Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sezona je počela sa tandemom Jovičić-Jovančić, a sada to treba da igraju Kanjas i Ivanić?
    Ne liči na Vladana Milojevića uopšte.

    Nije mi poznat ovaj izvor informacija ali je svakako patka.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • I ja ne verujem u ovu postavu.

      Prvo ne verujem da će "Mesi" da počne odmah nakon 48 sati u klubu, tu će Ivanić, a na mesto Ivanića će Jovančić.

      Msm da je to postava 1/1 za prvi meč.

      Comment


      • Jovančić je kažnjen, mora neko tu da upadne.
        Jovičić je povređen, najlogičnije je Vulić ali ovi što guraju Matea da počne sutra pošto se rodio u Zvezdi, mu oslobađaju mesto gurajući Ivanića nazad, što je harakiri na gostovanju osicama iz Jang bojsa.

        Taj ko je napravio ovaj gornji tim nema blage veze gde Zvezda ide, da je čeka košnica od tempa i ritma.
        Igra se na betonu praktično, teren je izuzetno tvrd i lopta se ponaša kao skočica.
        Nema tu vremena za klaj-klaj, žuti će da nose i levo i desno, mora ekstremno tvrd i kompaktan tim da izađe.

        Kakva crna ofanziva kakvi bakrači, treba ostvariti rezultat za Ligu šampiona, neko umiranje u lepoti i maštanja o ofanzivi može da zagovara samo neki fudbalski diletant.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Okrenite AS1, počinju penali.

          Comment


          • Ma Jovanćić je suspendovan. Ne gura niko Matea, Mateo je doveden da bi igrao. Samo je pitanje da li će startovati. To je bila i želja trenera, i Mrkele i Terzića. Poznato je koliko naš trener ceni nekoga ko se dokaže u Grčkoj i nije tajna da je bio i njegova želja ali ne samo njegova, ovo je jedini transfer koji su svi 100% podržali zajedničkim snagama.

            Meni je logično da Vulić startuje i da ti igra pojačanje od 1 800 000. Ivanić sigiruno nije ništa bolji, i imao je prilike. A Mateo ne može biti gori od Simića.

            Pitanje je samo koliko je spreman, rekao je da će pričati sa šefom a već za sledeću je na 100%, za 8 dana.

            Čemu se ja nadam je Borjan, Rodić, Degenek, Pankov, Gobelja, Kanjas, Vulić(70 min posle mali Njegoš), Mateo(60 minuta posle Ivanić), Marin, Vukanović, Boaći(60ak minuta pa Tomane)

            Znajući Vladanovu opsednutost Ivanićem ne bi me čudilo da počne umwsto Vulića, što bi bilo jako glupo. Ovo ostalo manje više mi je ok. Nije da imamo izbora.
            Last edited by Cassius Clay; 20-08-19, 19:57.

            Comment


            • Tomane ima het-trik u sebi kakva je to zver.
              Mnogi nisu ni svesni šta je ušlo u Zvezdu, nažalost ni trener izgleda.

              Tomanea je zločin držati van tima, zločin protiv fudbala.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Tačno sam zaboravio da je Jovančić pod kartonima.

                Ako krene Ivanić na DMC onda definitivno trener nema poverenje u Vulića u ovako jakom meču, i tu gubimo u defanzivi, jer je više nego jasno da nam sutra jak blok mora biti na prvom mestu i odatle podržavam igranje Vukanovića obzirom da je diciplinovan i uporan iako je očigledno da čovek nije krilo.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  I ja ne verujem u ovu postavu.
                  I većina medija najavljuje ovu postavu.

                  Videćemo, možda bude još nekih iznenađenja.

                  Comment


                  • Ima rsb uvek dobre informacije.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      sutra
                      Utakmica je večeras, počinje u 9, za 4 sata i 15 minuta.
                      Sredina terena Jose Cañas-Ivanić je problematična isključivo zbog Ivanića. On je pre svega ljuta guja kojoj se niko ne nada kada protivnik brani svoj šesnaesterac, niko ne može da pohvata njegova ubacivanja.

                      Što se tiče defanzivne uloge i jurenja protivničkih igrača a la Jovičić, to već nije uloga za Ivanića, mada bilo je primera da to vraćanje oplemeni sredinu terena i igru tima uopšte.
                      Ne preporučujem ipak eksperimente u ovako važnoj utakmici, a opet podvlačim da je jedini razlog vraćanja Ivanića nazad oslobađanje mesta za Matea napred, a to je tek kocka i to teška i glupa pred ovakvu utakmicu.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Zvaničan sastav:

                        Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić, Kanjas, Ivanić, Vukanović, Marin, Garsija, Boaći.

                        Comment


                        • Desno krilo i napadac mladih momaka ako budu zaustavljeni (Nsame i Ngamaleu) Zvezda je uradila 80% posla. Obaviti dobar zadatak u zaustavljanju ovh igraca je preduslov za pozitivan rezultat. Zvezda mora svaki put da proba kontrama i polukontrama da dodje do gole inace ce uloga Garsije postati nebitna u ovom mecu cak njegovo ucesce moze da postane pogubno za Zvezdu veceras ako Milojevic bude igrao previse defanzivno u bilo kom momentu utakmice.
                          Last edited by tamonajugu; 21-08-19, 19:01.

                          Comment


                          • Posle vodećeg gola pomislio sam da možemo i do trećeg. Da smo pobedili golemi deo posla bi odradili.

                            Posle izlaska Garsije pali smo, duvalo je sa svih strana. Na prekid ćemo morati obratiti više pažnje u revanšu.

                            Boaći je napravio glupost. Gubio je i korak protivnički igrač a i mala je verovatoća da se desnom nogom uspešno interveniše u onakvoj situaciji.

                            Nezgodni su Jangeri. Ič nam ne odgovara način na koji igraju.

                            Biće povuci potegni u revanšu.

                            Svaka čast momcima na borbi osim Ivaniću. Još jednom je pokazao svoj kukavičluk.

                            Bez obzira što su Jangeri propustili mnogo prilika opet ostaje žal za pobedom jer sam mišljenja da uz malo pameti smo i mogli do nje.

                            Ipak, mogu napisati - bravo Zvezdo!

                            Comment


                            • Biće zajebano u Beogradu, bez razlike na ovih 2:2.
                              Već vidim da će Milojević to braniti na Marakani.

                              Comment


                              • I opet je VAR pomogao onome kome je trebao da pomogne.

                                Ne kažem da nije bio penal ali sudija ga nije svirao.

                                Da je bilo obrnuto ne bi ga ni zvali da gleda.

                                Uveli su to govno da bi mogli da guraju onoga koga treba da guraju.

                                A što ubija emociju to je posebna tema.

                                Comment

                                Working...
                                X