Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    To je ta patologija koja je izrazena medju domacim ljubiteljima fudbala nastala u doba komunizma i kasnije nastavila da bude sve izrazenija nakon pada istog - "vi ste krali pa je sad dosao red da mi krademo" (kao da takvo razmisljanje moze da opravda kradju u bilo kom obliku). Tako da ocekivati od domaceg ljubitelja fudbala da realno sagleda stvari nije moguce pa necu ni nastavljati tu temu jer svako misli da je samo njegov klub olicenje pravde, postenja i casne fudbalske borbe. Svakako me Zvezda u Evropi zanima koliko i bilo koji srpski klub zbog samog srpskog fudbala, a ne zbog Zvezde kao Zvezde normalno jer u mom srcu ima mesta samo za jedan klub i to je normalno, a ostalo me zanima cisto sa fudbalske tacke gledista jer za razliku od mnogih pristrasnih i opijenih navijaca ja smatram da ne moze neki klub biti veci od samog fudbala u toj zemlji. Fudbal je glavna stvar i ono oko cega se svi okupljamo, a sto se klubova tice ko sta voli nek izvoli..... "Kolo srece se okrece, nekad si gore nekad si dole i tako celi zivot svoj" Sve ove srecne momente sto dozivljava Zvezda dozivece opet i Partizan samo je pitanje vremena, a vreme prolazi...2003-a pa i 2010-a god. kao da su juce bile, a pogledaj sad gde smo i kako se sve okrenulo....ma sta ko pricao lopta nikad nece imati vecitog vlasnika to je ono sto je sigurno i ko to ne razume ozbiljno je zaglibio u gordosti, egu....i ozbiljno ne razume fudbal.

    Meni je bitno da ti nosiš taj avatar, pa možeš biti najveći grobar, složićemo se. I jedan i drugi klub su gurani, neko je sigurno više guran neko manje, ali deo navijača Partizana uvek glumi neke rebelovce, kao uvek su svi protiv Partizana. To nije istina.

    Ne postoji država na svetu, makar bila i najgora, u kojoj je vlast protiv nekog kluba a da on veže 13 titula u košarci i 6-7 u fudbalu.

    U idealtipskom smislu tu je jedino i najdalje dokle ide država, neka indiferentnost. Pa da su jednaki uslovi i da Partizan na sposobnost to uzme.

    Inače one priče Vesić, ovo, ono, DS gurao Zvezdu i to, pa u to ne veruje niko živ. Šta, gurali su Zvezdu a Partizan jači od države i redja titule? Malo morgen.

    Možda se nije pomagalo Partizanu u toj meri kao sada Zvezdi, možda može da se gradi neki slučaj oko toga, ali samo ja se sećam 10 utakmica gde se igralo dok Partizan ne pobedi, na mišiće.

    Gledao sam to godinama i tačno znam kako se osećate sada. I koliko mrzite Zvezdu. Jer sam i ja istinaki zamrzeo Partizan tek posle 2006/7.

    To je začaran krug, ali ne mogu biti licemer i reći da mi je krivo što Zvezda osvaja titule. Ma kako ih osvojila.

    Comment


    • NOVI ADUT MATEO GARSIJA: Zvezdi stiže pojačanje iz Las Palmasa

      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...iz-Las-Palmasa

      Comment


      • Završen posao. Sutra potvrda ili prekosutra.

        Comment


        • Ako bude prekosutra, možda će biti kasno da ga licenciraju za play off UCL.

          Comment


          • Jure ga za licenciranje, zato ga i dovode. Igraće iz aviona. Mislim da će i Tomane igrati.

            Prodaćemo sigurno Pavkova ili Boaćija. Za formaciju sa jednim špicem previše je 3 napadača plus Krstović.

            Mislim da će to biti Boaće, sada bez hejta, jer će biti više na ceni posle ovog gola, a stranac je. Glupo je imati dva stranca na napadaču, trošiš mesto bezveze.

            Tomane taman može da bude x faktor uz Garsiju.

            Verujem da će prvu 60. minuta odigrati Boaće/Pavkov. Tomane 30 min, a revanš će početi.
            Last edited by Cassius Clay; 15-08-19, 21:13.

            Comment


            • Šta je najjači sastav Crvene Zvezde

              Borjan, Rodić, Degenek, Pankov, Gajić, Kanjas, Jovančić, Garsija, Ben ofanzivni, Marin desno, Tomane špic.

              Sastav za svaki respekt i verovatno napred najpotentniji u poslednjih mnogo godina. Bez slabe karike.

              Comment


              • Na papiru mozda. Za koji mesec mozda. Trenutno ne. Kanjas je tek usao u tim, Pankov da pokaze konstantnost, Gajic ne moze da dodje do minuta dva meseca a Tomane i Garsija tek treba da se uklope u sistem. Trenutno, ovo nije najjaci sastav Zvezde.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Milunović suspendovan, Jovančić suspendovan, to otvara dva nova mesta u timu.
                  Radovan Pankov (valjda se neće naći neko magare koji će ga prekrstiti kao što su to posprdno radili ubici Liverpula, budućeg šampiona Evrope) ulazi u tim umesto Milunovića, a Miloš Vulić umesto Jovančića.

                  Ostaje da se vidi situacija sa Rodićem uz važnu napomenu da je Žander herojski odradio svoju ulogu, iznudio crveni karton strelovitim i neprestanim ubacivanjima, a onda zaista sjajnu partiju krunisao penalom a la Belodedić u Bariju.

                  Ostatak tima ostaje isti pre svega zbog serije povreda i nelogičnih lišavanja usluga najvažnijih poluga iz prethodnih sezona (kapiten pušten bez obeštećenja).

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Inače da pohvalim Zvezdu za prolaz u PO, za razliku od Kopenhagena potpuno zasluženo.
                    Miloje demonstrira da i mi Srbi možemo da igramo fanatično disciplinovan fudbal, svaka čast.

                    Comment


                    • Pokusavam da se pristetim atmosfere pred revans prosle godine protiv Salcburga... Ne moze da mi udje u glavu cinjenica da mi za ulazak u LS igramo kuci revans. Prva pomisao mi je "izadjite na balkone pozdravite sampione". Zamisljam reku ljudi koja sa autokomande ide ka Slaviji i Kalemegdanu na proslavu ulaska u LS a reke Beogradjana se pridruzuju proslavi izlazeci iz svojih stanova.... Jeza me hvata. Nesto nedozivljeno unazad cetvrt veka! Ali da ne gojimo prase uoci bozica.
                      Sve cestitke ekipi na preskakanju Danske depreseije, formalno nije depresija jer je nivo Kopnhagena 0-30 metara nadmorske visine. Izvikan klub, koji ima svoje kvalitete, ali ima ih Zvezda. Organizovana odbrana koju su momci cele prosle godine uvezbavali za evrospke fudbalske azdaje olaksao je posao protiv Kopenhagena.
                      Generalni utisak je da smo bili bolji u oba meca. U oba meca je Kopenhagen jurio nase vodjstvo. U oba meca sudija je ostetio Zvezdu sa tim da je u Beogradu to bilo vidljivo tendencija dok u Kopenhagenu nije bilo tendencije.
                      Znam da to Ukija nervira ali Boaci je pokazao koliko vredi. Bravo Boacicu!
                      Sto se Jang bojsa tice i nastupajuce evropske jeseni zelim da verujem da ce ovo biiti najbolja zvezdina evro jesen unazad nekoliko godina. Vratice se Miloju za sve sto je dobro uradio unazad dve godine. Vratice mu se za hrabre poteze eliminacije iz tima soja nesportskog koji je gusio ekipu proletos. Ovo je drugi turnus LS zeleo bih da vec sada to tako nazovem koji ce verovatno biti drugaciji od prvog. Verujem da bombe koje ce puci, igraci koji ce igrati za 700 000 plus platu biti prava pojacanja, tj. da se epizode sportskog sektora sa Kafuom nece ponavljati. Ako je sportski sektor naucio lekciju iz prosle sezone onda se nama smese zveri igraci na poziciji krsticica i krila
                      Jos jednom sve cestitike ekipi, sve cestitke zvezdasima sa foruma.
                      Imao sam problem sa prstupom forumu unazad nekoliko dana, pa me nije bilo. Sad je sve reseno,
                      Napred Zvezdo!!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Tomane na spisku za Svajcarce, otpao Gajic i Jevtovic, ne znam sta se desava sa Gajicem.

                          Comment


                          • Gajić van ekipe može da znači samo jedno, Filip Stojković se vraća.
                            U svakom slučaju preko potreban i kao desni bek i kao eventualni levi ako kojim slučajem Rodić ne može, a igrao je centarhalfa a la Fabio Kanavaro.

                            Filip Stojković je veoma polivalentan visokooktanski odbrambeni igrač beskrajne energije i ponavljanja po desnom boku, a njegova pomoć u srcu odbrane u ovom trenutku može biti od nemerljive koristi.
                            Vujadin Savić, kapiten, je oslobođen, Babić je povređen, Milunović suspendovan, velika je kriza na poziciji centarhalfa.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Jel razmilja neko u klubu jos o onom Botaki? Taj mi se cini da je dobar igrac bar po klipovima.

                              Comment


                              • Danas Tomane od početka utakmice. Nadam se da će i Žander početi.

                                Voleo bih ovaj sastav: Popović, Gajić, Pankov, Babić, Žander, Kanjas, Vulić, Veljko Nikolić, Ivanić, Vukanović, Tomane.

                                A možda se Vladan odluči za dva špica - Tomanea i Boaćija.

                                Comment

                                Working...
                                X