Strana 1398 od 1398 PrvaPrva ... 398 898 1298 1348 1388 1396 1397 1398
Rezultati 20.956 do 20.969 od 20969

Tema: FK Crvena zvezda

Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748548
    Citirati Originalno postavljeno od mark it zer0 Pogledati poruku
    A zašto bi sudija sudio ofsajd kada ova dva igrača nisu imala apsolutno nikakvog uticaja na igru niti je lopta u bilo kom trenutku bila blizu da dodje do njih?
    Zato sto je pomocni sudija morao da podigne zastavicu jer u trenutku izvodjenja prekida (koji je upucen prema kaznenom prostotu a samim tom i prema njima) bili u nedozvoljenoj poziciji, samim tim su uticali na tok igre.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

2. Your Google Adsense code here
    am I wrong? mark it zer0 avatar
    Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748777
    Uopšte nije morao. Rekao sam ti da igrači koji su u ofsajdu nemaju apsolutno nikakvog uticaja na igru. Zastavica se diže kada se igrač aktivira, ili ako svojim položajem utiče na igru (tipa zakloni golmana, ili utiče na reakciju odbrambenog igrača). To su osnove. Gol je čist kao suza, vi ste opljačkali Indjiju i tačka, idemo dalje.
    Izmenio/la mark it zer0; Juče u 09:16.

Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748548
    Uopšte nije morao. Rekao sam ti da igrači koji su u ofsajdu nemaju apsolutno nikakvog uticaja na igru. Zastavica se diže kada se igrač aktivira, ili ako svojim položajem utiče na igru (tipa zakloni golmana, ili utiče na reakciju odbrambenog igrača). To su osnove. Gol je čist kao suza, vi ste opljačkali Indjiju i tačka, idemo dalje.
    Pa naravno da su ti igrači isprovocirai reakciju igrača Zvezde, jer da njih nije bilo tamo gde su bili u zaleđu mogli su propustiti loptu, i naravno da je pomoćni sudija dužan da podigne zastavicu kada su igrači u ofsajd poziciji a na glavnom sudiji je da proceni da li utiču ili ne na igru.
    Naravno da prvi penal nije postojo iako je prekršaj postojao i naravno da je drugi postojao isključivo zbog gluposti golmana Inđije.
    Pitanje je kako bi se sve odvijalo da je ofsajd sviran.
    Spoiler
    Nije umio da odstupi,
    Uračunato i u moj pad.

Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748777
    Dobro, neka bude da je ovde Zvezda oštećena. Takva je i liga.

Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748548
    Ja sam lepo i jasno napisao da prvi penal nije bio, prekršaj se desio van kaznenog postora i to je greška sudije, onda sam se osvrnuo na prvi gol i na celu akciju gde se naša mišljenja razilaze, ok ti to vidiš tako ja ovako Smatram da je sudija nedorastao suđenju u super ligi.
    Spoiler
    Nije umio da odstupi,
    Uračunato i u moj pad.

Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748437
    Nismo mi pokrali Inđiju, njih je oštetio glavni sudija.

Napravio je grešku svirajući penal iako je faul bio van šesnaest.

Al Bože moj, greške se dešavaju. Nije imao čovek nameru da ošteti Inđiju.

Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748777
    Ako vam je lakše da nazovete tako, meni je ok.

Da li je imao nameru ti nemaš pojma, pričaš napamet. Ja sam mišljenja da je imao nameru, jer je vrlo očigledno bilo.

Nije to ni bitno, ja sam se uključio da bih rekao da je gol Indjije regularan, pošto Ganac smatra da nije.
    Izmenio/la mark it zer0; Juče u 10:48.

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748437
    Ako vam je lakše da nazovete tako, meni je ok.

Da li je imao nameru ti nemaš pojma, pričaš napamet, ja sam mišljenja da je imao nameru, jer je vrlo očigledno bilo. Nije to ni bitno, ja sam se uključio da bih rekao da je gol Indjije regularan, pošto Ganac smatra da nije.
    Ne pišem ja da bi meni bilo lakše, samo iznosim svoje mišljenje u vezi situacije oko penala.

Za drugi deo komentara isto bih ja mogao napisati za tebe da nemaš pojma i da pišeš ono što ti odgovara.

Polako, nema potrebe da varničiš odmah. Možemo smireno i na jedan gospodski način razmeniti mišljenja.

Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748777
    Ne varničim. Ne znam šta ti je tačno stvorilo tu ideju, ali vrlo sam smiren. Oprosti ako te je uvredilo ovo 'nemaš pojma'.

Mogao bi ti to da napišeš, i bio bi u pravu, zato sam i naglasio da sam mišljenja da je bilo namerno. Svakako da je to sve priča napamet, i niko ne može sa sigurnošću da tvrdi bilo šta. Možemo i blesavi da se pravimo, pa da budemo ubedjeni da je sve ovo slučajnost.

Šta ti misliš, jeste oštećeni u meču protiv Indjije? Pitam za ovu situaciju kod gola, zanima me da li je mišljenje Ganca pojedinačno ili više vas smatra isto.

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748437
    Ma kakva uvreda, taman posla da me može uvrediti neki virtuelni lik. Ovde sam otporan na uvrede.

Što se tiče penala već sam u jednom od svojih prethodnih komentara dao odgovor na tvoje pitanje.

Al nije problem da ponovim, jasno je da je faul bio van šesnaest.

Kod mene nema blesavljenja. Jbg, mi smo došli u takvoj situaciji da ćemo uvek govoriti da je sudija namerno pogrešio.

To nije ni čudno uzimajući u obzir dešavanja u našem fudbalu.

S druge strane ima i onih koji će tvrditi da je sudija namerno digao zastavicu kad je Ivanić izbio sam pred golmanom iako ofsjada nije bilo.

Dakle, gotovo niko neće reći da je u pitanju greška nego da je u pitanju namera.

Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748777

Šta ti misliš, jeste oštećeni u meču protiv Indjije? Pitam za ovu situaciju kod gola, zanima me da li je mišljenje Ganca pojedinačno ili više vas smatra isto.

Citirati Originalno postavljeno od Stojanče Pogledati poruku

Što se tiče penala već sam u jednom od svojih prethodnih komentara dao odgovor na tvoje pitanje.

Al nije problem da ponovim, jasno je da je faul bio van šesnaest.
    Dobro je što si pročitao šta sam te pitao, razmislio o tome, pa smo u mogućnosti da gospodski razmenino mišljenja. Ne bi bilo moguće ako ne čitamo jedni druge.

Hvala i što si ponovio, ali za penal je jasno svakom živom biću, pa me nije toliko ni zanimalo mišljenje oko toga, inače bih te to pitao.

Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748437
    Ma dobro, u toku čitanja uvek može da se pogreši. Pogotovo kad u žurbi to radiš. Inače, moguće je i gospodski razmeniti mišljenja čak i kad ne čitamo pažljivo, nije ni to razlog da se vređamo.

Mislio sam kod situacije u vezi našeg gola, da budem iskren nisam taj poslednji deo ni pročitao do kraja.

Nije problem da odgovorim. Ja sam mišljenja da je njihov gol regularan i da je pomoćni sudija ispravno postupio što nije podigao zastavicu pre gola.

Junior Member Grofovija ljuta avatar
    Datum registracije
    27.06.2011
    Moć reputacije
    0
    Ti meni serdare, ja tebi vojvodo ...

Mislim da odavno nisam gledao bolju CZV utakmicu u LL ligi. Odnosi se prvenstveno na suđenje, jer su dosta njih iz tog sudijskog ugla negledljivo . Par puta smo padali u 16 metara, sudija apsolutno iskulirao, dok je Inđija oduševila kvalitetnom igrom, bez velikog bunkera i sa ubitačnim kontrama. Gruba sudijska greška kod prvog penala pokvarila je totalni utisak o utakmici te se sad samo o tome priča. Iz pozicije u kojoj je bio morao da vidi da je faul van 16, ali loše se odigralo po njega... Možda je pretpostavio da je faul malo bliži liniji, pa da će proći penal...

Elem šteta za utakmicu...

Srećno u Minhenu, daj Bože da bude bolje od Pariza...

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Moderator Sam Hornish Jr. avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Moć reputacije
    139536555
    prvi penal nije postojo, zvezda se gura... ali imam da se kladim na njih protiv Bajerna sutra 35 kvota

Strana 1398 od 1398 PrvaPrva ... 398 898 1298 1348 1388 1396 1397 1398

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •