Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na ovim slikama ovaj izgleda kao srednjoškolac.
    Brate, dobronameran savet.
    Edituj neke postove i spoji poruke.
    Nije običaj na forumima da se postuju jedna za drugom poruke.

    Comment


    • Kako možeš pisati "hvali" to h je nasilno dodato u naš jezik. Mi po prirodi stvari govorimo leb, alo, fali, fala, ej umesto hej itd. Izbacujmo to veštačko h koje ne pripada našem govornom aparatu.

      Nego, tako će verovatno biti, takav sastav, s tim što će verovatno Ben i Tomane ući od 60og. Ipak su bolji igrači od Boaćea i Ivanića.

      I to bi bio naš najjači sastav, Ben ofanzivno, Marin desno, Mateo levo, Tomane napred, Kanjas i Vulić koji je trenutno u jačoj formi nego Jovanča. Jedino je fizički mlak ali jbg.

      Znam Jaqen nego stižu vesti jedna po jedna, u pravu si. Ja kako stigne prenosim ovde, ali mogao sam ga zgužvati u jedan post. Dobar savet brate

      Comment


      • Bazel ispao lagano, kolo sreće se okreće, prepao se Jang bojs pred Zvezdu, to je sigurno.
        Samo im treba dati do znanja da imaju životinju ispred sebe, nekoga ko je spreman da grize i bori se na život i smrt.

        Što se tiče Matea, videćemo, onaj link što je okačen, ništa specijalno, za razliku od onog Tomaneovog velemajstorskog gola.
        Uostalom, uskoro ćemo svi imati priliku da vidimo Matea tamo gde treba da donese.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Nisam siguran da će Mateo biti u 11 u Bernu.

          Originally posted by 7528. View Post
          Kako možeš pisati "hvali" to h je nasilno dodato u naš jezik. Mi po prirodi stvari govorimo leb, alo, fali, fala, ej umesto hej itd. Izbacujmo to veštačko h koje ne pripada našem govornom aparatu.

          Nego, tako će verovatno biti, takav sastav, s tim što će verovatno Ben i Tomane ući od 60og. Ipak su bolji igrači od Boaćea i Ivanića.

          I to bi bio naš najjači sastav, Ben ofanzivno, Marin desno, Mateo levo, Tomane napred, Kanjas i Vulić koji je trenutno u jačoj formi nego Jovanča. Jedino je fizički mlak ali jbg.

          Znam Jaqen nego stižu vesti jedna po jedna, u pravu si. Ja kako stigne prenosim ovde, ali mogao sam ga zgužvati u jedan post. Dobar savet brate
          Nije dodato, nepravilno je osim ako nekog ne hvalimo. Recimo, Uroš pretjerano hvali Boaćia.

          Comment


          • Borio se kao lav sada, ako nastavi tako, nema frke. Zato je i dao gol.

            Mene je iznervirao onim pederskim komentarom kada se vratio, tipa na zimu idem u Premijer ligu. Od tad sam ga uzeo za zub.

            Prvo nismo mi neko svratište i sigurna kuća, drugo, nisi mogao u Kini da ubodeš ništa.

            Neka se vraća, neka gine, neka trči, gledao sam i mnogo veće imbecile od njega tipa Jevtića i ostalih karikatura.

            Samo da stavi tim ispred sebe, verujem da bi onda i vratio formu.

            A ne ono divljanje posle izmene u Lučanima, a na terenu ništa. Rad, rad rad i samo rad i vratio bi se u kakvu-takvu formu.

            A to loženje Premijer liga i sl, ja ne znam ko njega pali za to.

            Comment


            • Dobar ovaj mateo...sad jos zimske pripreme da prodje i da odigra par utakmica u kupu, a do tad ce imati povredu zadnje loze, visak kilograma, lose ce da radi na treninzima, nije spreman, ustao na levu nogu, urastao mu nokat itd...a veljko simic ima da pleni oranicama, a tomane i garsija da igraju sah

              Comment


              • Sa 20 godina prešao u Las Palmas (plaćen 400k$), odigrao jednu sezonu u Prvoj ligi Španije.
                Reakcija Las Palmasa na njegovu prvu sezonu u Prvoj ligi? Poslali su ga na pozajmicu u drugu ligu (Osasuna).
                Nakon samo 6 meseci napušta Osasunu i seli se u Alkorkon (takođe druga liga).
                Nakon toga odlazi u Grčku na pozajmicu (Aris) gde daje golove klubovima koji se zovu Lamija, Levadijakos, Asteras Tripoli, Apolon Smirnis, Ksanti, PAS Janina i PAOK.

                Dakle u Argentini je odigrao dve godine pre svog 20 rođendana i bio strelac 3 gola.
                U jedinoj sezoni u Las Palmasu bio strelac 2 gola.
                Ostatak karijere na pozajmicama.

                Svakako ga treba videti na delu, pa onda neki konačan sud dati.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post

                  Nije dodato, nepravilno je osim ako nekog ne hvalimo. Recimo, Uroš pretjerano hvali Boaćia.
                  Najbolje da koristimo našu reč - nedostaje. Verovatno nekad ljude mrzi da je napišu jer im dugačka, lakše im je da kucaju samo - fali.

                  Comment


                  • Odlican igrac osim ako ga ne pojede Milojeviceva defanzivna orijentacija.

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post
                      Još jedno skretanje pažnje kada se porede igrači - da se ima u glavi koliko godina ima Krstović, Njego a koliko debili Simić i Jevtović, Milunović.

                      Klinci ako želimo da igraju, moraju da se istrpe.

                      Krstović je dobro počeo pa je oko 20og minuta ušao u crnu seriju, 5-6 minuta nije znao gde mu je dupe a gde glava.

                      Ono što raduje kod momaka je što ne izgledaju neuhranjeno kao da su maratonci, već imaju konstitucije za seniorski fudbal što se ne može reći za Simića kome je najbitnije bilo da sa Mihom iz Zemuna i ekipom bleji sere igra sony i svira kurcu celo leto.

                      Izgleda kao devojčurak bez atributa.

                      Milunović je bio greška. Vranješ je mnogo bolji igrač od njega i dečko bi poginuo u Zvezdi. Na stranu što bi i Sneža Borjan osetila duboko njegovo prisustvo u Zvezdi, smatram da smo trebali ići po njega pre nego po Milunovića koji je rodjena seljačina.
                      Sve i da je ovaj najgori na svetu, ovakva doza debila i seljaka nam ne treba u klubu pa da je Bonući lično.

                      http://mondo.rs/a1214556/Zabava/TV/O...-rijaliti.html

                      Za zadrugu je taj nije za Zvezdu, manite ga u tri lepe.

                      Comment


                      • Ne zna se ko je veći seljak on ili Stojan brat mu.

                        Ali da bi izginuo, bi. Da je ono što nam treba, jeste, beskompromisan, dobar u skoku, a bržo od svih štopera koje imamo.

                        Comment


                        • Evo nek meni sad neko objasni kako Grobari svake godine prodaju po igrača za cirke 5 miliona, a mi i pored svih ovih silnih igrača ne možemo da prodamo nikoga za preko 1,5 miliona od ove naše dece !?

                          Nikad klub od nas, što kaže Jugosloven, kupiš za milion prodaš za milion nema tu neke dobiti, samo presipanje iz šupljeg u prazno i punjenje privatnih džepova.

                          Comment


                          • Mi našoj deci ne dajemo šansu.

                            Ove sezone je trebalo da promovišemo Nikolića i mladog štopera Erakovića.

                            Oni će ipak još malo sačekati, a ko čeka taj izvisi.

                            S druge strane komšije svojoj deci daju šansu ali u želji da ih što pre prodaju.

                            I jedni i drugi ripaju ko divokoze od sreće kad prodaju nekog za 5 miliona.

                            Kad stigne takva ponuda ič se ne razmišlja, odmah se pristaje.

                            Dinamo Zagred bi uzeo za Pavlovića najmanje 25 miliona.

                            Comment


                            • Jadan li je onaj klub koji "poslovanje" Vazure i sličnog taloga uzima za svetao primer.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Nije Dinamo Zagreb počeo da uzima odmah velike cifre, prvo mnogo su uložili u omladinsku školu, drugo u skauting domaći, treće imaju ledja HNS tj Dinamo ledja drži HNS-u, koji je 30x jači od FSS-a.

                                Imaju reputaciju da mogu proizvesti dobrog igrača, imaj reprezentaciju da digne cenu, i njima klinci za razliku od naših mnogo više igraju.

                                Partizan je negde izmedju Zvezde i Dinama. Zvezda je krajnost, tu deca nemaju šta da traže.

                                I Dinamo uloži u decu, a mi kukamo ako se da za nekog iz lige da je kombinacija jer smo narikače. Zato Randjelović ode u Olimpijakos a mi puknemo za Gaučosa 1 800 000 i slavimo.

                                Comment

                                Working...
                                X