primljene golove, ljudi su se branili 95m i to dobro. Normalno da popusti koncentracija. Moglo je biti i 7-0 npr..Ti momci su dosli do LS i imate vere u njih malo.

                        Pustite hejt i uzivajte, mozda tek za 10g opet budete gledali Zvezdu u LS..

                        Jeremic je seljak, ali ne bih njega bas uporedjivao sa vucicem.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Igracki nije moglo mnogo bolje. Ovo su mecevi gde se ti ne pitas ni na jednom delu terena.

                          Deluje mi da nismo ni dovoljno spremni, da ovu pauzu nismo iskoristili u dizanju kondicije nego u slikanju i promovisanju evropske Zvezde.

                          Borjan i Degenek dobrii, Kanjasa nisam ni video kako treba. Garsija da se uozbilji, ne moze covek svaki dan da tuce cevape u Hiltonu a prima lepe pare.

                          Genk primi 6 od Salzburga jer su igrali ono sto oni nisu. Ne treba ni mi da igramo sto ne znamo u sred Minhena. Izvlacio si bodove na ovaj nacin, prolazio ozbiljne protivnike. Tako znas tako igraj i imaces u 79.om minutu sansu za 1:1. Protiv Bajerna. U gostima.

                          Pre neku godinu se Juventus odbranio na Kamp Nou i usao u 1/2 finale LS. Citam posle toga kako je branjenje na Kamp Nou velicanstvena melodija sjajnog orkestra a da je Bufon iskusni dirigent. A mi cim se neko brani- autobus.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Jedno je Genk koji je upao u masinu a drugo ovo .Genk je igrao fudbal . Jel ima neko ko se bavio profesionalno fudbalom da objasni kako je moguce da ne mozemo 3 pasa da napravimo da iznesemo loptu i POKUSAMO da igramo, ovo se desilo sa svima, ja razumem da neki igrac vredi 50-80 miliona zbog tehnike kondicije, brzine... Ali ipak su to profesionalci , njihov presing je uvek 3-4 igraca i izgubimo uvek loptu, mi ne mozemo da ogranizujemo jedan napad, osim ako nije njihova greska i kada frljnemo loptu, pa slucajno tu nema nikoga pa predjemo centar ?

                            Comment


                            • Lepo je čekati utakmicu svog kluba u LŠ ali nije lepo kad te ovako trte.

                              Mislim da smo oborili rekord u prvom poluvremenu po broju pasova.

                              Na kraju smo i dobro prošli, moglo je biti i ubedljivije.

                              Ne čudi što je Gobelja pogrešio, nemamo mi ni naviku da kroz pas igru iznosimo loptu.

                              To ne radimo ni u ovoj našoj sprd ligi.

                              Igra nam je očajna. Videćemo da li će se u derbiju nešto promeniti.

                              Comment


                              • Mislis da je Salzburg jaca masina od Bajerna kad im se protivnik otvori?

                                Ne mozemo da pokusamo jer nemamo takve igrace. Tehnicki nismo dovoljno potkovani da drzis minut loptu.
                                Marin je jedini igrac koji ima pas unapred.
                                Jovanca Gobelja i Kanjas nemaju pas unapred, bar do Marina. Zander i Para su igraci koji guraju ispred sebe i trce, Garsija ceka loptu u prostor a Pavkov vise voli kad je lopta u vazduhu. Da imas Krsticica iza Marina a na boku Bena ili u spicu Tomane-a druga bi stvar bila.

                                Dalje, nismo dovoljno spremni da istrcimo napred posle intezivnog branjenja. Zander nekoliko puta istrcao=dva puta ga hvatali grcevi. Za miran pas moras imati vazduh u plucima. Moras imati rutinu resavanja pritiska sto nam nasa liga ne daje. Moras imati neki fond igraca ispred sebe, moras imati igrace koji traze loptu a to je samo Marin..
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X