Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa počinje samo ako je Milojević lud. Jesi ti gledao prošli meč i njegovo kretanje i neupotrebljivost? Mislim prošla dva, i u ligi i LŠ. Neupotrebljiv je i Pavkov samo Pavkov ume da je uvalja. Tomane ušao u šansu za minut.

    Ako bude igrao možemo da se pozdravimo što se tiče prolaza. Bolje da stoji drvo kod 16 metara, da Marin šutne od drvo i odigra sam sebi dupli pas.

    Comment


    • Sve je to ok, ali je zaluđivanje razmišljati na temu da sutra neće početi Boaći, svako ko prati klub i dešavanja oko njega mu je jasno kao dan da će Boaći krenuti.

      Comment


      • Ja ni ne pratim ruku na srce već mesec i po dana. Nikad manje upućen. Posle slučaja Pavkov i Savić odjednom mi splaslo interesovanje.

        Branio sam neodbranjivo.

        Dovodiš neke napadače iz Portugalije 2 godien, 2 godine se povredjuju i igramo sa nekim raspadom u napadu.

        Nije život FM ali nije ni astrofizika majku mu jebem, da se jure igrači koji su igrali u Grčkoj i povratnici. Imamo li mi skauting ili samo Džajin Onjilo sistem?

        Vidimo Jirku - dovodi. Videli Žandera na pripremama - dovodi.

        Fiksiraj Ivanića - jure ga 5 rokova.

        Fiksiraj Tomanea - jure ga 5 rokova.

        Comment


        • I vrhunac svega daš Aleksu Terzića umesto da mu digneš cenu i ne dovedeš neku zver pa da se proguta nego igra ovaj Žandar.

          Ne znam jesu li glupi ili? Ili su se toliko zaneli i zadužili da su morali da prodaju za koliko bilo..

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Nemoj molim te Ganac da se i ovde napravi zbrka u vezi Nedovića, tačnije Nedića.

            Evo nešto za Uroša:





            Optimista je Boaći.

            Inače, utakmica je sutra i počinje u 20č.

            Prneos je i na RTS-u i na Areni sport.
            U pravu si (i ne znam kako mi se omaklo Nedović).
            Što se sutrašnje utakmice tiče, teško ali baš teško i to zato što smo dozvolili luksuz da nam daju gol u BG. Naravno da je Boaćii taj koji će početi utakmicu ali on sam u završnici nije dovoljan, iako će Miloje da se orijentiše dfanzivno moramo imati igrače koji će otpratiti u napadu Boaćia i kada njihova zadnja linija krene sa organizovanjem napada da malo organizovanije i mi vršimo presing. To je izuzetno zahtevno po pitanju fizičke spreme ali u toj sutrašnjoj utakmici moraju ići preko maksimuma. Nama se zaista otvaraju "prozori" iako Danci nisu mačji kašalj nisu neprolazni kao da smo dobli recimo Ajaks.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Slažem se i ja da će biti teško.

              Videlo se i u Beogradu da su tvrda ekipa, disciplinovana. Naravno, nisu ni aždaje, po našoj su meri.

              Mislim da će se ponoviti Trnava i da ćemo na produžetke proći dalje.

              Comment


              • 4-2-3-1:
                Golman Borjan
                Tandem centarhalfova Milunović-Degenek
                Bekovi Gobeljić-Rodić
                Sredina terena José Cañas-Jovančić
                Krila Jevtović-Ivanić
                Mediapunta Marko Marin
                Centarfor Richmond Boakye

                Jedna od važnijih utakmica u istoriji Crvene zvezde u smislu da ako se drugi put zaredom uđe u Ligu šampiona, to će biti kvantni skok ne samo u odnosu na klubove u Srbiji ili Jugoslaviji.
                Crvena zvezda ima šansu da uđe u evropsku i svetsku fudbalsku finansijsku elitu. Neće se uopšte postavljati pitanje renoviranja stadiona, srušiće se ova raspala rupetina, a na njenom mestu će nići supermoderni objekat saglasan standardima vrhunskog takmičenja kome teži klub veličine Crvene zvezde.

                Naravno, moralo se i trebalo se sačekati ovo ključno i istorijsko treće kolo sa mnogo, mnogo kompaktnijim timom, ali šta je tu je, niko više ne postavlja pitanja.
                Ide se u rat, rat za teritorije i pozicije u evropskom fudbalu i kao što neko reče treba nam tim od 100% ratnika, umiranje u lepoti nikoga ne zanima.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Vukanović će igrati, makar igrao krilo, umesto Jevtovića. To se videlo i zato što je odmarao u petak.

                  Comment


                  • I ja mislim da će igrati igrač odgovorniji u oba pravca, dakle Vukanović.

                    Comment


                    • Nekog Velikića smo uvalili Valensiji za 800k pozajmicu uz pravo otkupa milion. Sto je komšijama Fiorentina i Benfika to je nama Valensija

                      Comment


                      • Novak Nedić se iščlanio iz Zvezde. Verujem da znam sa koje strane je ------ stigao i zašto se iščlanio jer je za Partizan ugasio već čim je bio član. Nije se sigurno zbog njih iščlanio, nije da će mu neko to oprostiti.

                        Nego je dobio verovatno ------- od navijača direktno ili indirektno.
                        Last edited by Constantin; 13-08-19, 08:03.

                        Comment


                        • Čuj uvalili....sa tim talentima je uvek mačka u džaku.

                          Ono što sam ga ja gledao u LŠ za decu, jedan od naših obljih.

                          Comment


                          • Osećam prolazak dalje čak iako Boaći počne. Ako počne samo neka pogine, i on i Mirko, i neću reč reć iako ispadnemo.

                            Neka odigraju po 60. minuta jako presing i neka traže izmenu, bolje nego da se štekaju, porasli bi nam svima u očima.

                            Bitno je da niko ne zakaže u prvoj linij odbrane, gledaju skauti i to a ne samo golove.

                            Comment


                            • Obzirom da je danas 213. godina od slavne bitke na Mišaru kada je Karađorđe pocepao turskog okupatora, jasno je da je 13.08. dan za pobedu u srpskom narodu, odatle večeras gazimo Dance, zapisano je u kosmosu.

                              Samo jako momci večeras, samo hrabro u stilu Karađorđa !!!

                              Comment


                              • Poslednje dve utakmice, poraz u Helsinkiju i nula kući protiv Kopenhagena.
                                Gostovanja ove sezone, nula protiv Suduve, poraz u Helsinkiju.

                                Mršavo i premršavo, svi znaci su tu da će Kopenhagen biti Vaterlo Vladana Milojevića.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X