Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo malo pljuvanja po Boaciju. Kada da preko potreban gol Kopenhagenu onda je ok, kada nacne Suduvu i Helsinki na 0-0 ukupnom rezultatu isto. Kada nas 3 derbija u kojima sansu nismo stvorili vadi, isto ok. Kada zasere odmah ga teramo. Svako pogresi i Jovanca i razni promadeni penali i Marin jos gluplje protiv grobara, Boze mo, zivot ide dalje. I Pankov se zajebao kod prvog gola pa sta, i Borjanu prosla malo ispod ruje, pa je posle bio fenomenalan. I Marin promasio zicer, ali nadomestio to dobrom igrom. Garsija se klizao u pocetku pa dao gol, jbg takav je fudbal, da je predvidiv niko ga ne bi gledao. Naravno da ostaje zal jer je bilo 1-2 i krenuli su da padaju, ali 2-2 pre meca bi 90% nas prihvatilo. Ja sam licno od 60og navijao da ubaci Tomanea, nevezano za penal.

    Idemo dalje!
    Last edited by colchonero; 21-08-19, 23:46.

    Comment


    • Dobro je ovo. Samo da regulisemo poziciju levog beka do utorka. Da je Zander takticki pismen nikada ne bi bio penal za bojse. Ali jbg-a. Napred Zvezdo.

      Comment


      • Ajde kad traži moj Madrid, kad je potrebno promašiti 100% šansu protiv Kopena kući, tu je Ričmond. Treći napadač, Ričmond je treći napadač, treeeećiii naaapaadač, Ričmond je treći napaadaač.

        On uvek zasere i uvek ga teram. Nije njegov gol Kopenu veći od gola Milanezea.

        Da je Pešić ovo uradio, visio bi ispred Marakane. Sva ova sranja i promašaje koje radi dotični.

        Ali Goku je u pravu. Treba da prestanem i Ričmonda da pljujem. Ne stavlja on sam sebe u prvih 11.

        Uaaa Miloje. Lalate, Lalate, dodji kući Lalate
        Last edited by Cassius Clay; 22-08-19, 06:53.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Ako neko ima gif situacije kada je upotrebljen Var, neka okači.
          Može i golove.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka


          Evo ceo highlights
          A situacija oko penala počinje na 3:44
          Ponovljeno nekoliko puta.

          Edit:
          Moraš da ga odmah gledaš preko youtub-a, ne dozvoljava ovde.
          Last edited by Chiwwi; 22-08-19, 08:03.

          Comment


          • Ivanić i ima fudbalsko u sebi, ali šta ljudi vide u Aleksi Vukanoviću nikada neću skapirati.

            Evo prodali smo Bena, naravno za 2 miliona, jbg gde ćeš više, samo guzimo prvaka Danske, prvaka Švajcarske, tamo nekog viceprvaka Rusije i tamo nekog osvajača Lige Šampiona......kad budemo guzili redom sve e onda ćemo prodati nekoga valjda za 3 miliona.....te smo sada osuđeni na gledanje drvezgare Vukanovića na krilu ili Ivanića koji je van sebe i koji nije krilo na krilu.

            Šta je problem upravi da spoji malog Zvezdinog Mesije-Marina-Bena iza špica ? Kojih bre 2.2 miliona ? wtf ? Pa milion će uzeti sad od utakmice sa Dečacima u Beogradu samo od ulaznica.

            Vukanović osim što je disciplinovan, tehnike u sebi nema kapi, baš onako krute noge i kukovi, nestvarno.

            Nisam nešto primetio da se ovde pominje partija Kanjasa !? Kakav doktor fudbala, kako je izgarao sinoć, i sa loptom i bez lopte najbolji naš igra na terenu, kapa dole čičeganja i svaka čast Miloju što ga odmara u domaćici da bi imao daha za ova kidanja po belom svetu. Mislio sam da je njegovo prošlo, da je došao da zabode još jedan ugovor, međutim, greška, kapa dole, jednom majstor uvek majstor.

            I na kraju nema mesta pridike Miloju, veliki radnik, veliki znalac.....da ga Bog poživi i da potpiše produžetak saradnje. Amin.

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              Ajde kad traži moj Madrid, kad je potrebno promašiti 100% šansu protiv Kopena kući, tu je Ričmond. Treći napadač, Ričmond je treći napadač, treeeećiii naaapaadač, Ričmond je treći napaadaač.

              On uvek zasere i uvek ga teram. Nije njegov gol Kopenu veći od gola Milanezea.

              Da je Pešić ovo uradio, visio bi ispred Marakane. Sva ova sranja i promašaje koje radi dotični.

              Ali Goku je u pravu. Treba da prestanem i Ričmonda da pljujem. Ne stavlja on sam sebe u prvih 11.

              Uaaa Miloje. Lalate, Lalate, dodji kući Lalate
              Ja sam i sam rekao da jeste bila glupost (iako bih mogao da trazim dlaku u jajetu i da kazem da je i bekovska krivica imala udela), ali zivot ide dalje. Hocu da kazem da ova glupost nema veze sa njegovim gol ucinkom ili formom. Jbg svakom se desi i CR prosle godine u CL skrivio penal i crveni. Plus oni primeri igraca Zvezde sto sam naveo u proslom komentaru. A sto se ostatka meca tice, pa nije on Messi kod kuce (samo za tebe Uki ovaj nastavak) ja ne znam sta je mogao vise juce da uradi osim one sanse gde je ionako pao gol, tako da je i bolje sto je nije dirao. U skokovima slab po obicaju, imao je 3-4 spustanja na lopte na zemlju i dobrih odlaganja u solidan pritisak i trcanje. Ni Tomane nije imao bolji ucinak, mada to mislim da je pre svega jer smo se povukli na 2-2 i samo ispucavali loptu, mislim da je on inace dobar igrac za kontre i da bi sa Garsijom i Marinom koji bi to vukli, mogao da bude ucinkovit.

              Comment


              • Ivanić i ima fudbalsko u sebi, ali šta ljudi vide u Aleksi Vukanoviću nikada neću skapirati.
                Taj covek je prava ona sirova glava, on je pravi duduk za fudbal pa samo kad ga vidis jasno ti je da je buzga Ocigledno Milojevic voli takve igrace, on je svojevrstan tip defanzivnog krila, u organizaciji igre i ofanzivi skoro beskoristan ali u kvarenju igre protvnika i pritisku veoma koristan. Da je malo bistriji mogao bi da bude odlican zadnji vezni ili bek.

                Comment


                • Ako neko očekuje da stavim u istu ravan Gobeljića kog smo platili 100k i Aleksu od 350k sa Ivanićem od milion i Boaćijem od 2,5 miloona (najveći transfer u istoriji srpskog fudbala, posle Radonjićevog koji nije ni bio transfer nego procenat)...

                  kako to da poredim?

                  Je li taj Gobeljić od 100k sa tračavom platom isplatio sam sebe i odigrao iznad očekivanja? Da. Vukanović igra kao igrač od 350k.

                  Problem je što špic i veznjak ne igraju u skladu sa obeštećenjem i platom.

                  Aleksa je odličan krilni napadač, ali ne krilo, on je skorer pre nego brzonogo krilo. Može i defanzivu na srčanost. Za 350k ne možeš da dobiješ Ronalda.

                  Kakvu smo zver mogli od napadača uzeti za 2,5 miliona, bruka.
                  Last edited by Cassius Clay; 22-08-19, 09:06.

                  Comment


                  • Dupliram postove opet ali Vukanović i Gobeljić nisu igrači prve postave. Ben je, a ispred Gobeljića su i Žule i Gaja. Ko je nama kriv što su obojica van forme, a Rodić je van forme još od svetskog prvenstva. Razumem prodaju Bena i cenu, samo ali samo ako se dovede pojačanje još jedno krilo, umesto njega.

                    Jer kada Marin povuče otvara se prostor na oba krila i brzina ne bi bila zgoreg. Pošto već Ivanića ne možemo da se oslobodimo. A za njega je Ben tata mata.

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post
                      Ako neko očekuje da stavim u istu ravan Gobeljića kog smo platili 100k i Aleksu od 350k sa Ivanićem od milion i Boaćijem od 2,5 miloona (najveći transfer u istoriji srpskog fudbala, posle Radonjićevog koji nije ni bio transfer nego procenat)...

                      kako to da poredim?

                      Je li taj Gobeljić od 100k sa tračavom platom isplatio sam sebe i odigrao iznad očekivanja? Da. Vukanović igra kao igrač od 350k.

                      Problem je što špic i veznjak ne igraju u skladu sa obeštećenjem i platom.

                      Aleksa je odličan krilni napadač, ali ne krilo, on je skorer pre nego brzonogo krilo. Može i defanzivu na srčanost. Za 350k ne možeš da dobiješ Ronalda.

                      Kakvu smo zver mogli od napadača uzeti za 2,5 miliona, bruka.
                      Da li su se isplatili ili nisu to je druga tema, a sasvim treća da li su to igrači za prvu postavu učesnika LŠ !? Svaka čast momcima za srčanost, ali jasno je svima kao dan da je odgovor na postavljeno pitanje negativan.

                      I ubacivanje Petrovića pre Vulića sinoć je ravno kriminalu !!! Možda je Njegoš potencijal, ali Vulić je sada klasa iznad igrač, te je ubacivanje ovog mlađeg jasna menadžersko klupska kombinacija pupanja mu cene, nema drugo taktičko-fudbalsko opravdanje.

                      Baš moderan vezni igrač Vulić, pandan Kanjasu.

                      Comment


                      • Kanjas je super bio.

                        Mateo odličan. Svidja mi se ovo, što smo prvi put doveli stranca da dolazi posle dobre sezone, da je mlad, a ne da je polaznik Ajaxove škole pa ga dovodimo iz Mordovije i slično. Igrao u Juventusu igrao ovde onde. I ti fazoni.

                        Marin igra na svetskom nivou to je sada jasno. Dečko ima problem u glavi i voli da je glavni igrač, da se sve vrti oko njega, jer da nije tako igrao bi za najjače klubove na svetu. Srećom po nas, tako je, srećom po njega, ovde je šef.

                        Ne verujem da će on negde u skorije vreme. Ispao je legenda mnogo veća od raznih Boška Jankovića, Žigića, Pantelića, Stankovića itd.

                        Ono što on radi i kako on igra, jedino sam video da Mesi igra.

                        I Garsija je nizak i brz, ako već Bena prodajemo, daj da nadjemo još jedno dobro krilo.

                        Treba naš skauting da se poveša ispred stadiona i klub, Randjelović sinoć uništio Krasnodar.

                        Comment


                        • Leo pisete... Samo par napomena... Oko Bena, Ben nije krilo. Stoga je tesko upariti produktivno njega i Marina. Trebaju nam klasicna krila. Ako udjemo u LS ovo sto kaze Uki za Boacijevih 2.5 miliona, ocekujem da se priblizno toliko pljune za jednog znama na poziciji Kanjasovog parnjaka pa da zapevamo slozno braco mila ovu pesmu svi Zvezda, Zvezda, Zvezda

                          Comment


                          • Evo prodaćemo vam mi Asana za 5 meleona, bratska cena, taman da nam se osvetite za Klea i Stojketa..

                            U Klauzulu samo da se unese da Asano ne sme da se glupira sa nikakvim majcama ala Stojke i ne sme da igra protiv nas, vama ionako treba za jevropu..

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1580906

                              bratski

                              Zato su u Atini dobili dozu. A umeju da odu u Temišvar i prozivaju. Nema veze, doći će maca na vratanca opet pa će biti "ostavili me dečki"

                              Razbili su glavu i detetu od 19 godina.
                              Last edited by Cassius Clay; 22-08-19, 11:13.

                              Comment


                              • Jeste Vukanović balvan, ali ne može 11 Marina u tim.
                                Nije ni taj Dragiša Binić bio Maradona pa je imao ulogu za sva vremena, onaj beg u Minhenu:
                                "... Radinović, Belodedić pa Prosinečki... Prosinečki divna lopta za Binića i evo sada prilike... evo sada prilike za Pančeva i jedan-jedaaan... Darko Pančeeev, a ko bi drugi...).

                                Dosta je važnih zupčanika u timu, koji nemaju vasionski fudbalski talenat.
                                Ako Vladan Milojević odluči da Vukanović ima svoju ulogu, samo se klimne glavom.
                                Vladan Milojević je dar sa neba.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X